Öneri Pet tp açma/kapama butonu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve LastShot12345 tarafından 13 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Pet tp alsın/almasın butonu olsun mu?

Anketin kapanma tarihi 13 Ağustos 2017.
  1. Olsun

75,0%
  2. Olmasın

25,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar resimsiz yaptım daha talep gelirse resimliye döndürürüm şimdi bildiğiimiz gibi Pet 8 level olunca 3.seviye modülleri açılıyor.Ve sonrasında daha leveli artmasın diyenler oluyor.Fakat görev yaparken yanlışlıkla açılıyo kamikaze atarken falan veya palladium topla görevini alıyo insanlar pet topluyo bi bakmış peti 10level ben bunun olmasını istemediğimden bir düğme olmalı o üğme yakıt al yerinin yanında olmalı kırmızı bi düğme pet tp alsın/almasın butonu olmalı ne dersiniz arkadaşlar?Aynısını yaşadım 8 levelken 1 görevle 12 level oldu ve sinir oldum o yüzzden böyle bir fikir geldi aklıma
    Herkese teşekkürler
    Edit:petinin leveli yuksek olanlar
    1. level satisi=1.000 uriduum
    2.level satisi=2.000 uridium
    3.level satisi=3.000 uridium
    4.level satisi=4.000 uridium
    5.level satisi=5.000 uridium
    6.level satisi=6.000 uridium
    7.level satisi=7.000 uridiium
    8.level satisi=8.000 uridium
    9.level satisi=9.000 uridium
    10.level satisi=10.000 uridium
    11.level satisi=11.000 uridium
    12.level satisi=12.000 uridium
    13.level satisi=13.000 uridium
    14.level satisi=14.000 uridium
    15.level satisi=15.000 uridium
    ---Peti en fazla tekrar 0 levele getirebilirsiniz.Her level kendi icindedir.Ornek petiniz 12 level 1. satisinizda 1000 uri. 2. satisinizda 2000 uri gider.Ve 2 kez level satarsaniz Petiniz 10 levele duser.Peti 15 level olanlar pet levellerini dusururlerse protokol slotlari,lazer slotlari normale gore azalacaktir.Ornek. 15 level olan bir pette 10 lazer slotu vardir.14. levele dusururseniz 9 lazer slotu olacaktir.

Son düzenlenen: 15 Ağustos 2015
    TinyKnight ve •*Sehzade*• bunu beğendi.
  2. Merhabalar,

Biraz ayrıntı bir fikir gibi geldi bana ama yine de emeğiniz için teşekkürler,bakalım arkadaşlar neler söyleyecek

İyi forumlar

3. Begenmediniz mi ? Neyse olabilir tabi herkes begenecek diye bizey yok fakat petin yaninda yakit al butonu varsa bu buton o butondan cok daha mntikli bence neyse kolay gelsin

•*Sehzade*• bunu beğendi.
  4. Merhabalar,

Fikirlerinizi her zaman bizlerle forumla paylaşıyor olmanız çok güzel şu an olduğu her zaman fikirlerinizi bekleriz.

İyi forumlar

LastShot12345 bunu beğendi.
  5. Bu saatten sonra olmasın bir zahmet ! Bizim PET almış yürümüş, yaktığı yakıtı Ferrari, Bugatti yakmıyor. Olacaksa PET i satma olsun, satalım 8 seviye yapıp bırakalım bizde.

pokemonTr6 bunu beğendi.
  6. Sende haklisin fakat kotu bisey demeidm sakin ol biraz .Petin sende 8 olmasini istiyossn ac konu destek gelir belki bende destek veriririm haklisin cunku

7. DraydiBoy

DraydiBoy User

Bencede olması gerekiyor fakat PET 15 lvl olanlar ne yapacak Geliştirmen gerekiyor mesela tp yi satabilirler 1000 tp 1 credi olarak :D
    Oyum olumlu +1

LastShot12345 ve Prophecy bunu beğendi.
  8. WolfWar

WolfWar User

Çok güzel bir fikir. Petine level aldırtmak istemeyenler için ideal +1

9. Merhaba,

Şahsen fikriniz çok hoşuma gitti fakat önceden petini 15 level yapanlara haksızlık olmuş olucak.
    Ama bundan sonrası için gayet güzel bir fikir oyum +1

Daha nice güncel fikirler ile aramızda olmanız dileklerimle.

İyi Forumlar

10. Tesekkur ederim modum begenmeniz beni cok mutlu etti :D

Hmm bi dusuniyim bunu da petten level satmak yerine direk peti satmak olsa daha mantikli olur sanki ne dersiniz?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Ağustos 2015
    Prophecy bunu beğendi.
  11. WightPro

WightPro User

Mantıklı gelirse güzel olur.

12. WightPro

WightPro User

Konuda pet tp alsın almasın peti satmak ne alaka

13. Acaba soyle olabilirmi?
    Peti 15 level olan oyuncular level satsa 1. level=1000 uridium
    2. level=2000 uridium
    seklinde 15 levele kadar gidebiliyir.15. levelin satis fiyati 15.000 uridium.Boyle olabilirmi sence?

Prophecy bunu beğendi.
  14. Hani bazi arkadaslarin pet 15 level ya zaten onlarda tekrar 8 yapmak isteyebilirler o yuzden yukardaki gibi bisey de ekliyimmi acaba konuya?

15. WightPro

WightPro User

Olabilir ama DO bizim fikirlerimize önem vermiyor zaten 2 3 senelik konular hala uygulanmadı bunun gelmesi imkansız gibi.

Son düzenlenen: 19 Ağustos 2015
  16. Guncellendi

Prophecy bunu beğendi.
  17. WightPro

WightPro User

Güncel

18. ya benim anlamadığım neden petin level atlamasını istemiosunuz 15lv olunca pet daha güçlü olmuomu
    (benim petim yok ondan soruyom)

19. Tamir fiyatlarının az olması açısından.

+1

Prophecy bunu beğendi.
  20. tamam sağol bu şey gelirse pet alırsam işime yarar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.