Destek Pet Bota Çözüm

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -!!!BELA!!!- tarafından 26 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Pet Sayacı olsunmu

1. Kesinlikle olmalı

47,4%
  2. Kararsızım

2,6%
  3. Bırakın ellemeyin adamlar pet bot yapsınlar bana zararı yok

10,5%
  4. Konu anlaşılır değil

6,6%
  5. olmamalı

30,3%
  6. Fark etmez

2,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ÖNEMLİ:konuyu tam anlamadan oy vermeyiniz

merhaba arkadaşlar

pet bot bu aralar çok yaygın ve bu yöntemle haksız kazanç elde ediyorlar buna çözüm olarak birşey düşündüm pete sayaç getirilecek

nedir bu sayaç: petin topladığı kutuları sayacak bu sayaç 30 olduktan sonra pet kutu toplayamayacak

bu sayaç nasıl sıfırlanır: örneğin kutu topluyosunuz ve sayacınız 7(7 tamamen örnektir) yi gösteriyor gemi 2 tane kutu toplayınca sayaç 0 olacak yani petiniz 30 kutu toplamadan sizin 2 tane kutu toplamanız gerekmekte
    yani gemi kutu topladığı sürece sayaç sürekli 0 lanacak yani asla 30 olmayacak

ama pet bot yapanlar gemilerine toplatamadıkları için sayaç 30 olduğunda pet kutu toplamayı bırakacaktır gemi 2 kutu topladıktan sonra tekrar devam edecektir

ÖNEMLİ NOT:gemi her 2 kutu topladığında sayaç sıfırlanır yani elle toplayanları etkilemez

yanlış anlamaları önlemek için özet geçiyorum pet sayacı kaç olursa olsun(en fazla 30 olabilir)gemi 2kutu topladığında sayaç 0 lanır

Son düzenlenen: 27 Nisan 2015
    Traubbe bunu beğendi.
  2. darko_pro1

darko_pro1 User

Bota karşı işe yarar çözüm ama diğer yandan sıkıntılar çıkabiliyor. Pallada ve pvpde kutu toplamak için gemiyi bırakan biri için sıkıntı olabilir. Bu konun kabul edilme gibi bir durumu olduğunu sanmıyorum, her yönüyle düşünülmüş bir çözüm olması gerekir.

3. Bonanza

Bonanza User

Kutu için hadi neysede ama palada işlemez arkadaşım.

-!!!BELA!!!- bunu beğendi.
  4. Mantikli

5. pallada nie işlemesin ki

6. ÇORBACI

ÇORBACI User

Pala işi olmaz çünkü orası genelde 1 şirketin kontrolünde diğer şirket elemanları çoğu zaman kenarlarda kamufle pete toplatıyor palaları ama normal kutu toplamak için güzel bir fikir destekliyorum.

7. matkap34

matkap34 User

palada olmamalı kutuda tam destek

8. bu yönden düşünmemiştim palayı sildim

9. kutuda ben şahsen tıklayıp arka sayfaya geçiom hep oyle yapıom 500 kutu olsa yeter bana en azından hemen durmaz ( sevgilimle konuşuom arka sayfada :D etmeyin eylemeyin D: )

10. yine 2 tane toplayıp konuşmana devam edersin

11. ODAKAB

ODAKAB User

o zaman petin anlamı kalmaz ki zaten lowda peti kapatmışlar bile daha pet sahibi olamadan.
    hem de bonus kutuları için bot açarlar o daha fena :/
    ama sayende aklıma bir fikir geldi global avrupa forumuna açıyorum şimdi yaparlarsa artık bot imkansız.

12. tamamda kardeşim benim senin kadar param yok.ben katlayıcı alıp kutu topluyorum.benim ne suçum var.milletin topladığı 3 beş uridyumun peşindesiniz.bunu savunacağına git dark orbit uridyum fiyatını düşürsun.ne bot kalır ne bişey.herkesin durumu iyi değil alan var alamayan var.

13. kardeş dediğim yöntemin kutu toplayanlara bi zararı yok toplatana zararı var

14. ben mantıklı buldum sadece nie okadar cok şık ekledin onu anlamadım:)

ben hile hurda ıvır zıvır alayına karşıyım ona mail veren herşeyede karşıyım:)

o yüzden bu tür konular evet evet evet :)

15. senberk99

senberk99 User

pallada adamlar hala bot kullaniyo ne farkeden var ne bise olmali dicem ama olmamalai cunku ben her gun sadece pete palla toplatiorum bu dayac ikacaksa ...Onun yerine duzgun tarama yapilisin

16. palada olmazsa olabilir fakat biraz daha geliştirilmesi gerekli diye düşünüyorum.

17. kutuculara bulaşmıycan aga korkulur valla :D

18. Bana göre palladium ölüm tuzağı en iyi kapı açma yolu uridium basmak...

Kutu işide pek sağlıklı değil nedeni şu belli bir yerden sonra hiç bir şey vermiyor kutular.

Ama bu fikir olabilir.

19. iyi güzel diyorsunda kardeşim benim oyunda eşit adalet yok herkes zengin değil kapıya uri bassın bu oyunun yaş ortalaması ne sence? kazancı olmayan öğrencilerimiz var oyunda harcılığını yemeyip içmeyip belki uri cekenler var? sonra kapıdan diroit tasarımı cıkmadığında isyan ediyorlar :) ne yapsınlar başka paladan başka sen söyle

20. İyide palaya vereceği zamanı yaratık kesmeye verse onun için daha kazançlı olur.

Bu oyun maalesef 10 yaş sınırına kadar indi ve abuk sabuk hareketler yapan tiplerle doldu oyun.

Uri yatırmadanda fulleyebilirsiniz tr3 de böyle adamlar var... 5 ayda gemiyi full havok yapıyorlar 5 aydada herkules ve lf4 fulleyenler var....

Zaman bolsa yapabilecegin cok sey var.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.