Rütbe Simgeleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve CAKAL*-*AVCISI tarafından 31 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

RÜTBE SİMGELERİ BÖYLE OLSUNMU ?

1. Evet

26,1%
  2. Hayır

78,3%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. [​IMG]

Darkorbit rütbeleride görsel efek bakımından böle olması iyi olmazmı görüş ve önerilerinizi bekliyorum
    rütbeler başka oyundan alıntıdır
    Foto temsilidir böyle olması gerekmez

Son düzenlenen: 31 Ağustos 2014
  2. Olmamalı bence. Her oyunun kendine özgü bir tarzı olmalı.. -1

Keyifli Forumlar : )

3. İstediğiniz şekilde yapıldığında görsellik açısından oyunculardaki kademe farklılıkları belli olmaz kademeler arasında renk farklılıkları olursa teklifiniz güzel değerlendirmeye alınabilir.

İyi oyunlar :)

4. görüşünüz güzel kademeler olmadan iyi olur

önerimiz sadece görselik açısından ilaha böyle olması gerekmez albayla general rütbesi aynı gözüküyor buna dikat çekmek istedim ben

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ağustos 2014
  5. AaronSW

AaronSW User

üstat sonuncusuda bana göre genel kurmay başkanı değil mareşal olmalı genel kurmay başkanlığı bir rütbe değil verilmiş bir görev.

6. foto temsilidir mareşal olması iyi olur sadece darkorbit rütbeleri güzel gözükmesini istiyorum

7. AaronSW

AaronSW User

Yani evet sana katılıyorum oyunda birçok şey değişti birçok şeyin görüntüsü değişti. Ama rütbeler aynı kaldı sıra onlarda.

8. Prophecy

Prophecy User

Bence rütbeler değişmesin artık o görüntü de kalsın

9. bu başka bir oyundan alınma nfinty nin bir oyunundan ad vermim pb diyelim , başka yerden alıp burda açma konu

10. Prophecy

Prophecy User

Hiçbir konuya saçma deme hakkınız yok!
    Üslubuna dikkat et

11. Sen direk başka bir oyundan resmi alıp buraya atmışsın, DarkOrbit asla böyle bir şey yapmaz çünkü yaparlarsa o oyun dava açar Copyright haklarıyla, boşuna uğraşma derim.

12. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Merhaba

Lütfen mesajlarınızda yetkili kalıbı ile konuşmayınız ban alırısınız

iyi forumlar

13. Bundan rahatsız olduysanız buna devam etmem. Ayrıca yetkili kalıbını esas alarak değil saygı kalıbını esas alarak cevap vermekteyim.

14. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Merhaba

burada benim bir rahatsız olma durumum söz konusu değil forumda mod kalıbı olarak modlar merhaba ile başlar keyifli forumlar /iyi forumlar gibi cümleler ile bitirirler bu mod kalıbının bir belirtisidir. bana kalsa yazmanızda bir sakınca yok ama üyelerin bu tür kalıpları kullanmaları kaptanlar tarafından yasaklanmış

iyi forumlar

15. Cevabınızı dikkate alacağım. Teşekkürler..

16. *Kendi tasarımınız olsa saygı duyarım siz resmen kopyalıp yapıştırmışsınız fakat fikir olarak güzel.
    *Mareşale olumlu bakıyorum server birincisine verilebilir.

Son düzenlenen: 1 Eylül 2014
  17. Bunda benim yazımı alıntılamanızın sebebini anlayamadım..? o_O

*KORCAN96*[GHST] bunu beğendi.
  18. Sanırım mobilden falan giriyor sen ''Cevabınızı dikkate alacağım. Teşekkürler..'' diyince konu sahibini sen sandı :D

19. Özür dilerim yanlış oldu

20. Sorun değil :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.