Pet Yakıtı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ►►G-Ö-L-G-Ξ◄◄™ tarafından 2 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

PET YAKITI PAKET HALİNDE SATILSIN MI?

1. EVET

76,5%
  2. HAYIR

23,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar Merhaba..

Yeni bir konuyla karşınızdayım.
    Bildiğiniz gibi bir çoğumuzun gemisinde P.E.T Mevcut ve P.E.T'in çalışma sistemi'de haraketi'de yakıt yoluyla sağlanmakta fakat seviye arttıkça bu küçük dostumuz zamanla tam bir yakıt canavarı olmakta ve buna bağlı olarak oyun parası olan uriyide hortumlamak'ta :) benim fikrim şu:
    1- Yakıt mesafe yoluyla tükenmesin
    2- paket şeklinde satılsın
    3- isteyen ödeme şeçenekleri ile yada yine oyuna yüklediği uridyum ile alabilsin
    4-Saatlik-Günlük-Haftalık-Aylık-Yıllık.
    Şeklinde paketler halinde satılsın

Arkadaşlar uzun oldu biraz belki ama kusura bakmayın umarım faydalı olmuştur

İYİ FORUMLAR..

BU ARADA
    ÜCRET OLARAK
    Saatlik-500
    Günlük-2000
    Haftalık-10.000
    Aylık-30.000
    Yıllık-vip paket ücretiyle aynı fiyat olabilir.
    Hem böylelikle fazla alanlar için avantajlı olmuş olur

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Kasım 2014
    cяαzψ•usκudαяlı bunu beğendi.
  2. kesinlikle +1

3. Bir Sorum Olacak
    Şimdi Bu Süreler Oynamadığımız Zaman Gidecekmi

4. Sadece modül kullanınca gidecek P.E.T gezerse yakıt gitmez.

Doğru anlamış mıyım ►►G-Ö-L-G-Ξ◄◄™ ?

Konu için tam destek.
    +1

5. Fikir Güzel o pet dediğimiz şey küçük ama uri hortumunda baya etkili

6. Arkadaşlar örneğin aylık vip paketi alan olmuştur ayın 1 başlar ve diğer ayın birinde biter bu şekilde düşünün ama oyunda aktif olmayan yani az oynayan arkadaşlar yine normal sistemdekş gibi kullanabilirler böylece oyunda aktif oldukları sürece yakıtları biter ama diğer türlü dediğim gibi günlük aylık vb aldığınızda oynamasanız bile biticek çünkü öbür türlü sadece oyunda aktif olduğunuz zaman süreden düssün dersek bence oyun ticaretine ters düşer sonuçta adamların amacı para kazanmak malesef

7. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Öncelikle alt alta mesaj yazmayınız. Bu forum kuralları gerğeince post kasmak olarak algılandığından aysaktır. Dikkatli olalım. Bir önceki emsajı düzenleyerek devam edebilirsiniz.

Ayrıca PET gittiği yol akdar değil zaten dakika bazında harcama yapar buyrun resim ;

PET yakıt kampanyası aktif olduğunda uridium sayfasında satışa sunulmaktadır zaten. Bundan ötesi gereksiz gibi olmuş oyum olumsuzdur.

Keyifli Forumlar

8. Değerli arkadaşım vip paketler giibi düşün saati günü doldumu oyunda olmasanda biter ama seb çok aktif değilsen diğer seçenekler yine aktif olucak tabi bu arada günlük ve saatlikte süre olayı olabilir yani oyuna girdikçe güçlendirici gibi bitebilir oyundan çıktınmı yine harcasığın kadarı biter diğer kalan miktarı oyuna girince kullanmaya devam edebilir. Bu arada bu sadece benım fikrim eklemer yaparak sizlerin desteğiyle dahada güzel bir hal alabilir önemli olan destek

9. viplik gibimi süresi eksilicek yoksa destekler gibi sadece oyuna girdiğimizdemi

10. Benim düşüncem viplik gibi düşmesi zaten öteki türlü şirketin işine gelmez sonuçta işin ticari boyutuda var

11. viplik gibi düşmesi şahsen benim işime gelmez şuanki sistem güzel :) dier türlü düşerse daha karlı benden detek var

12. Neden olmasın ben sadece fikir olarak öncülük ettım daha farklı olması için fikirlernizi yazabilirsiniz

13. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Şimdi diyelim 1 günlük paket aldık o 24 boyunca petin benzini olucak öylemi ?

İyi forumlar

14. Evet modum günlük paket 24 saat boyunca petinizi dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz yada diğer seçeneklerle haftalık hatta aylık belki yıllığı biraz abartı oldu ama ücreti vermiş olduğum örneklere benzer olabilir

Bu arada papatya modum petin yakıtının dakikada bittiğini söylerek hatamı düzeltti bende diyorum ki neden günlük ve diğer seçeneklete benzer olmasın

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKUR EDERİM

15. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Uridium ile aldığım şeyi nakit para ile almak hiç mutlu etmez beni ama ekstradan olursa bir kampanya tarzında belirsiz zamanlarda olabilir. Tabi buda Darkorbitin satış politikasına bağlı.

Keyifli Forumlar

16. Gerçekleştirilmeli +1

17. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Bu tarzda kısa cümlelerden kaçınınız. Bölüm kuralları gereği bu yasaktır.

Keyifli Forumlar

18. Modun zaten parayla değil o tarzda urıyle alıcaksınız yine =-)

19. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Eğer uridium ile alınacaksa bir zararı dokunmayacaktır.Ancak credi ile sahip olunması uygun olmaz.

Ben destekliyorum.

İyi forumlar

20. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Şimdi toparlıyorum, Urdium ile pakedi alacağız, ve bu gün bazında vip gibi işlicek benzin deposu gibi limiti yok :) Süre dolunca yakıt biter?

Doğru anlamış mıyım?

Keyifli Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.