Geri bildirim Patron çıldırdı!!! Geri bildirim

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve EFSANE tarafından 3 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Sizler için hazırladığımız birbirinden muhteşem paketler ile ilgili Buradan bilgi alabilirsiniz.

Paketler ile ilgili düşüncelerinizi yazmanızı istiyoruz.
    Geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir...

Darkobit Türkiye takımı.

Son düzenlenen: 3 May 2016
    -PARS- ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  2. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

degeri o kadar olsada bana gore 49 tl olan biraz fazla digerleri alinabilinir.

3. -PARS-

-PARS- Guest

Bu paketi oluşturulma hikayesini sizlere kısaca anlatmak istiyorum.

Sizlerle topluluk buluşmalarımızda Hastalık lazer mermisi olan PIB-100' e, buz roketine, seruma, hastalık mayınına ihtiyacınızın olduğunu dile getirdiniz. Bu lazer mermisi, serum, hastalık mayını bildiğiniz üzere 2015 Temmuz ayında etkinlikle gelmişti ve etkinlik malzemesi olduğu için ne kadar istesekte satışa sunulmasına izin verilmiyordu.
    Emeklerimizin karşılığını sonunda aldık ve paketler oluşturuldu. Fiyatları normal koşullara göre çok uygun. Sadece Türkiye Sunucularına özel olduğunu unutmayınız.

Paketler hakkında olumsuz yorumlarda bulunmadan önce lütfen aşağıdaki uridium değerlerini ve karşılık gelen fiyat miktarını ele alınız. Uzun emeklerimizin sonucu bu paket ortaya çıkmıştır. Eleştirebilir veya teşekkür edebilirsiniz.

İyi oyunlar sevgili uzay pilotlarım :) <3

upload_2016-5-3_13-31-27.png

WolfWar, ÈrroR_™ ve EFSANE bunu beğendi.
  4. Gereksiz bir paket daha ii etkinlikler daha güzel şeyler satılabilri

R0MJKE bunu beğendi.
  5. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Bu konuyu zaten bunun için açtık,ne olabilirdi mesela bizimle paylaşırmısınız.

Keyifli forumlar.

ÈrroR_™ ve SOULFLY bunu beğendi.
  6. katalonya1

katalonya1 User

mesela mermi yerine tasarım yada silah oeketleri olabilir. Mermi heryerde mayın bir sürü var zaten kamuflaj alışverişte satılıyor nadir nesneleri çıkarmalısınız bunlar afedersiniz ama hiç bir işe yaramayan nesneler benden söylemesi ;)

7. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Mesajınızdan anladığım kadarıyla hiç çaba göstermeden yolun sonuna gelmek istiyorsunuz buna en iyi örnekde 5 tl ye değerleri 250.000 ile 300.000 uridium olan tasarımları istemek gibi ;);)

Ayrıca bir çok tasarım zaten payment ile satılmakta.

Keyifli forumlar.

8. elektro

elektro User

herkül ve havoc olabilirdi :)

9. bencede deymez etkinlik cephaneleri zaten hala gemilerin çoğunda var bunların yerine etkinlik cıkarta bilirsiniz ama etkinlikten sadece ful gemiler deyil her gemi yararlanabilecegi bi etkinlik olabilir en çok gelişmemiş gemiler arada kalıyo ful gemiler her görevi rahat yapıyo ama gelişmemiş gemiler hep yardım istiyo ama malesef gemisini fulluyenler genelde her serverde deyim yerindeyse aga kesiliyo saygılar

10. R0MJKE

R0MJKE User

Çaba göstermeden derken ordaki mermileri oyunun %50sinden fazlası 10dakikalık çabasıyla daha fazlasını elde ediyor.
    Millet para veriyorsa güzel birşeye vermeli. Satış rakamlarını bigpoint mutlaka karşılaştırıyordur ve fark ediyordurda. Katlayıcı 1ayda örnek veriyorum 100kişimi satın almış. O paket-paketleri alan 1ayda 5kişi ya çıkar ya çıkmaz. (Rakamlar orantısaldır)
    Yüzde yüzde eminim.

11. WolfWar

WolfWar User

Tam diyecektim DARKORBİT sonunda oyuncuları düşünüyor diye ama paketler yine hüsran yine hüsran :( Umarım etkinlikte böyle olmaz :)

12. katalonya1

katalonya1 User

yine hüsran boşa uğraş vermişsiniz ama olmamış :s bakın ihtiyaçlara karşılık vermiyor daha iyi birşeyler çıkarın .

13. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Öncelikle mesajımı yanlış anlamışsınız galiba ben çaba derken paketleri kast etmedim oyuncunun istediği ekipman/silah kast ettim.

İkinci bir husus bu paketlerin içerdiği bir takım lazer/mayınlar şuan oyun içerisinde mevcut değil bunları tedarik edebileceğiniz bir yer varmıdır?

