P.E.T kombo kalkan yenileme modülü

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ™ØŁÜMÜN½HΛβΣя©İ$İ™ tarafından 2 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

OLMALI MI?

1. EVET

42,1%
  2. HAYIR

36,8%
  3. GELİŞTRİLMELİ

26,3%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    EVET! P.E.T ' iniz artık kalkanınızı yenileyebilecek; yeni bir modül (kombo kalkan yenileme modülü)
    soğuma süreleri; sv1; 120 saniye ,, sv2; 90 saniye ,, sv3; 60 saniye
    [​IMG][​IMG]

Son düzenlenen: 5 Ağustos 2014
  2. yusufersin

yusufersin User

1.,2.,3.seviye??

3. düzelttim kardeşim kombo gemi tamirle aynı prensip te çalışıo

yusufersin bunu beğendi.
  4. The*Reaper

The*Reaper User

kombo gemi tamiri modülünde hasar almadığımız için kalkan da dolmakta. Pek gerekli değil ama biraz geliştirirsen olumlu oy kullanabilirim.

5. kombo tamir 5saniye sürer aktif 5 saniyede max 100k kalkan dolabilir savaş halindeyken konfinde 1m kalkan olduğu oluyor onu nasıl doldurcaksın ?

6. eyw usta konum saten geliştirilmeye açık bir konu her detayını yazmadım ki oyuncular yorumlasın ve ortaya bir şahaser çıksın :)

7. Hayır oyu kullandım. Anladığıma göre P.E.T bizim gemimizin kalkanını arttıracakmış. Eğer böyleyse kesinlikle olumsuz çünkü P.E.T modülleri P.E.T'in yararına olmalı doğrudan gemiye yardımcı olmamalı.

8. saçmalıyorsun ama farkında değilsin bence tüm P.E.T modülleri bizim yararımıza yapılmıştır ÖRN::kombo gemi tamirinin pete ne yararı var söylermisin ?

uğraştırmayın adamı herşey onunla eşdeğer olucak diyorum sadece saniyede yenilediği kalkan ve etki süresi daha fazla o kadar her şeyi yazmama gerek yok

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Ağustos 2014
  9. Öncelikle üslup tarzını değiştir bence, çok iğneleyici konuşuyorsun.

P.E.T ile ilgili pek bir bilgim yok ama 3. seviye 30.000 kalkan diyorsun 7 saniye süresi var oluyor 210 bin kalkan. Resmen Aegis gibi bir şey oluyor zaten çok abartılmış o yüzden de olumlu bakmıyorum.

Bir-zamanlar... bunu beğendi.
  10. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Merhaba

üslubunuza dikkat ediniz

iyi forumlar

11. öncelikle adminimden ve diğer yorum yapan arkadaşlarımdan özür dileyerek konuyu ilerki zamanlarda daha detaylı ve anlaşılır bir şekilde açıcağımı belirtmek isterim saten kombo gemi tamiri genelde aegis olmayanların çözüm yoludur fakat kalkan konusunda da bişeylerin olmasını istemiştim tabi tüm bunları bir aegisin aynı anda kullanması da söz konusu olabilir bu biraz abartılı olucaktır

12. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Biraz daha imla kurallarına uygun açıklarsanız konuyu ben beğendim açıkçası :)

İyi forumlar

13. hayıra basmadığıma pişman ediyorsun gerçekten. yazık...

14. uLTRa!

uLTRa! User

soğuma süresini onaylamıyorum ama gerisi güzel

15. neden ne yaptım ki ben ? imla kuralları konusunda da pek iyi deiğilim fikir ortada yazım kurallarını bırakalım şimdi :D

soğuma süresini azaltırsak oyuncaların aegisten farkı kalmaz bence

16. uLTRa!

uLTRa! User

Bende zaten azaltmak istemiyorum aksine yükseltmek istiyorum en az kombo tamir kadar olmasını öneriyorum.
    İyi Forumlar.

17. 45 saniyede bir 210.000 kalkan bence hiç de uygun değil, hani soğuma süresi 5 dakika falan olmalı ya da verdiği kalkan miktarı azaltılmalı bu halinde çok abartılı bir de Aegis'sen eğer seni zar zor yatırırlar.

18. merak etme saten her 45 saniyede bir kullanamazsın kullanırsan P.E.T yakıtı sorunu ortaya çıkacaktır

19. Olsun sen onu bir kere bile kullansan şak diye 210.000 kalkan geliyor bu rakam da abartılı ben hiç bir şekilde katılmıyorum.

20. 210 k deil şimdi değiştiriyorum resim eklicem de ekleyemiyorum resimler görünmüo buraya hagi formatınını linkini atıyım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.