Pet tasarımı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve __Kimene53__ tarafından 19 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Düşünceleriniz?

1. Harika bir fikir.

56,9%
  2. Eksikleri var geliştirilmeli.

27,5%
  3. Gereksiz. Standart pet bize yetiyor.

15,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle bu konu hakkında başka konu açıldıysa eğer kusuruma bakmayın.

Pet'e tasarım gelsin artık diyorsanız işte tam sizlere özel bir konu.

Pet tasarımı 1;

Özellikleri: Avantaj ve hammadde kutularında %5 artış.

Pet tasarımı 2;

Özellikleri: %10 tecrube puanı, uzaylılara %10 lazer hasarı artışı.

Pet tasarımı 3;

Özellikleri: %10 şeref puanı artışı, diğer oyunculara %10 lazer hasarı artışı.

Resimler bana aittir. Bir hatam olduysa affola.

Necronator bunu beğendi.
  2. %10 kami etkilermi + credili olmalı

3. Prophecy

Prophecy User

güzel ama biraz daha geliştirebilirsin

4. Olabilir fakat yine fiyatta artış olacak birtek elitler yararlanabilecek? Dark Orbit oyununda sadece sanki elitler oynuyor bu oyunu :S

5. Eklemek istediğiniz bir şey varsa memnuniyetle ekleyebilirim. Fiyatların dudak uçurtacak derecede olacağını zannetmem, zaten elitler alsa alsa şeref puanlıyı alır.Benim fiyat düşüncem;
    Pet tasarım 2: 25.000 uridyum
    pet tasarım 3: 40.000 uridyum
    pet tasarım 1: 75.000 uridyum.

Son düzenlenen: 19 Nisan 2014
  6. elit dişinda pet olan da var uri ise hiç olmasın bencee uri yetişmio

7. melih

melih User

diğer oyunaculara %10 vuruş saçma geldi bana millet zaten 170 k nın altında vurmuyor bide golinin bile vuruş tasarımı %10 değil %5 pet için bana çok saçma geldi

8. Olabilir ama petin de lazer slotları az knka :D

9. KARANLIK

KARANLIK User

Hammadde bölümünde %5 lik bir ifade var.Örnek veriyorum 1 kutu toplasak içeriğin %5i fazla gelir ancak 1 paladium topladık onun %5 i nasıl oalcak acaba ?

KeskinBicak ve C☆-AYYILDIZ-C☆ bunu beğendi.
  10. mdmd70

mdmd70 User

Hammadde olmaz ama avantaj kutusu olabilir orda bir karışıklık var. :p

11. saalih134

saalih134 User

çok iyi fikir +1 ama tAsarım fiyatları 50 k yı aşmamalı çünkü Ztn peti kendiSi 50 k uri

12. Goliath da 80.000. Uri der susarım.

13. katılıyorum %100 olsun 2 katı olsun ama buna karşılık o tasarım biraz pahalı olsun :)

14. Fiyatları Uygun Olursa İyi Olur bence zaten pet 50bin uri. Ama harika;)

15. Arkadaşlar tasarımda hammadde kutularında %100 artış yapılamaz yani sırf palladium için o kadar büyük bir oran verilemez. %5 lik bir oran söz konusu ise; palladium toplarken artma olmayacak. Ayrıca çoğu tasarım geminin kendisinden daha fiyatlı.

16. Hortlatıyor gibi olmasında ben çok beğendim. oyum olumlu +1

17. bana göre fiyatları düşür pahalı olmuş hem uzaylılara ve diğer oyunculara şeklinde ayırmasan direk npc ve oyuncu birlikte olsa güzel olabilirmiş

18. lazer artışlarının ayrı kalması pet tasarımının kullanma alanlarını değiştirir bu bence iyi bir şey, tabi herkesin görüşü farklı saygı duyarım ve pet tasarım fiyatları o kadar da pahalı değil çoğu geminin tasarımı geminin 2-3 katı uridium.

19. WolfWar

WolfWar User

Görseller ve fikir çok güzel +1

20. kırmızı bi tasarımda yapabilirdin npc ve oyuncalara %10 ekstra saldırı özelliği olurdu sadece oda en fazla 25k uri olsun yaparsan

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.