Son olarak da oyunu herkes günlük olarak saatlerce oynayamıyor,bu tür oyuncular için çok büyük bir fırsat olabilir.

Keyifli forumlar.

14. :confused::eek::p:cool: bende bişe veriyolar sandım resmi uzaktan görünce,işe yarar bi paket değil hiçbiride, 4,90 yazmışlar bide sanki tulum peyniri satıyolar,ya 4 buçuk yada 5 yapın bari...

15. pokemonTr6

pokemonTr6 User

Bunlar yerine etkinlik gelse daha iyi. Bana sadece pip-100 lazım sırf onun için niye diğerlerine para vereyim fazladan. Ya dükkana falan gelsin yada sadece pip-100 satılsın parası da ona göre değişsin. Yada pip-100 ile mayın beraber satılsa. Şahsen almıycam zaten kimse de almaz. Yakında rsb yi de kaldırırsınız dükkandan sonra ona bi hikaye uydurur, rsb lazer mermisinin üretimini sağlayan madde tükendi ancak keşif ekibimiz uzaylıların kargosundan bir miktar rsb lazer mermisi buldu müthiş kampanya sınırlı sayıda olan bu lazeri sakın kaçırma gibi başlıklarla ara ara dükkanda para ile satarsınız.
    Oyuncu sayımız artıyor diyorsunuz da kayıtlı üye sayısı artıyor ama oynayan yok. Oynayan olmayınca para da kazanamazsınız. Böyle paketlerle falan uğraşmayın doğru düzgün etkinlikler oyuncuları haritalara oyuna girmeye itecek şeyler getirin. Mesela hitac demaner etkinlikleri olduğu zaman çoğu oyuncu oyuna girer haritalar dolar. Parazit etkinliği de iyiydi keşke etkinlik olarak çıksa.
    Diyeceim şu ki ya bu paketleri hiç çıkarmayın, yada parazit etkinliği gelsin.

16. Şimdi bu satış yerine ilginç ve kişileri kutu toplamaktan kurtaracak çok değişik etkinlik görevleri çıkabilirdi. Bu etkinlik görevlerinde bu satış çıkan ekipmanlar hediye verilebilirdi. ( bu görevler elit gemiden yeni açılan bir gemiye göre ayarlanmalıydı) Ben kendi adıma bu paketleri almayacağım. (Oyuna para veren bir kişi olmama rağmen ) parazit mayını inanın daha gemimde duruyor, buz roketi de öle serumu saymıyorum zaten..
    Kamuflaj zaten hem dükkanda hem hem açık arttırmada bulunan bir şey ema rsb deseniz onlarda öle güçlendiricileri saymıyorum.. Hatırlarmısınız Adminim bilmem ama bir ara görevler gelmişti Hatta LF4 veren havuç veren görevlerde vardı inanın onları yapmak için o havuçu alabilmek için 15 görevi o kadar eğlenerek tamamlamıştım kii.. Umarım anlatabildim...

17. Merhaba ,

Merkezin alacağı kararlar doğrultusunda belli aralıklarla çeşitli etkinlikler ya da paketler hazırlanıyor. Bu sefer böyle oldu daha sonra farklı bir paket olabilir. Çok fazla uzatmak istemiyorum fakat dediğim gibi ilerde farklı paketler gelebilir ya da etkinlikler bunları bilemeyiz.

İyi forumlar.

18. katalonya1

katalonya1 User

sen bilmezsen kim bilir kulağına çalınmıştır yerin kulağısın sonuçta ;)

19. Merhaba ,

Bize bilgi gelince zaten forumda duyurusu yapılıyor. Bilgisi gelmedikten sonra biz nereden bilelim ne olacak neler yapacaklar. :)

İyi forumlar.

20. Tamamiyle saçma, sürpriz dediniz etkinlik vb. bişey beklerken yine ücretli malzemeler sundunuz. Bize yapacağınız en büyük sürprizleri ben söyleyeyim de binlerce insanı sevindirin biraz.
    1. Jackpot Arena yı 10 aydır açmıyorsunuz artık açın!!!
    2. Kahrolası BOT çuları LOW cuları Sürpriz harita BUG cularını kalıcı olarak banlayın ( Gerçekleşmeyeceğini biliyorum ama istediğimiz bu ve şayet gerçekleşseydi eminim ilk 500 deysem olurdu ilk 100 rütbeyi saymıyorum bile .. )
    3. Bütün geliştirmeleriniz 3D üzerinden peki 2D nin nesi var 2D nin görüntüsü çok daha güzel sırf FPS yüzünden 3D oynayan bir sürü oyuncu var bunlara el atmalısınız.
    4. Oyuna yenilik falan getirmeyin artık, çünkü yenilik geldikçe bizleri oyundan uzaklaştırıyorsunuz !!