Palladium x2 Paketi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯ǾŁŪM¯M∑Ł∑ĞĪ¯[Ð∑√™]¯ tarafından 6 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Böyle bir paket çıkarılsınmı?

1. Evet çok güzel olur.

oy sayısı 56
    88,9%
  2. Hayır gerek yok.

oy sayısı 7
    11,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar indirim paketi,katlıyıcı paketlerine benzeyen bir paket olucak bu paket palladiumları x2 katına çıkaracak ve satın alım için haftalık aylık şeklinde olabilir.

Aylık ücreti:16 TL
    Haftalık ücreti:4 TL

Gibi bir fiyat oluşturulabilir mesala :)

Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin :)

Son düzenlenen: 6 Şubat 2015
  2. DraydiBoy

DraydiBoy User

Buna benzeyen bir paket var galba hatırlıyorsam 23 TL di . Eğer yoksa olabilir
    Oyum Olumlu +1

3. Desteğin için teşekkürler :)

4. -ZİFİRİ-

-ZİFİRİ- Guest

Merhaba ,
    Buna benzer bir paket var fakat o katlayıcı paket fakat bu paketin palladiuma etkisi yoktur.

Bence güzel bir düşünce neden olmasın oyum olumlu.

İyi Forumlar.

5. Güzel fikir ama fiyatları senin belirledigin gibi olmaz yinede oyum olumlu +1

6. senberk99

senberk99 User

Cok iyi fikir +

7. Teşekkür ederim modum :)

Fiyatlar tabiki benim belirlediğim gibi olmayacak sadece örnek verdim :)
    Teşekkürler desteğin için :)

8. webce

webce User

fıyat dediğin gibi düşük olursa süper olur olumlu

9. TRWolf

TRWolf User

Bence güzel bir fikir +1

10. Aslında fiyat düşük değil,hatta fazla çünkü katlayıcı ve indirim paketleri bu paketler 2 aylık 28 TL yani bunu ikiye bölersek 14 TL eder yani benim yazdığım örnek fiyatda aylık 16 TL fazla bile :)
    Teşekkürler :)

Eminimki bu paketler çıkarılırsa hem DO çok kar edecek hemde oyuncular :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Şubat 2015
  11. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

ayni yaparlar nasil ki digerleri 28 buda oyle olur .pala dolar tasar:D sonra kesime gelenler bayram yapar,sonra millet isyan yapar para verdik paket aldik kasamiyoruz palada vs vs :D senlik gelir biraz

12. Bir tek senin kapı açman hızlanırdı zaten, emeğe saygı ama oyuncular arası uçurumu arttıracak bütün fikirlere oyum olumsuz malesef.

13. 1- Bu fikir tek benim yararıma olmaz tek kendi menfatim için açmadım öyle olsaydı saçma bir konu açardım çünkü tek palladium toplayan ben değilim.

2- Baskına gelen oyuncular daha çok zevk alacaktır.(Pala toplayanlar için biraz sıkıntı olacak ama her kolaylığın birde zorluğu olmalı zeten)

ve

3-Burda okadar kişi olumlu baktığına göre sorun edicek veya endişelenecek bir durum yok.

14. Daha çok palladium demek daha çok GG demek, daha çok GG demek daha çok cephane ve uri demek, daha çok cephane ve uri yine ilk 350 oyuncunun yararına demek, ilk 350 nin yararına olan hiçbir şey diğer oyuncuların oyundan aldığı zevki veya oyun kalitelerini arttırmıyor, asla.

15. _DODGE_

_DODGE_ User

doğru dedin usta :D

16. BOMBACIEFE

BOMBACIEFE User

Bence çok iyi olur İyi düşünmüşsün oyum olumlu +1

17. Dostum bu oyunda iyi bir yerlere gelmek istiyorsan iyi bir çar yapmak istiyorsan para yatırmaya mecvursun ha hatırmadanda yaparsın ama çok fazla zamanını alır kaldıki ben burda beleşten birşey ifade etmedim sonuçta yine emek verilcek para yatırılcak(Paketi almak için) o kapılar cephaneler bedavadan gelmeyecek,tabi senin görüşüne yinede saygı duyarım :)

Teşekkür ederim :)

18. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Lütfen alt alta (flood) mesaj yazmayınız forumda hoş bir görüntü oluşmamaktadır.

İyi Forumlar

19. Özür dilerim modum birdakine daha dikkatli olurum :)

20. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Teşekkürler

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.