Geri bildirim Plutus Deneyleri Etkinliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve _ALPHA_ tarafından 6 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. uninstable

uninstable User

Rehber konusunda:
    Panelinizde bunun sıfırlanabilmesi için tamamlanması gerekmektedir. Bunun içinde 50000/50000 olması gerekir.
    Bunun bilgisi mevcut olmadığından bunu bilmiyordum yukardaki HSWCloud üye söyleyince anladım. Bu bilgide kopyalanıp rehber konusuna eklenebilir. :)
    Kolay gelsin.

Labirent bunu beğendi.
  2. Viraaa

Viraaa User

16.04.2019 - 11:39[​IMG]TODO
    modlar bu etkinligi kasarken ana sayfama boyle bir yazi geldi.bu ne demektir?

3. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Bir eylem (NPC'ye ilk sıkmak gibi) gerçekleştirmiş olduğunuzu gösteriyor. Malesef seyir defterindeki bazı eylemlerin açıklamaları tam olarak anlaşılabilir olmayabiliyor.

İyi forumlar.

4. Bu opitite patlayınca düşüyor ama kesince nasıl oluyorsa hiç yükselmiyor.

5. perperok

perperok User

hekatenin özelliği çöp

6. 500 m tp kastım daha hecate düşüremedim neyi yanlış yapıyorum

10.190.952 Tecrübe Puanı kazandın.
    Sana 9.650 Şeref Puanı eklendi.
    7.720.418 Credits kazandın.
    1.094 Uridium kazandın.
    % aldın! İlerleme Puanı.
    480 Opitite aldın.

15 bin tarnom kastım hecate çıkmıyor

Son düzenlenen: 17 Nisan 2019
  7. the_flood

the_flood User

abi zorlama :)

Spinaci bunu beğendi.
  8. İlk hekatemi 24 bin tarnomda aldım.1500 tarnom sonra 2. hekate çıktı :D 10000 uri geldi onun yerine.Kısmet...

9. Bana tasarım bile çıkmıyor yaratık kırmızı olduğu halde

10. Eğer Sayborgun varsa çok bi eksiklik değil.Çünkü çok kullanılabilecek bi gemi değil.Ama istiyorsun madem inşaAllah çıkarırsın

Son düzenlenen: 17 Nisan 2019
  11. _01_

_01_ User

eklemenizi istediğim tek şey ileride bu etkinlik eğer tekrarlanırsa bu kutuların pet toplama modülü ile alınabilir olmasını sağlayın başka birşey istemiyorum

adamlar pve haritada kasıtlı üstüne yatıp bekliyor saldıramıyorsun da kendisi çekilip müsaade etmiyor başkaları beni beklesin ben önce alayım derdinde başkalarından müsaade bekliyor 10 saniye geç alsa sanki kutu kaybolacak

12. ONURBEY

ONURBEY User

İyi akşamlar;

Etkinlik nedir, ilk önce onun tanımını yapalım;

Etkinlik genel anlamda bir faaliyet, hareket yada davranışın, olanaklı olduğu kadar, yöneltilmiş bulunduğu amaca ulaşma derecesidir. Diğer bir deyişle amaca ulaşmada yeterli olup olmadığını gösteren bir ölçüttür.

Peki Etkinlik kimin için yapılır;

Elbette bütün oyuncular için yapılması en doğru tanımdır.

Peki bu doğru mu ?

Herhangi bir oyuncuya senin gemin zayıf veya bir klana üye değilsin gibi, bir yaklaşım tarzıyla, etkinlikten faydalanmasını engelleyebilir miyiz ?

Evet bu oyunda maalesef böyle bir durum var.

Yukarıda ki tanımda amaca ulaşmada yeterli olup olmadığını gösteren bir ölçüttür, deniliyor.

Peki amacına ulaşıyor mu, bunu bütün oyuncular açısından düşünürsek ASLA demek zorunda kalıyoruz.

Çünkü birkaç büyük klan bu etkinlikleri sahiplenerek, diğer oyunculara fırsat tanımamaktadır. Bu adil değildir.

Ayrıca bazı kötü niyetli oyuncular yüzünden, zaten etkinlik tamamen anlamını yitirmektedir.

Peki ne yapılması gerek, etkinliğin bütün oyunculara hitab edebilmesi için;

Oyuncular 3 bölüme ayrılmalı;

1- Elit oyuncular

2- Orta halli oyuncular

3- Yeni başlayan, fazla gelişmemiş oyuncular, böylelikle oyuna daha fazla oyuncu da kazandırılmış olur,

Elit oyuncular 2 ve 3 kategorisine ayrılan haritaya giremezler, keza Orta halli oyuncularda 3 kategorisinde ki haritaya giremezler,

Ama isterlerse 3 ve 2 kategorisindeki gemiler, diğer elit kategorisinde ki haritalara girebilirler, ( kendilerine güvenebiliyorlarsa )

Yani bütün oyuncular için kendilerine göre yapabilecekleri kategorilerde etkinlik düzenlenmeli, 3 harita açılmalı ve herkes kendi çapında etkinliğe katılmalı,

Kimse birileri yüzünden etkinliğe katılamama durumuna düşmemeli.

Oyun ADİL ve ADALET li olmak zorunda. Etkinlik herkese hitap etmeli.

Bunları neden yazdım;

Gördüğüm ve yaşadıklarım ETKİNLİK konusunda çok haksızlık yaşandığını, sadece ve sadece bazılarına hitap ettiğini gözlemlemek oldu.

Benim gemim sağlam ama yetersiz neden ?

Çünkü;

1- Karşımda çok güçlü klanlar var. ( Güçlü olduğu için kendini haklı gören bazı klanlar )

2- Karşımda laftan sözden anlamayan, küfür ve hakareti hazmeden bir kısım oyuncular var. NPC nin üstünde durup kimseye fırsat tanımayan, düşen kutuyu almasın diye uğraşan bir kaç acayip oyuncu.

3- Ve en önemlisi OTOMATİK PİLOTLAR,

Tamamen haksız kazançla bir yerlere gelen oyuncular yüzünden, bu etkinliğe katılmıyorum.

Çünkü ne kadar çabalarsam çabalayayım, bir arpa boyu yol gidemeyeceğime inandığım için, ayrıca sinir hastası olmamak için, uzak duruyorum.

Bu durum ADİL mi ?

Saygılarımla.

Sempatik.57 bunu beğendi.
  13. the_flood

the_flood User

bir rüyadan uyanan arkadaş olduğu için mutluyum. DarkOrbite tekrar hoş geldin dostum :cool:

14. xalezeus

xalezeus User

bu etkinlikteki en büyük yanlış 4-4 te yaratık bende kaldı patlarken ama kutuyu almadan beni kestiler aynı yerde doğduğumda kutu kaybolmuştu işte bu büyük bir yanlış

15. the_flood

the_flood User

bir putus daha bitti sn.moderatörler. Artık bir sonraki plutus ta görüşmemek dileğiyle diyecem çünkü yeter artık üst üste. Araya başka bir şeyler sokun illa bir etkinlik yapacaksanız. Şu 3 plutus ta yeterince cephane aldınız biraz da verin değişik bir şeyle.

16. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Etkinlik takvimini ve uygulamasını merkez ekip yönlendirmektedir.
    Burada yaptığınız geri bildirimler merkez tarafından incelenecektir.

Geri bildirim konusu etkinlik tekrar geldiğinde açılmak üzere kilitlenmiştir.

İyi forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Nisan 2019
    Manitu bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.