Piranha ''Fade''

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 22 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Tasarımı beğendiniz mi ?

1. Evet

73,9%
  2. Hayır

26,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Piranha için %10 ŞP bonuslu yeni bir tasarım. Ayrıca yaratıklardan gelen Uridiumu %10 arttırır.

Fiyat : 150.000 C

Son düzenlenen: 22 Ağustos 2014
  2. Ne gerek var ki ? Sanki Piranha gemisi olan adam şerefi düşünüyo.Adam lf2 bulunca seviniyo.Bence gereksiz.

DraydiBoy bunu beğendi.
  3. Eyuplu3

Eyuplu3 User

sen oyuna goli ile başladıysan önemi yok tabi :) ama yeni oyuncular için olması gereken bir şey hatta öbür gemilerede benzer tasarımlar uygulanabilir

Prophecy bunu beğendi.
  4. :mad:

Eyuplu3 bunu beğendi.
  5. Eyuplu3

Eyuplu3 User

ama düşünsene yeni başlamışsın br kaç tane gemi var ufacık şeyler renksiz :) yeteneksiz böyle olursa en azından göz zevkimizde artar :)

6. Bizde geçtik o yollardan biliyorum bende ama demek istediğim 'olmasın' değil.Siz beni yanlış anladınız hatta anlamak istemediniz diyimde neyse...
    Demek istediğim %10 şeref bonusunu ne yapsın adam ? Zaten vurduğu en fazla 700-800
    Mesela %5 fazla uridium kazanabilir yada başka şeyler.

7. mavi renkte tecrübe tasarımıda yapılabilir. +1
    %5 uridium tasarımı olsun ben citadel almaktan vazgeçerim.

UZAYDAKİ_ADAM bunu beğendi.
  8. Eyuplu3

Eyuplu3 User

:D uzaydaki adam tamam şp önemli değil senin dediğin daha önemli peki sen bunu neden konu sahibine demiyorsun direk ??? direk hayır demek yerine böyle yapsan daha güzel olmaz mı belki başka tasarımlar da yapar böylece yeni başlayanlar da oyuna ısınır zaten başlangıctaki gemiler çok ezik ya :(

UZAYDAKİ_ADAM bunu beğendi.
  9. valla bilmiyomki bende öyle dedim kendi kendime işte bende takıntılıyım biraz :S konu sahibine sesleniyorum ha bu arada one piece izliyonmu lonie kardeş :D

:)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Ağustos 2014
  10. Eyuplu3

Eyuplu3 User

citadel zaten grup halinde çok işe yarıyor yoksa ben pek bir faydasının olacağını zannetmiyorum

11. Fiyatta düşebilir bigboy solemn 150.000 c

Eyuplu3 bunu beğendi.
  12. Bence bedava olsun

Yani bedava derken oyuna yeni başlayınca liberator veriyodu eskiden.Artık öyle değilde şöyle olabilir:
    Bi görev gelir yaparsın.Piranha ve yanında o tasarımı verir hediye.Nasıl fikir ? :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Ağustos 2014
    Eyuplu3 bunu beğendi.
  13. bence olabilir ama oyuna zaten başlamış olanlar için yinede satışa koyulabilir

14. Olabilir

15. Bayağı duydum ama izlemedim.

Bu arada neden işe yaramasın Piranha'ya %10 ŞP tasarımı ? O düzeydeyken rütbe atlar belki kasılıp ? Tek taraflı düşünüyorsunuz ... satrançta 64 kareye de bak derler ;)

Bu arada Forum generali olmuşum :p

16. Hayırlı olsun general falan yakışır :D

One piece güzeldir.

Ozaman hem %5 uridium hemde %10 şeref olsun 2 tarafta üzülmesin :D

17. Ben öyle bilindik Animelere pek bakmam :) Benim için Ghost in the Shell ve Motoko Kusanagi yeter de artar diğerlerini de çok seviyorum aslında Nisekoi , Sailor Moon , Bakugan , Bleach ...

Bence yeni başlayana Uridium lazım değil. Sv.10-12 olunca çok lazım oluyor ...

18. Anime işini konuşmacı köşesinde konuşalım en iyisi :D şimdi moderatörler gelir kızar :)

Yeni başlayanlara daha çok kredi uri lazım bence lf3 almaları lazım

19. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

ben olumlum bakıyorum hatta bigboy liberatr ve phonix ede bu tip tasarımların gelmesi gerek neden diye sorarsanız geçen baskında bigboy aradım görev için kimse kullanmıyor bigboyu ben nasıl yapacam görevleri en azından %10 fazla uri yada kredis veren tasarımlar gelirse bu gemilere kullanan kişilerde artar

20. Bence şimdi kesin olmalı Credits içinde %5 bonusu olabilir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.