PARS Admin' e sor!

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve -PARS- tarafından 13 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -PARS-

-PARS- Guest

Selam kahraman uzay pilotları,

Bu başlık altında özel olmamak koşuluyla istediklerinizi sorabilirsin. Fikirlerinizi detaylı olarak paylaşabilirsiniz.

Sormuş olduğunuz sorulara olabildiğince yanıt vermeye çalışacağım. Sizden ricam soracağınız sorunun cevabı forumda yok ise bana sormanızdır. Kesinleşmiş ve bana iletilen bilgileri sizlerle paylaşacağım.

Herkese iyi oyunlar :) Kucak dolusu sevgilerle :)

İntikam_Meleği_1908 bunu beğendi.
  2. Optimus312

Optimus312 User

merhaba pars adminim 2 sorum olacaktı 1.montaj etkinlik görevleri neden artık çıkmıyor ayrıca bu etkinlikte 1kez kapı ve 1 kez lf4 oluşturulucak dendi onlar birleştir kısmında görünmüyor 2.sorum da 2 kat gg süresi pazar gününe kadar mı olacak yanıt verirseniz sevinirim

Son düzenlenen: 13 May 2016
  3. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

ADMİNİM bu hurda ve plasmid ne zaman gelicek dükkana? - kristallon her kesildiğinde prismatium veriyo her bos devo ve her bos siboyuda aynı şekilde yapabilirmisiniz yani gerekli yerlere iletiblirmisiniz ? 2800 hurda tahmin edebileceğiniz gibi çok fazla ayrıca bu pet protokolleri neden çalışmıyo ??

4. darkobrit nereye gidiyor tr1de kimse kalmadi ?
    oyun pahali her sey sans oldu

5. 3D'de instanın görüntüsü daha belirgin olursa oynama istediğimiz daha çok artacaktır adminim.Savaşçılar için olmazsa olmaz.Çünkü oyuncunun insta atıp atmadıgını bilmeniz icin cok dikkatli bakmanız gerekiyor ve savaş esnasında bu durum cok zor.

6. Merhaba..

Öncelikle belirtmeliyim ki Dark Orbit'in kuruluşundan bugününe kadar oyun içerisinde ki varlığımı sürdürdüm. Almanya 1 ve Türkiye 1 - 3 sunucularında zamanında oynamışlığım var. Şu an ise Türkiye 6 sunucusunda bi hesaba sahibim. Yıllar içerisinde oyunun adım adım gelişimine de tanıklık ettim. Ancak asıl dönüm noktası ArGe'nin çıkışı oldu. Çünkü ArGe ile birlikte sepromu tanıdık. Daha sonra NPC'lerin darbepuanı-kalkan düzenlemesi yapıldı ve yeni kapılarla karşılaştık. Bir çok oyuncu için o günler kırılma noktalarıydı. Çünkü oyuna pek çok " maddi " desteğin olmasını gerektiren fonksiyonlar eklendi ve eklenmeye devam ediyor. Zaman geçtikçe oyuncular " paralı oyuncu " ve " parasız oyuncu " diye ayrılmaya başlamıştı ki, şu günlerde zaten bu durum Nirvana'ya ulaştı. Elbette bir şirket eki olan Dark Orbit'in devamlılığı için maddi kaynak gerekli, ancak bu maddi kaynak için sürekli yeni şeyler çıkarmak ise oyuncular arasında " para yatırmıyorsan şansın yok " kuralını ortaya çıkardı. Benim aklıma " para yatırmıyorsan şansın yok " denildiğinde doğrudan aklıma Bigpoint şirketine ait oyunlar geliyor. Her devamlılık için maddiyattan önce oyuncunun aktifliğine, oyuna bağlılığına bakılmalı ki pek çok oyun şirketi bugün bunu başardığı için zirvede. Oyun adı vermek yasak ancak hiçbir maddi yatırım yapmadan diğer oyuncularla eşit olabileceğiniz, sadece görsellik istiyorsanız paranın gerektiği oyunları size isterseniz sıralayabilirim. İşte bu noktada elmanın içerisinde ki bir kurt gibi ya da etrafı ateşlerle çevrilmiş bir akrep gibi şirket kendi sonunu hazırlıyor kanaatindeyim. Daha önce severek oynadığım Bigpoint oyunu olan HellBlades ise yoğun ilgiye sahipti ancak bu maddi temelsizlikten dolayı kapatma kararı aldılar. Şu an Deepolis var, online sayısı gün içerisinde 200-250 ve yakın zamanda kapatılacağını duydum. Aslında varmak istediğim nokta şu; Dark Orbit internet ortamında severek oynadığım bir oyun ancak oyuncuya sunuculan eğlence sınırlı. Full + Full olmuş birisi için kristallon kesmek, cubikon kesmek, baskın yapmak bile bir noktadan sonra basitleşiyor ve kişi aktifliğini azaltıyor. Umarım oyunu satın alan Çinlilerin buna bi çözümü vardır diyerek sorularıma geçiyorum;

1) İlerleyen dönemlerde DarbePuanı ve Kalkan düzenlemeleri olacak mı? Çünkü daha karşılık veremeden mısır gibi patlıyor gemiler.

