Paladyumda Barış

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ρøωεR●●øŦ●●†uRκι$h tarafından 17 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

olsunmu

1. Evet

59,1%
  2. Hayır

36,4%
  3. Geliştirilmeli

4,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam arkadaşlar. Ben 8 havoc 1 hercul tr2 oyuncusuyum. 1 havocum kaldı fullemeye ve palladium topluyorum.Bazı arkadaşlarımız bunu zevk haline getirmiş kesim yapıyor.Biz mağduruz elit kapı yapmaya çalışalım onlar kessin. üstelik adam hava atıyopr ben haftada 1 m uri çekiyorum hahaha ezqlere ölüm xd diye yorum yapıyor.ARKADAŞLAR AYIP. Fakir olsun zengin olsun zenci olsun ne olursa olsun bu ırkçılıktır. ben şiddetle kınıyorum ! ve önerim palladiuma girerken sarı bir ortak şirket lambası olmalı. kesene -10000 şeref yazmalı devam ederse x2 olarak artmalı. nickler gözükmeyecek klanlar gözükmeyecek. olsun diyenlerin desteğini bekliyorum. illede kesim yapcak olanlar baskına gğtsin arkadaşım.

furkan_ceza10 ve Jameika-TR bunu beğendi.
  2. TheMaster

TheMaster User

Kınama İşinde Haklılık Payın Var.
    Ama Orası Ortak Haritadır.Herkes İstediğini Kesebilir.
    Daha Önce Birsürü Konu Açıldı Bu Konuyla İlgili Ve Hepsinde Ben Oyunu
    -1 Tuttum.
    Oraya Öyle Birşey Yapılsa Aynı Şeyi 4-5 İçin İsteyeceksiniz.
    Ondan Sonra Diğer Ortak Haritalar İçin Bu Böyle Gider.
    Bana Katılmaya Bilirsin Ama Görüşüm Bu Yönde

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  3. Jameika-TR

Jameika-TR User

TR2'de evet nerdeyse her saat başı bi grup kesime geliyor ama sonuçta savaş oyunu spaceballda nasıl kazanan şirket ödül kazanıyor paladada hakim şirket oyuncuları kazanıyor.

Dediğim gibi kesmeseler tabiki iyi olur ama sonuçta savaş oyunu.

4. bu olaya bi çözüm gelmezse oyunu bırakıcam.

hayır adam haftada 1 m yükleyip çok güçlü oldu diye benddemı yüklemek zorundayım bende fullenmek istiyorum ama izin vermyiolar serverimi bırakmam lazım napcamı şaşırdım ya

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Eylül 2014
    Jameika-TR bunu beğendi.
  5. Palada kesim olamaması milyarda 1 ihtimal ya pala bölgesini saldırıya korumalı hale getireckler yada kesilmeye kesmeye devam.

6. Jameika-TR

Jameika-TR User

Ama siz sanıyorsunuzki kesim olmayınca topliya bilicez okadar kalabalık olucakki saldırıya korumalı olunca bu seferden ondan şıkayet ediceksiniz edicez

Son düzenlenen: 17 Eylül 2014
  7. kesinlikle olmalı yani en azından isimler gözükmemeli olabilir

Jameika-TR bunu beğendi.
  8. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Olmamalı ben kesim yaptımmı 5-3 te keserim nedeni ise o adam paladiumu rahat toplarsa şirketine + puan kazandırır neden düşman + puan kazansınki x1 im kalsa yinede sıkarım.Zaten buna benzer bir çok konu açıldı ilettik ancak zannedersem bu fikirde bir gelişme olmayacak.

İyi forumlar

BlackGhost™ ve Jameika-TR bunu beğendi.
  9. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Bence olmalı hatta 4-5 te böyle olmalı hangi mantıkla oyunda başka hiç bi haritada bulunmayan yaratıkları bulunduran bi haritada adam kesiyosunuz ? Veya başka hiç bi haritada olmayan bi hammaddeyi barındıran bi haritada

10. 3 kuruşa 5 küfte hemi :D:D

11. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Cevabımı okumadınız zannnedersem.

İyi forumlar

Jameika-TR bunu beğendi.
  12. olmamalı bence

13. Barış Olmalı Galaxy Gate Topluyoruz Adam Geliyor Patlatıyor Droidleride Kolay Kolay Kasamıyoruz Zaten

14. DraydiBoy

DraydiBoy User

bugüne kadar 5-3 tüm konularda oyum olumluydu bu yorumlardan sonra -1 döndü bence de 5-3 saldırmaya acık olmalı

Jameika-TR bunu beğendi.
  15. -1 eziğim bnde yani ortalama bir gemim var. ama bunlarda olmak zorunda. savaş oyununun tuzu biberi :)

Jameika-TR bunu beğendi.
  16. -1 Beğeni Git Sen Palladium Toplamaya Çalış Yapabilcenmi Herkez Kesime Geliyor .....

17. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Lütfen herkesin fikrine saygılı olalım kimseye müdahele etmeyiniz.

İyi forumlar

18. AaronSW

AaronSW User

Sonuçta 4-5 tede 5-3 tede oyuncu kesme görevleri var bende kesiliyorum arada ama buna dur diyemem. BU saygısızlık tarzında bir şeyde değil karşındaki oyun oynamaya çalışıyor bana göre

19. Bana Göre Şöyle olmalı arkadaşlar

Ben 5-3 te Barış olmasına karşı değilim Evet 5-3 te savaş olmamasını bende isterim.

Fakat Bağzılarınız 4-5 tede savaş olmasın diyo Ben buna karşıyım çünkü 4-5 bütün şirketlerin tam ortasıdır ve orda bir İstasyon Kurulumu var yani 4-5 te savaş olmaması çok mantıksız.

5-3 Te Şöyle birşey yapılmalı cumartesi Örnek Veriyorum
    12:00-17:00'A Kadar heryer Saldırıya korumalı Bölge

Hem bu Güzel bir etkinlik Gibi olur.

Bu arada Şunuda Söylemek istiyorum. Hatta Ben Buna Çok Kızarım

TR3-TEKİ OYUNCULARA SESLENİYORUM DUYUN BEN !!!!!!

ÖZELLİKLE EIC 5-3'E BİLE BİLE ADAM TOPLAYIP BASKINA GELENLER VAR

BU BENİM ÇOK SİNİRİMİ BOZUYO ARKADAŞLAR.

Adammı kesmek istiyosun yürü git 3-7 2-4 düşman haritalarında baskınını yap

Kusura bakma admin ağzımı bozdum ama ben bu konuda haklıyım çünkü

Adam baskına gidicek yer yokmuş gibi 5-3 e geliyo

la sen manyakmısın 5-3 savaş diyemi yapıldı 5-3 kapı yapın adam gibi kasılın diye yapıldı Sizin Ezikleri Kesmeniz için yapılmadı.

TR3 ŞU KESİMLERİNİZE SON VERİN EIC VE MMO

Teşekkürler..... :)

20. ben rahat rahat gidip 3 k palamı toplayıp dönüyorum bizdeki oyuncular İNSAN çünkü.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.