Pet Kamikaze Kısayol Tuşu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve UZAYDAKİ_ADAM tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Pet Kamikaze Kısayol Tuşu Olsun mu ?

1. Evet, çok güzel fikir.

91,5%
  2. Hayır ben zorda olsa seçerim.

8,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar savaşırken peti açıp kamikazeyi seçmek biraz zor oluyo bende kısayol tuşu olsun diye düşündüm.

İstediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

ÖKKEŞİMM bunu beğendi.
  2. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

daha önce bu konudan milyon kere açıldı tabiki fikrim olumlu fakat yapmıyolar :)

3. hayır dostum ilk defa ben açtım yani ben öyle sanıyorum :( açmamışlardır ben forumu sürekli takip ediyorum görmedim öyle bi konu.

+1 için sağol :D

4. Bence bu birazda oyuncu becerisine bırakılmalı .. Evet bazen bende vs atarken unutuyorum veya açamıyorum ama yine de herşey bir tuşla olursa fazla monotonlaşır oyun .. Kararsızım.

BlackGhost™ bunu beğendi.
  5. Beceriyle alakası yok bence.

6. Bence çok büyük alakası var. Özellikle de 1 vs 1 de ..

7. Gemin ne senin kaç defa vs attın ? Vs atmak o kadar kolay değil rsb-x4 basmak aynı anda canı kalkanı kontrol et insta at ema at teknoloji bas hit roketi at roket değiş aynı anda kamikaze at konfi değiş....

8. Prophecy

Prophecy User

Bu konu daha önce çok açıldı ama yine de olumlu oy verdim

9. [​IMG]
    Bu benim hesabım .. Bu gemi ile pek çok kişi ile defalarca vs attım ve çağunda kendi el becerim ile kazandım .. Ve kaç defa da peti açamadım veya açmayı unuttuğum için vs kaybettiğimi bilirim. Burada söz konusu olan el becerisi ve zekadır. Sen aslında bu yorumunda benim dediği söylemişsin onların hepsini aynı anda kontrol etmelisin ve PET te buna dahil el becerisi ve zeka o yüzünden bu oyun için gereklidir. Herşeyi kısayol tuşuna bırakırsak biz bırakalım da gemiler kendi kendine vs atsın.

10. olabilir güzel bi fiklir +1

11. kardeşim haklısın ama zor oluyo ben kamikaze seçicem diye yanlışlıkla ekranın biyerine tıklıyorum gemi oraya gidiyo adam kaçıyo, kararına saygı duyuyorum tabi. sen bilirsin

sağol
    sağol

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Ağustos 2014
  12. Bence kesinlikle olmalı hatta bence kamikaze kesin olmalı ayriyetten bide kendi seçebileceğimiz bir tuşta olmalı pet için
    G olmamalı T bence daha uygun
    Hem vs atarken genelde kamikaze pek oturmuyo

13. Eyuplu3

Eyuplu3 User

zaten kamikazenin mantığında bu var son anda büyük darbe indirmek son anda bir de kamikaze atmakla uğraşmak bence mantıksız direk olarak tek bir tuşa basmak daha iyi bir yol

14. Güzel sansür ;)

---------------------------------------------

Konuya gelecek olursak VARYEMEZ haklı. İnsanın mouse ve el becerisine göre bir oyun bu. Ama ille kısayol istersen Gamer Mouse alıp makro tuşuna Kamikaze ayarla olsun bitsin :)

BlackGhost™ bunu beğendi.
  15. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

bence olabilir oyum olumlu :)

16. Bence güzel fikir, her türlü alanda oyuncuların işini kolaylaştırmış olur oyum olumlu.

17. [​IMG]

Kardeşim yazı tipinden kaybediyorsun, al bunu kullan :D

Son düzenlenen: 24 Ağustos 2014
  18. Ancasin

Ancasin User

Katılıyorum +1

19. :D sağol
    sağol dostum
    sağol dostum
    sağolun modum
    sende sağol lonie kardeşim

20. Yazıyı nasıl benzettin ? :)