2) Montaj sisteminin gelişeceğini biliyoruz ancak dengelenmesi sizce de şart değil mi? 200 x4 lazeri 10/10/1 şeklinde hammadde istiyor ve 3 gün sonunda ( ortalama günde 8 saat oynayarak ) 8 bin x4 lazeri alacak kadar madde biriktirebildim.

3) Hali hazırda ki görevlere yeni madde kazanımları eklenecek mi?

4) Yeni görevler gelecek mi?

5) Yeni NPC, harita çalışmaları var mı?

6) Seprom yetersizliğini bu yönetim umursamıyor mu?

7) Teknoloji Fabrikası için yeni özellikler gerekli, çalışma var mı?

8) x2 lazerin artık standart lazer olmasını ve x1'in kaldırılmasını istiyoruz. Bu isteği hem bu forumda hem diğer forumlarda gördüm. Yönetim ne düşünüyor?

9) Sizce de artık rütbe sisteminin değişmesi şart olmalı mı? Bireysel ve genel 2 farklı rütbenin oluşturulması moral motivasyon açısından iyi olacaktır.

Şimdiden teşekkürler..

7. Merhabalar sayın -PARS- Admin:

Öncellikle size görevinizde ki işlerinizden dolayı başarılar dilemek istiyorum. Sorularıma geçeyim:

1) "Aylık Giriş Bonusu" Adlı açmış olduğum konu üzerinden 3 sene geçti ve +530 evet oyu topladı gökmen admine sorduğumda bundan 1 yıl önce çalışmalar var demişti şimdi size soruyorum bu konu gerçekleşecek mi ? (Güncelleme fikir havuzundadır konum)

2) Darkorbit indirmeli olacak mı ?

3) Oyuna yeni haritalar gelecek mi ?

4) Aegise yeni bir tasarım getirmeyi düşünüyor musunuz ? ( Bence artık Aegise güzel bir tasarım getirin cerrah ve pusat karşısında zorlanıyor Aegis +3 lazer slotlu +1 jerenetör yuvalı bir şey olsa muhteşem olur bence.)

5) Oyunda yeni gemiler gelecek mi ?

8. GREED

GREED User

Para vermezsem ben de bu oyunu oynayabilir miyim ??

9. StorMHawsK

StorMHawsK User

Tartışmaya gerek var mı ? Tek kelime ile '' Kral '' Adamın dibi. Kare kökü.

10. GREED

GREED User

Hocam sen yanlış gelmiş olma soru soruyoz biz burda :)

11. StorMHawsK

StorMHawsK User

Farkındayım Ancak ; soru sormaya gerek var mı ya Adamı yormayın lütfen.

Sorduğunuz soruda ''para vermeden oynayabilir miyim '' ? ; Zaten oyun ücretsiz bir web tarayıcı oyunu olarak belirtilmiştir :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 May 2016
  12. pars adminim sorulara hemenmi cevap vereceksiniz yoksa 15 günde felan birmi ona göre soralım..şimdi biz soruyu sorarız etkinlikle ilgili siz cevap vermezsiniz etkinlik biter anlamı kalmaz yazık mürekkep harcıyoruz yazmak için öğrenci adamız en nihayetinde..

13. StorMHawsK

StorMHawsK User

Community Meneger Biraz geç cevaplar :) buraya gelmesi bile büyük bir onur bence.

-PARS- bunu beğendi.
  14. Tom_Cat

Tom_Cat User

bir yandan zam bir yandan yüzde 350 indirim,neden bu oyun bu kadar paraya döndü?birde twitch yayınında kazanılan kodları mesaj olarak yollayabilir misiniz?chat kodlarını almak pek mümkün olmuyor.

15. PARS ADMINIM BU DAĞITILCAK KODLARI HERKEZ ALIYORMU

16. ÖMER.E

ÖMER.E User

Pars admin bizim rc ye uğrasana bi ara tanışalım :) Global Amerika 4 Gazi Klanı

17. GREED

GREED User

Sanırım oyunu oynamıyorsunuz ?? Veya siz de o oturduğu yerden para kasan botçulardan birisiniz ;)

aslanavcısı bunu beğendi.
  18. Oyun Client (İndirmeli) hale getirilecekti.Ne alemde o iş :)

GREED bunu beğendi.
  19. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

hosgelmissiniz,yabanci forumlarla ayni zamanda etkinlik v.b bilgilendirme yapilmasini istiyorum.Ekip hatasi olarak degil sozum, merkezden bilgilerin es zamanli dagitilmasini rica ediyoruz.Yabanci forumlarda gezmek zorunda kaliyoruz.iyi gorevler.

20. -PARS-

-PARS- Guest

1. Görevler günlük olarak değişecektir ve 7 görev olacka şekilde planlanacaktır. Takipte kalınız görevler olacaktır.
    2. Evet pazar gününe kadar geçerlidir. Detaylar için: https://board-tr.darkorbit.com//threads/guencelleme-ve-tazminat.120331/#post-1036787

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.