Rütbe Puanları[Resimli+Anket]+Yeni video eklendi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve B•u•R•a•K•y•S tarafından 12 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Rütbe puanları düzenlenmeli mi?

1. evet

90,6%
  2. hayır

9,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar hepimiz biliyoruz ki botlardan o kadar kişi çok fazla miktarda rütbe puanı kastı. Darkorbit göstermelik sadece streuner ve lordakia rütbelerini sildi ama bu silinenlerin dışında daha kaç bin bazı gemilerde kaç milyon botla kasılmış rütbeler var şimdi örneklerle göstereceğim.
    Şimdi kendi gemim de rütbeler bunlar ;
    Buda botla kasılmış bir geminin rütbesi ;
    Bu gemide sadece yaratıklardan gelen rütbe benim rütbe puanım kadar.

Şimdi soruyorum streuner ve lordakia sildiniz tamam eyvallah ama geriye kalanları görüyorsunuz şimdi bize haksızlık olmuyor mu emeklerimize yazık olmuyor mu ?
    Kendimin de içinde bulunduğu sıralamayı atacağım burada 13 tane üye var 13 üyeden 3 kişi sadece binbaşı biri de benim. Benim altımda bulunan gemiler acemi albay bile olurken ben binbaşıdan çıkamıyorum gerçi çıkmaya az kaldı şuan ama buna artık dur demek gerekiyor.
    İşte gördüğünüz gibi...

Tüm modlar ve adminlerin destek vermesini yetkililere sesimi duyurmasını istiyorum tüm arkadaşların da ankete katılık destek vermesini istiyorum hepinize okuduğunuz için teşekkür ederim.

Biraz daha anlatabilmek için video çektim arkadaşlar

Son düzenlenen: 2 Temmuz 2014
  2. Kesinlikle haklısın. TR2 de yani oynadıgım serverde yüzbaşı 365.687 mi ne istiyor saçmalık gemi 10 iris full havoc ama rütbe acemi yüzbaşı

Jameika-TR bunu beğendi.
  3. Bence de çok önemli bir nokta. Oyunda birinci olup da general olmama ihtimali var.

Bence üst sıralar için asıl kriter oyun sıralaması olmalı.

4. sanırım konuya bakan diğer arkadaşlar bottan rütbe kasmış ki 101 görüntüleme var 8 evet oyu

5. bu konuya yüz bir milyar katılıyorum destekliyorum...

Çok afedersiniz ağzımı bozacaktım gene ama bozmuyorum..

Yok birazcık bozacam

Ulan sistemin sahibi be aptal adammmm

sen çocuk mu kandırıyorsun lordakia streuner sildin mordon saimon kris tallon tallin ne olacak heee ben neremi yırtsam yapamam o rütbeyi bana gösterin gemilerin rütbe puan değer tablosunu bot kullanmış mı kullanmamış mı söylim
    bende mordon saimon 10 bin iken maksimum kasılan adam bunu 6 senede 25 bin yapar bot gemilerinde bu sayı 200 binlerde ne diim size daha ben haaa

yaratık kesme sayısı 50 bin aşanlara rütbe puanı vermeyin bari öyle çözün

6. aynn 50 k uzeri olanların silınsın geriye kaç kalırsa

7. Biz burada konuşuyoruz ama dikkate alan admin yok mu hiç

8. şu anki nickin ne benim acemi yüzbaşı gemim seninkiyle aynı sayılır :D

9. darkorbit hakkıyla oynayana değil botçular için çalışıyor sanki

10. o aradaki farkı düşman gemileri keserek kapatacaksın mecburen yaratıkla olmaz o iş , ayrıca zırt pırt şirket değişimi yapıyorsan kolay kolay rütbe atlayamassın bu da bir etken

11. kafan mı güzel arkadaşım adam o kadar yaratık kesmiş adam keserek nereye kadar şerefimde farkettiysen diğer geminin 2 katından fazla

12. Ben hiç BOT kullanmadım ve kullanmayan biriyim. Haksız kazanç elde etmeyi sevmediğim için fazla araştırma yapmadım. Fakat eğer durum gerçekten bu şekildeyse kesinlikle katılıyorum. Türkiye 3 te 27 aylık hesabım var. Fakat hala Acemi Binbaşı yım. Yapılan yorumlardan sonra oyumu vereceğim. İyi forumlar.

13. -onur5000-

-onur5000- User

Kesinlikle olsun +1

14. Biz burada konu açıyoruz ama gerekli konular gerekli yerlere iletiliyor mu acaba.

15. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

bence geliştirilmeli kalkıpta tüm yaratılkların puanlaının silecek değiller ya

16. coder545

coder545 User

mordon saimon kesinlikle silinmeli yeni baslayanlarin rutbesi gitmemesi icin belli bir tarihten onceki gemilerin silinir yada daha once bot tan ban almis gemiler incelensin onlarin silinsin

*KORCAN96*[GHST] bunu beğendi.
  17. Bence belirli bir level üstündeki oyuncuların mordon, saimon ve struneR ları silinmeli

18. Çok haklısın. Kesinlikle olmalı.Sen bimbaşı iken adam acemi albay bir de sıralamda senden baya aşağıda.Bunun hiç bir şeykilde mantıksal bi açıklaması yok.Olamaz...!:mad:

19. O.S.C.A.R

O.S.C.A.R User

haklısın arkadaşım sonuna kadar destek veriyorum tr1 de 19 seviye apis zeus havoc argeler nerdeyse full+fulüm bi 5-10 tane lf4 eksk neredeyse ama hafta 5 gün gece gündüz pala toplayıp haftasonuda 4-5 zeta yapıyorum,açılmamış yeni görevlerden birindeki 8-10 görevi alıp bitiriyorum görevi açıp onuda bitiriyorum,gördüğüm npcyi kesiyorum büyük küçük demeden bırakmıyorum kesiyorum bi türlü yetişemiyorum halen acemi yüzbaşıyım 3,5 pırpır var benim altımdaki rütbeye düşmemek için kendimi yırtıyorum bırak bi üsteki rütbeye 95000 puan var ben günde kendimi parçalıyorum 5-10 bin arası yapıyorum hergün 10-15 bin artıyor.bırak üst rütbeye geçmeyi ben 20 bin altımdaki rütbeye düşmemek için çırpınıyorum nasıl kasıyorlar ne kesiyorlar anlamıyorum yetişemiyorum.bu konuda çok haklısın arkadaşım umarım yetkililer bu şikayetlere kulak verirlerde,zannetmiyorum ama belki bi ümit bi çare bulurlar bu soruna

20. Burada zaten tüm yaratıklar silinmeli demedim ben sadece alt harita yaratıkları

yapamayacakları iş değil ama oyuncu kaybetmek istemiyorlar heralde

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Haziran 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.