Paralı oyun indirimi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve rGn tarafından 15 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

330bin uri x3 zamanı ayda 1 %50 indirime girsin mi ?

1. evet

oy sayısı 26
    72,2%
  2. hayır

oy sayısı 10
    27,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. rGn

rGn User

oyun zaten paralı hale geldi pala belli şirketler ele geirdikten sonra diğer şirketler sıkıntı yaşıyor savaş oyunudur tamam ama urilerde geçen aylarda %50 indirim çıkartıyordunuz ayda 1 ayda 1 de %33 indirim çıkartıyordunuz. aynı indirimli günleri tekrar istiyoruz özelliklel %50 330 bin uri indirimini x3 çekmek istiyoruz ancak 200 tl uri yazıktır günahtır millet iş güç çalışıyor, öğrenciler harçlık biriktiriyor gerekiyorsa uri almak için. 330bin 100 tl altın düşürmesi lazım.

şimdi bazı arkadaşlar o zaman herkez paralı oynar ya da parası olan daha çok kasılır diyecek ama sonuçta oyun paralı bir oyun ve uri çektikten sonra hepimiz biliyoruz ki x3 ü pazar çekince çarşambaya bitiyor o yüzden herkes çok sık çekemez ama uri çekenede en gel olmayın parayı çöpte bulmuyoruz.

hem bu darkorbitinde işine gelir şuan 100 kişiden 5-10 kişi uri çekebiliyorsa 330 bin uri 100 tl altına düşünce ya da indirime girince 100 kişide 30-40 kişi aylık uri çekiyor. ucuz olsa bile sayı arttığından kazanç artıyor sonuçta nesnesel bir karşılık vermiyorsunuz sanal bir uri aktarımı sonra fıs 1 tlsi bile kâr bunun.

2. Merhaba ,

Bahsettiğiniz indirimler devam ediyor. Mesela benim görevli hesabımda VIP indirim paketi çıkıyor. Başka bir hesapta 150k uridium indirimi çıkıyor ve diğerinde 5k uridium indirimi çıkıyor. Belli aralıklarla değişik paketler çıkıyor.

İyi forumlar.

3. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Bence x3 ile zaten oldukça kazançlı çıkılıyor böyle bir duruma gerek yok bence.

İyi forumlar

4. rGn

rGn User

şuan kullandığım gemiyi 1 seneyi aşkındır kullanıyorum. bende indirim kampanyası yok şuna 330 uri 180 tl yazıyor sadece.

gerek yok demişsiniz ama bundan 3 ay önce zaten benim dediğim sistem uygulanıyordu. mesela pazartasi günü diğer pazartesiye kadar 1 hafta boyunca %50 330bin uri indirimi oluyordu ayda bir.
    tekrar ayda bir 150bin uri %33 indirimi çıkıyordu yani ayda iki kere ekstra indrim oluyordu. ve bu indirim zamanında neredeyse oyundaki oyuncuların yarıdan fazlası x3 zamanını bekliyordu :). şuan x3 çeken çok az kişi var millet low kapısında uğraşıp duruyor. bence ayda 1-2 defa indirim olursa özellikle %50 bir çok oyucu parasıyla çeker ve iki tarafta kazanç elde eder. 180tl yerine 90tl verip x3 rahatça çekebilirim her ay :)
    ama 180tl ancak yılda bir kaç kez veririm. belki vermem bile.

özetle ben yeni birşey istemiyorum zaten hali hazırda yapılmış özel indirimi tekrar gelmesini istiyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Eylül 2014
    BlackGhost™ ve POSEİDON bunu beğendi.
  5. Merhaba ,

Oyuna girdiğinizde açılan indirim penceresinden bahsediyorum.. Ayrıca farklı tarayıcılar ile deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

6. rGn

rGn User

ben hem firefox hemde chrome den giriş yapıyorum yinede yok ben de kolay gelsin.

