payment modül

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve {-€FSANE_AT€Ş-} tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

olsunmu

1. olsun

76,9%
  2. olmasın

23,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu modüller 12 Tl karşılığı satın alınabilir.Tamileri normal modül tamirinden %75 daha ucuzdur.
    HULM-2
    Gövde (Yalnızca 1 tane kurulabilir)
    Yüksek DP – Gövde Modülü

DEFM-2
    Deflektörler (Yalnızca 1 tane kurulabilir. Etkinleştirilmediğinde, deflektör dakikaları üretir)
    "Sadece bir tane olabilir!" - Deflektör Modülü

REPM-2
    Bütün kurulu savaş anında tamir edilir – Tamir Modülü
    Tamir modülü modüllerin canı azalınca oromatik tamir etmeye başlar modülün canı fulleninceye kadar durmadan tamir etmeye devam eder
    LTM-KL
    yüksek hasar, yüksek menzil, orta ateş oranı, yüksek doğruluk
    RAM-KA
    yüksek hasar, yüksek menzil, orta ateş oranı, yüksek boy doğruluk

DESTEKLER

• Şeref desteği - Şeref Desteği Modülü (HONM-2)
      • TP desteği - TP Desteği Modülü (XPM-2)
      • Hasar desteği - Hasar Desteği Modülü (DMGM-2)
    Destek etkisi bütün klanı kapsar.Kurulduğu takdirde, destek %1’dir.5 saat sonra tam güce kavuşurlar. Maksimum bonusun %6 veya %20 olması fark etmez, maksimum destek gücüne ulaşmak için 5 saat gerekir. Henüz geliştirilmemiş olan Seviye 1 desteği için tam destek gücü %6’tür.Tam geliştirilmiş bir destek için tam destek gücü %20’dur.

Son düzenlenen: 6 Mart 2014
  2. İstersen konunu benim açtığım "paymente yeni ürünler" konusu ile birleştirebiliriz. Bir de REPM-2 nin hakkında daha geniş bilgi vermen lazım. Ben pek birşey anlayamadım o modülden. Bir miktar uridium karşılığında tamir edilen modülün canını anında mı fulluyor?

3. KorGeneraL

KorGeneraL User

Payment ile itemler düşüncesini başlattım şimdi yavaş yavaş oyun paymentle daha seçenekli hale dönecek galiba. :)

Son düzenlenen: 31 Ocak 2014
    {-€FSANE_AT€Ş-} bunu beğendi.
  4. Ben eski forumda da payment konusunu açmıştım. Fakat pek ilgi görmedi ve çoğu kişi karşı çıktı payment konuma. Sonrada konuyu iyileştirmeme vakit bırakmadan konuma kilit vuruldu. Ama bu sefer modlar kilitlemedi tam tersine destek oluyorlar bana. İnanıyorum ki yakında açtığım konular uygulamaya geçirilecek.

İyi forumlar

KorGeneraL bunu beğendi.
  5. repm-2 modülü hangi modülün canı azsa onu tamir eder ama hiç durmadan

ben eski forumda buna benzer bir konu açmıştım :)
    buldozer inşallah açtığın konular gerçekleşir

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Ocak 2014
    ♥BЦŁÐØZ€Я♥ ve KorGeneraL bunu beğendi.
  6. KorGeneraL

KorGeneraL User

Çok güzel o zaman konuların üzerinde duralım belki değerlendirmeye alınır. :)

Son düzenlenen: 31 Ocak 2014
  7. Amin. Bir de senin repm-2 ile ilgili bir fikrim var. REPM-2 modülü olan istasyonda acil tamir başlatmak gövde modülleri için 10.000 U. Diğer modüller için 3.000 U. Dur. Acil tamir yapıldığında tamir edilen modülün canı fullenir. Fikrimi beğendiysen mesajına ekleyebilirsin. Eskikleri olduğunu düşnüyorsan benimşe paylaş birlikte geliştirelim. Beğenmediysen sorun değil canın sağolsun.

İyi forumlar.

8. urin varsa istasyonun hiç yıkılmaz öyle olursa

9. O zaman saniyede 20k tamir etsin ve 15 saniye çalışsın her modül için fiyat 1.000 uri olsun ?

10. güncel

11. Bence 16 lwl geliştirmeli modüller de satılmalı.

12. Biraz abartılmamış mı bu? Bence şöyle olsun. Bu dediğin modüller kırmızı ganimet anahtarlarından çıksın. İşin basitine kaçmak doğru olmaz değil mi :)

13. Kırmızı ganimet anhtarı almak saçmalık. Ben zmanında mavi anahtar almıştım hepsinden cephane vs şeyler çıktı.

14. Aksine. Mavi anahtarlardan HAVOC, Aegis , Spearhead, Citadel çıkaran arkadaşlarım var. Kırmızının da ayrıcalıkları olmalı.

15. konu güncel

16. mantıklı+1

17. KARANLIK

KARANLIK User

Ticarete getirildi modüller ancak siz tl ile almak istiyorsanız birşey diyemeyiz :)

18. DENİZCAN

DENİZCAN User

:D gövde molerinde koyun o gövde molüleri yüzznden istasyon kurmaıyorum :D

19. onlarıda koydum

güncel

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Mart 2014
  20. Prophecy

Prophecy User

-1 gereksiz artık açık arttırmada modüller satılmaktadır paymentte olmasının anlamı yok.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.