Oyunun Gelişmesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BataryaCompany tarafından 5 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

SİZCE

Bu anket 5 Haziran 2085 19:27 tarihinde sona erecektir.
  1. Evet

oy sayısı 6
    18,8%
  2. Hayır

oy sayısı 9
    28,1%
  3. Geliştirilmeli

oy sayısı 17
    53,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar oyun artık çok değişti öyle 2009 2010 daki gibi değil oyunda şunlar değişecek

1. Eco-10 Roketi 1.5k dan 500 e indirilecek

2. Yaratıkların Kalkanları Olmayacak hitaç,kapıdakiler,low hariç

3. Verilen ödüller iki katı olacak 409bin credit ise 818 bin olacak mesela tallon bu.

4.Droidlerin Hasarı %90 a gelince ekrana uyarı gelecek tamir edilene kadar saatde 1 kez .

5.Yeni lazer x1.5bu lazer 7 katı vurmayacak yaratıklara 1.5 katı vurucak bir nevi 2x ama 2x nin creditli olması güzel olmaz bir değeri kalmaz

6.Herkez'e bir kez dış nick değiştirme hakkı gelecek ama sadece bir kez o şekilli nicki olanlar için giriş nicki mesela (cαρтαιηρяιcє ) bunlar 1 kez değişebilicek

7.Paladium Takası Ticaret Droidi ile yapılabilicek

8.Paladium gg ye dönüştürülken 15 yerine 10 gg olacak 10 GG : 1 Extra enerji olacak

9.Cubikon keserken mayın bırakanlara karşı cubikonun olduğu yerde mayın bırakılamıyacak.

10.P.E.T 50 bin uridium yerine 30 bin uridium a indirilecek

11.Zetada havoç droid tasarımı şansı %33 den % 45 e çıkarılacak bir arkadaş 11 kere yaptı tasarım çıkmadı

12 - Lf4 çıkma şansı %3 e çıkıcak şuan yanlış hatırlamıyorsam %1

13. Yeni görevlerden gelen credit ve uridium az onlar yükseltilmeli tamam tp bol veriyorda credit ve uridium az .

14.Nick Değişim süresi 48 saatden 24 saat e indirilecek

15.Skylab üretim kapasitesi arttılacak şuan çok az üretiyor her şey 20 level yetmiyor

16. Skylab Levelleri 20 den > 30 a çıkıcak özellikle seprom yetmiyor

17 . Goliath ın ambarı 1.5k dan 2k ya çıkıcak yani ambar genişletici ile 4 k olacak vip ilede 6 k olacak

Son düzenlenen: 9 Ağustos 2014
  2. Ancasin

Ancasin User

1. Tartışılabilir.
    2. Yok artık :D
    3. Değişen birşey olmaz, herkes o kadar kazanacağı için alışveriş fiyatları yine yüksek olacaktır.

4. Olabilir, katılıyorum.
    5. Anlamadım.
    6. Nick değiştirmeye şahsen karşıyım zaten ama oyunun gelişmesi için ne derece etkili olur bilemiyorum.

7. Olabilir +1
    8. Süper olurdu +1
    9. Bunu engelleyebileceklerini sanmıyorum.
    10. Kesinlikle hayır. 30 bini kasan, 20 bin daha kasabilir.
    11. Tartışılabilir.
    12. Bununla ilgili bir konu var zaten mevcutta, katılıyorum +1
    13. Kesinlikle +1. Kestiğin yaratıklardan kazandığım uridiumun 4'de 1'i ödülden gelen uridium. Krediye dikkat etmedim.

14. Herkes zırt bırt nick değiştirir. Oyunun gelişmesiyle bir alakası yok.
    15. Katılıyorum +1
    16. 15 ile aynı
    17. Daha fazla ambar için daha fazla ambarı olan gemiler kullanılabilir.

Ankete de geliştirilmeli dedim.

MKS-705 ve POSEİDON bunu beğendi.
  3. Yaratık Kalkanı kalksın sonra herkes Hitac-Emperor Tallon'a dalabilsin yok öyle yaa baa :)

4. HaYaLeT003

HaYaLeT003 User

1,4,8,9,13 bunlar olsun :) +1 :)

5. şu insta kalkan değil birde o kısmı geliştiricem

6. 3. bencede sene 2014 hala 409k
    4.cok gerekli bencede cunku 16 kere iris aldım bunu gecin apis zeusları patlayanda var.
    5. credicli olması gerek sadece yaratık kesebilcek userde ise yaramıycak , kapılar ve cubide işe yaramıycak.
    7. olabilir.
    8.olabilir.
    10.kesinlikle
    11. aynen biraz artması lazım
    12.aynen biraz artması lazım tasarımında tabiki
    13.bencede eski gorewlerden 250k uri kasmıstım

