Palladium Bölgesi 5-3

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DeadlyStewie tarafından 15 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce bu fikir gerçekleşmeli mi ?

1. Evet

77,5%
  2. Hayır (kullanmadan önce ikna etmeme izin verin)

22,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba,

Arkadaşlar forumun değişmesi ardından konuyu tekrar açıyorum.
    [(Eski Konu : Palladium Bölgesi 5-3)+(Eski adım $***QUANTUM***$® 'du.)]

Her neyse kapatılmadan önceki oy şöyleydi ;
    Evet : 396
    Hayır : 119

AYRICA FİKİR TASLAKTIR YANİ LEVEL SINIRI , BEKLEME SÜRESİ VS. DEĞİŞEBİLİR...
    HAYIR DEMEDEN ÖNCE AKLINIZA TAKILANLARI SORUN BEN CEVAPLARIM...

Öncelikle çoğumuz 5-3 Palladium Bölgesinde başkaları tarafından en az bir kere kesilmişizdir eğer sizi kesen oyuncu bir kere sizin güçsüz olduğunuzu öğrenirse vay halinize. İşte bende bu sorundan yola çıkarak bir fikir buldum. Palladium Bölgesi (yani 5-3'deki sisli alan) Saldırıya Korumalı Bölge olsun. Eğer biz bu alanda belli bir süre hareketsiz kalırsak (mesela 10-20 saniye) Gemimiz 5 veya 10 dakika kadar saldırıya korumalı olacak. Ardından 1 dakika kadar korumasız kalıcaz ve süre tekrar başlayacak.

Kurallar ;

1- 5-3 haritasındaki palladium bölgesinde olmak,
    2- 10 veya 20 saniye kimseye saldırmamak (sadece ilk koruma için),
    3- İlk korumadan sonra ki her koruma için 1 dakika bekleme süresi vardır,
    4- 12 - 17 level arası olmak (17 dahil),
    5- Koruma geldiğinde kimseye saldırmamak.
    6- Birine saldırdıktan sonra 2 dakika Saldırı Koruması gelmez,
    7- P.E.T.'ler bu korumadan yararlanamaz,

Diğer kurallar uyarılara veya yeni fikirlere göre eklenebilir aklınıza takılan soruları lütfen sorun. Hem konu gelişir hemde bir faydanız olur. Eğer bir fikriniz varsa lütfen yazınız...

İyi forumlar ve Oy vermeyi unutmayın...

Son düzenlenen: 20 Aralık 2013
  2. Saldırıya korumalı bölge fikri güzel ama hareket edince koruma kalkmasına pek sıcak bakmıyorum.

DraydiBoy bunu beğendi.
  3. Hic Gerek yok Bende Paladyumda KEsilmekten Sikayetciyim ama kusura bakma fikir abuk sabuk biraz. gemiyi harektsiz birak amabrin 4 bin sen bir gin girmeidm dielim petin ambari doldurcak dikduktan sonrada pet bos yere acik kalip yakit tuketcek. ayrica kesilmek die bisey olmazsa heycani kalmaz oyunun simdiki hali fikirden daha guzzel bence 5-3 un.

4. bir kere çok güzel bir fikir ama bazı şeyler saçma . sisli alan hep saldırıya korumalı olsun hareket edince kalmasın kötü bişi

5. KARANLIK

KARANLIK User

Bende hareket edince kalkması olayını pek sıcak bulmadım baştan düzenlemelisiniz.Yeterli desteği alırsa gerekli yerlere ileteceğim.

DraydiBoy ve hakkanen4 bunu beğendi.
  6. hmmm oyunu kasar+hani ordaki korsanların çıktığı yer yani kurukafa yeri var onun yeri değişir+ mayınlarda sıkıntı oluşur daha ne diyim

7. ben olmaması gerektiğini düşünüyorum eski forumda da tatmin olmamıştım

8. Yorumları okurken aklıma 3 fikir geldi isterseniz birini seçersiniz ve bende ona göre editlerim ;

1- Bir CPU almak

Süreli olur. Süre bittiğinde belli bir miktar uri veya credits veririz ve verdiğimiz miktara oranla Saldırıya Korumalı Bölge olur.