7. Merhaba ,

Peki bu zamana kadar hiç mi çıkmadı yoksa çıktığında o kampanyadan alım yaptınız mı ? Eğer alım yaptıysanız yeni paket çıkana kadar zaman geçebilir.

İyi forumlar.

8. rGn

rGn User

%50 330bin uri indirimi çıktığında 3-4 ay aldım uri 80-90 tl civarı denk geliyordu indirimle.
    zaten pazartesi çıkıyordu bir dahaki pazartesiye kadar duruyordu yani x3 e özel değildi. ayda 1 hafta %50 indirimi oluyordu. 3-4 ay çektim gemiri o şekil doldurdum zaten ama artık çıkmıyor sanırım. :):) bekliyoruz merkeze bildirin hayrına millet indirim bekliyor diye.

9. Merhaba ,

Zaten süresiz bir indirim sistemi değildi. Yani ilk mesajlara baktığımızda okuyan hiç birşey çıkmamış olarak anlar ki ben öyle anladım.. :)

Fakat bakıyorum da epey indirimli kampanya paketi çıkmış kullanmışsınız. :) Sistem başka bir paket belirleyebilir yada hesaba özel kullanım v.b. gibi limit varsa dolmuş olabilir.

İyi forumlar.

10. Aslında evet. Sağlam bir indirim olmalı Dark Orbit'te. Mesela 330K uri = 33 TL olabilir ama BİR SAAT için.

Şu geçenlerde çıkan Iris - LF3 indirimi gibi şeyler daha çok olmalı aslında bunlar çok sevilir.

Prophecy, BlackGhost™ ve TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  11. rGn

rGn User

aynen katılıyorum ayda bir yine çok uygun fiyata x3 zamanı hariç özel indirimlerde yapılabilir saati belli olmlı inan bütün herkes 50 tl bile olsa çeker bazen acil ihtiyap oluyor :)

12. sansar[c*]

sansar[c*] User

330k uri = 33 tl x3 zamanında olmasa bile bi 1.000 tl lik alırım ^^ her türlü kar

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  13. 330 k belki 33 tl çok düşük olabilir ama gidiş yolu güzel :) 150 k 30 tl falan olabilir belki

14. rGn

rGn User

:D:D benim indirim isteme amacım gemilerii daha çabul tamamlamak çünkü eski videoları izliyorum 2009 önce 20nin ortala vuruş var ve kalnların önemü var. bu şekilde olsa hiç yoktan savaşlar daha zevkli olur şimdi adam 300bin vuruyor savaşmadan kesiliyosun :) nasıl savaş oyunu olacak bu o zman en azından vuruşlar indirilmese bile dpler kalkanlar 2 katı olmalı savaşlar biraz uzun soluklu olmalı :)

modlar oyun adminlerine bildirise belki alamanyadan indirim paketleri gelmeye başlar :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Eylül 2014
    TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  15. 300 bin vuruş varken 300 bin cana sahip olmak cidden kötü :D

16. rGn

rGn User

aynen o yüzden uri indirimleri olmalı ve sadece x3 ten sonra 2-3 gün de savaş bitmemeli :)

17. :) savaş demişken, 330 bin uri çeksem hepsini anında ema ya basarım :D:D:D:D:D inşallah yapılır.

18. rGn

rGn User

tr1 marstayım 1.5 senelik gemide 22 lf4üm var ve hala geliştiremedim ve tamamlayamadım :D uri indirimi varken çekip kapı yaptım havocları tamaladım birazdaha çekerim dedim ama indirim gelmedi :)

19. BonusRasta

BonusRasta User

Bana vip bile fazla geliyor :D

20. ben paralı alışverişe karşıyım bence oyuna girmek isteyenler sadece aylık ücret ödeyip hesabını aktif ettirip oynasınlar başkada hic bi ücret olmasın. oda vip parası kadar :) böylelikle daha adaletli bi oyun olacağını düşünüyorum yeni hesap acıp küfür etme olayıda biter hic yoktan :) -1

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.