7. Saol oy kullanmayı unutmayalım

8. 1-okey
    2-gereksiz kalkansız yaratıkmı olur
    3-crediler 2 katına cıkarsa tıcarette 2 katına cıkar gereksiz
    4-okey
    5-bunu anlamdım ne demek istemişsin
    6-okey
    7-okey
    8-okey
    9-gereksiz
    10-okey
    11-%45 nasıl bi hesap %50 de bari
    12-lf4 cıkma şansı %3 e cıksın şu an %1 demişsin,şu an %0 ben 1 e bile razıyım
    13-okey
    14-okey
    15-okey
    16-bi oncekıyle aynı zaten biri yapılsa yeter
    17-okey

9. kesinlikle kardesim bak bence konuyu kapat dediklerimi yaz istersen sımdı herkez geliştirmeliye tıklar filan

10. 1 gereksiz 2 gereksiz 3 kesinlikle 4 kesinlikle 5 gereksiz 6 kesinlikle 7 5-2 nin pek anlamı kalmaz 8 kesinlikle 9 bazen yaratık işaretleme çok zor oluyor kamikaze atmak için 10 olabilir 11 kesinlikle 12 kesinlikle 13 kesinlikle 14 kesinlikle 15 kesinlikle 16 kesinlikle 17kesinlikle

11. güncel köye gidicem konuya bakamam :( :d :D

12. 1- asla olamaz!
    2-gereksiz
    3-farketmez
    4-olmalı
    5-oabilir,ama sadece npclerde kullanılabilsin
    6-oyun gelişmesiyle ilgili değil
    7-olabilir
    8-Olabilir
    9-Olsun
    10-Asla olmaz 30.000 olamaz 50.000i kassıp alanlara haksızlık olur
    11-Evet olmalı
    12-%1 bile değil görünüşe göre evet artmalı
    13-evet kesinliikle artmalı 7.milyon tp ye 700 uri nedir saatlerce uğraşıp da (crediden bahsetmek bile istemiyorum)
    14- Sürekli isim değiştirirler pek hoş olmaz bence
    15-evet artmalı
    16-evet çıkmalı
    17-çok güzel olur vipim ama 4000 yetmiyor bana 4saatte bir

13. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Bir fikir yansıtmalısınız.Bu şekilde işlem yapılamaz konunuza.Sadece bir fikir üzerine yoğunlaşın.

İyi forumlar

14. bu iyi ama ya yinede saolun

15. MKS-705

MKS-705 User

dostum yemek yedinmi sen yemediysen gel bizim evde yiyelim açlık acayip fikirler patlatmış kafanda :)

16. Eyuplu3

Eyuplu3 User

bence bir çoğu olmaması gerekli çünkü şu an tr1 de paladyumda genellikler eic var 15 pala yerine 10 pala yaparsan ve olasılıkları attırırsan eic aşırı güçlenicek ayrıca sepromun fazla olması baskınları çoğaltır katılmıyorum .

17. Öncelikle bence bu konuyu açık bırak en çok hangi fikir desteklenmişse o fikir için ayrı konu aç. Böylece o fikrin gerçekleşme ihtimali artar.

Diğer bir husus, anketi 2085 yılına kadar açık tutturmana gerek yoktu :D Onun yerine anketi süresiz olarak açtırabilirdin.

Konu hakkında,
    1. Olumsuz, ama 1000 credits olursa olabilir.
    2. Kesinlikle olmamalı.
    3. Olmamalı, çünkü arttırılsa alışveriş fiyatları da artacak bir şey değişmeyecek.
    4. Olabilir, saat de bir kez değil de 2 saatte bir kez olabilir. Ayrıca isteyen de ''Bir daha gösterme'' butonuna basarak kapatabilir.
    5. Olmamalı.
    6. Kesinlikle olmalı sıkıntılı olduğum konulardan biri.
    7. Olmalı olumlu.
    8. O kadar da kolaylaştırılmamalı, olumsuz.
    9. Olmamalı, sonuçta Cubikon'a mayın bırakmakta oyun taktiği.
    10. Olumsuz.
    11. %45 değil de %40 olabilir.
    12. Sanırım ganimet kutularından bahsediyorsun, eğer ki ganimet kutularından LF-4 lazeri çıkma şansı %1 ise bence %3 değil de %2 olmalı.
    13. Kesinlikle katılıyorum, mesela uridium ve credits ödülleri %25 arttırılabilir.
    14. Bence olmamalı, yoksa sürekli nick değişenler olur.
    15. Olmamalı, bence bu haliyle iyi. Zaten bir tek sepromda sıkıntı yaşanıyor o da seprom zaten fazla olursa değeri kalmaz, olumsuz.
    16. Seprom'dan başka bir hammaddede sorun yaşanmıyor, sepromun da fazla olması pek iyi bir durum değil aslında, olumsuz.
    17. Zaten pek bir şey farketmeyecek sadece uridium ile hızlı gönderim yapanların işine yarayacak, olumsuz.

18. Arkadaş Uçmuş :)

19. oldu kardeşim streuner kesince 10 k uri versin oda olurmu

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.