2- Sisli Bölgeye Özel Süreli Koruma

Yine süreli olur. Mesela ''x'' kadar. ''x'' bittiğinde harita değiştirip tekrar sisli alana geldiğimizde süre tekrar başlar.

3- AFK kalma süresi (Tüm haritalar için bile olabilir)

Oyun belli bir süre sonra hesaba otomatik çıkış yaptırsın. Hem server yükü azalır hemde saatlerce Palladium'u sömürmek ortadan kalkar.

DraydiBoy bunu beğendi.
  9. Bence saldırıya Korumalı Bolge Guzel ama Hareket edınce kalkacak dıyorsun zaten hareket etmesen belırlı bır sure sonrada oyun baglantısı kopuyor oyunda deyılısın dıye bencede modumuzun dedıgı gıbı konuyu duzenlersen daha yararlı olur

DraydiBoy bunu beğendi.
  10. Merhaba:

Şu anda botlardan korkmaya gerek yok. Haritalarda 1 aydır 1 adet bot gemi görmedim. Ayrıca serverimde çok kalabalık ( Global Avrupa 1 ). Bundan dolayı Sisli bölgede hareket edince saldırıya koruma gitmesi saçma olmuş. Ama onun dışında çok doğru bir fikir. Gerçekten çok sıkıcı orada öyle olması. Ancak şuda var Paladyum haritasına bu gelirse herkes oraya yönelecek ve bu sefer Paladyum bulunamayacak. Bundan dolayı ya paladyum çıkma ve çıkma süresini arttırmalılar ( paladyum sayısı artacak ve daha hızlı çıkacak ) ya da Paladyum Maviliğini biraz büyütecekler daha fazla alana koyulacak. Ayrıca yaratıklar sıktığında gitsin saldırıya koruma bence o kadar abartmaya gerek yok.. Benim görüşüm bu bence dediklerim olursa gerçekten çok iyi bir fikir olur..

11. Arkadaşlar bence yazdıklarıma bir bakın beğenmezseniz bir şeyler düşünürüm...

12. iste o server yuku kalsın dıye oyundan atsın dıyorsunda bızler oyundan atmasın dıye beklıyorum pc basında O sureler Bizi mahvedıyor fıkrın ıyı bak o surede ıyı ama afk de kalınca atmasın ıste 10 dk da bır gemıyı hareket etırmek zorunda kalıyoruz

13. KARANLIK

KARANLIK User

İlk mesajınızı düzenlenmelisiniz.Üyelerimiz okuduklarında ne yapılması istendiğini daha net anlamalı bu şekilde karışık duruyor.

DraydiBoy ve erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  14. Düzenledim...

DraydiBoy bunu beğendi.
  15. Bence 5-2 den 5-3 atlayınca heryer saldırıya korumalı bölge olsun ve
    annilihatör oyundan kalksın bence benim düşüncem budur...

16. ya ben yeniyim oyunda palladium hakkında ayrıntılı bilgi verir misiniz? (nerde,nasıl gidilir,ne işe yarar vb.) :)

17. Fikriniz oyunu çok kolaylaştırır kimse buna katılmaz.

Korsan Haritası Umarım yardımcı olur bu konu :)

DANGER.POİSON[DP.] bunu beğendi.
  18. KARANLIK

KARANLIK User

Şimdi daha anlaşılır ve belirgin olmuş başarılar dilerim :)

DraydiBoy bunu beğendi.
  19. Teşekkürler... :D

Konu güncelmiş...

Konu çok güncelmiş :cool:

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Ocak 2014
  20. 17 seviye ve üstü oyuncu değilmi kardeşim lwl sınırına sıcak bakmıyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.