PLT-2026

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BataryaCompany tarafından 29 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

??

1. Evet

61,5%
  2. Hayır

38,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. PLT - 2026 nın menzili arttırılmalı kasılırken işe yarıyor herkez elit kullanamıyor unutmamak gerek ,
    sadece yaratıklarda menzil artar oyunculara atıldığı zaman normal menziline kadar gider

*Adminim geliştirilmeli eklemedim isterseniz siz eklersiniz geliştirilmeliye gerek yok gibi geldi.

Son düzenlenen: 29 Ağustos 2014
  2. Menzilinin kısaltılmasının sebebi otomatik seçmeyi engellemek, böylelikle sen rakibi görmeden sana saldıramıyorlar. -1

BlackGhost™ ve BataryaCompany bunu beğendi.
  3. sadece yaratıklar için ama eklemeyi unutmuşum :/

4. bence gereksiz -1

BataryaCompany bunu beğendi.
  5. sağol yinede , güncel

6. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Dez avantajı yok gibi gözüksede kararsızım konu akışındaki yorumlara bakıp oyumu kullanacağım.

İyi forumlar

BlackGhost™ bunu beğendi.
  7. Ama oyunun bir zorluğuda olsun değil mi ama ?
    Her işin bir zorluğu mutlaka vardır değil mi ?

8. eyv yinede olsada kötü olmaz ama :)

9. Evet ama :) yapmazlar.

10. belli olmaz yinede :)

11. Haklısın bekleyip göreceğiz... :D Elimizden bir şey gelmez desteğe ve mantıklı yorumlara bakacağız :D

12. aynen

bu konuya baksana benim yan çardaki konum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ağustos 2014
  13. O da güzel fikirmiş.
    Zararı azaltmak için bire bir.

14. Bence herşeyi kredi ile almak oyunun zevkini kaçırır. Gerçekten de biraz zorluk olmalı.. En kalitelisi Uridium ile olmasa oynama amacımız ne olurdu? :)

Keyifli Forumlar : )

15. teşekkürler :D yinede olsaya iyi olur yanlış anlamışın hem konuyu 2026 nın menzili artıcak başka bir şey creditslik olmayacak :D

16. Ama senin istediğin PLT-2021'e benzemesi. Yani kısacası Elit'i yine kredi ile almış oluyorsun. Aynı mantık. Sadece oyunculara Elit işlemiyecek..

17. Ne gereği var allah aşkına -1

18. olsada kötü olmaz yinede sağol :D

19. kardeşim düşüncelerin güzel destekliyorum bende roketatar için yaptım böyle bişey yine sadece yaratıklara ama herkes buna karşı çıkıyo kasılırken uzay pilotuda 2026 kullanıyor generalde 2026 kullanıyor general elit falan sıkmıyor +1

20. Olsa fena olmaz. +1

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.