S.S.S. Teknoloji Fabrikası Anlatımı

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve KARANLIK tarafından 21 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KARANLIK

KARANLIK User

Merhaba Uzay Pilotları,

Teknoloji fabrikanızda uzay geminizi daha güçlü kılacak teknolojiler geliştirecek ve diğer oyunculara karşı muhteşem güçlere sahip olacaksınız.. İnanılmaz efektlerle işte Teknoloji Fabrikası aktivasyon anlatımı..

Anlatıma geçmeden önce sık sorulan sorular ve cevapları aşağıdadir;

Soru 1: Teknoloji fabrikasında üretilen teknolojiyi kullandım tekrar kullanabilirmiyim?

Cevap: Her ürettiğiniz teknoloji size bir kullanım hakkı verir ne kadar çok teknoloji üretirseniz kullanım hakkınız o kadar fazla olur

Soru 2: En fazla ne kadar teknoloji üretebilirim?
    Cevap: İstediğiniz kadar üretebilirsiniz bunda sınırlama yoktur.

Soru 3: Hemen satın al,Satın al,İnşaa et arasında ne fark var?
    Cevap: Teknolojileri üretmek için sizden bazı malzemeler istenir semprom kredi günlük(araştırma)dosyası gibi

İnşaa Et dediğinizde uridium harcamaz ancak inşaa süresi beklersiniz kredi,semprom günlük dosyası harcanır

Hemen İnşaa Et dediğinizde bir miktar uridium harcanır fakat hemen inşaa olur süre beklemezsiniz kredi,semprom ve günlük dosyası harcanır

Hemen Satın Al dediğinizde biraz daha fazla uridium verirsiniz fakat hemen inşaa olur ve kredi,semprom ve günlük dosyası harcanmaz

Not: Roket ince ayarı teknolojisi için sadece kredi harcanmaktadır diğer teknolojiler için semprom kredi ve günlük dosyası harcanır

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Aralık 2013
  2. KARANLIK

KARANLIK User

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Eylül 2015
  3. KARANLIK

KARANLIK User

Sistem size başlangıç olarak 1 adet üretim binası sunmaktadır. 2. ve 3. üretim binalarını inşaa ederek birçok malzemeyi aynı anda üretebilirsiniz. (Resimde 3. bölümde gösterilmiştir. Normalde 2. açılmadan 3. gösterilmez.)

Üretim binası ücretlendirmesi aşağıdaki gibidir:​
    • 2. üretim binası = 50.000u
    • 3. üretim binası = 100.000u

4. KARANLIK

KARANLIK User

Zincirleme İmpuls
    Bu enerji ışını, hedef alınan rakibin yanında bulunan diğer rakiplere de (azami 7), kalkan tanımadan hasar verir.

Kullanımı:
    Teknoloji binanızda üretimi gerçekleştirdiğiniz anda oyun sayfanızda teknolojiler penceresinde aktif olacaktır. Düşman hedefi seçmenizin hemen ardından enerji ışınını aktif edebilirsiniz. Bu sayede hedefin yakınlarında bulunan (en fazla 7 düşman) düşmanlar kalkanları dikkate alınmaksızın 10.000' er dp hasar alacaklardır.

Üretim Şartları:
    • 500.000 Credits
    • 200 Seprom
    • 1 Araştırma dosyası
    Etki: Azami 7 hedefe 10.000 hasar verebilir. (10.000 hasardan düşük de verebilir.)
    Süre (Etki edecek süre): Hemen

Yükleme Süresi (Tekrar Kullanabilme):1 dakika

5. KARANLIK

KARANLIK User

Kalkan Yüklemesi
    Kalkan yükleme teknolojisi ile geminin kalkanı hemen yüklenir.

Kullanımı:
    Teknoloji binanızda üretimi gerçekleştirdiğiniz anda oyun sayfanızda teknolojiler penceresinde aktif olacaktır. Kullanımın gerçekleşmesi ile 75.000 kalkana sahip olursunuz.

Uyarı: Var olan kalkanınızın eksilen kısmının azami 75.000 kalkana kadar olanını geri yükler

Üretim Şartları:
    • 500.000 Credits
    • 250 Seprom
    • 2 Araştırma dosyası
    Etki:75.000 Kalkan gücü
    Süre:Hemen
    Yükleme Süresi (Tekrar Kullanabilme):2 dakika​

6. KARANLIK

KARANLIK User

Enerji Transferi,
    Enerji transferi sayesinde lazer ile verdiğin hasarın % 10 oranı DP'ye çevrilir ve senin gemine verilir.

Kullanımı:
    Teknoloji binanızda üretimi gerçekleştirdiğiniz anda oyun sayfanızda teknolojiler penceresinde aktif olacaktır. Kullandığınız andan itibaren 5 dakika boyunca aktif olacaktır. Bu süre dahilinde verdiğiniz hasarın %10 kadarı dp olarak geminize yansıyacaktır. Ancak RSB ve SAB cephaneleri buna dahil değildir.
    Üretim Şartları:
    • 1.000.000 Credits
    • 500 Seprom
    • 5 Araştırma dosyası
    Etki:Lazer hasarın %10 oranı DP'ye çevrilir ve senin gemine verilir.
    Süre:15 dakika
    Yükleme Süresi (Tekrar Kullanabilme):15 dakika​

7. KARANLIK

KARANLIK User

Roket İnce Ayarı,
    İnce ayar hedef sistemi, basit roketlerin isabet oranını belli bir süre için % 100 yapar.

Kullanımı:
    Teknoloji binanızda üretimi gerçekleştirdiğiniz anda oyun sayfanızda teknolojiler penceresinde aktif olacaktır. Kullandığınız andan itibaren 15 dakika boyunca aktif olacaktır. Bu süre dahilinde roketlerinizin isabet oranı %100 artacaktır.

Üretim Şartları:
    • 20.000 Credits
    Etki:% 100 Roket isabet oranı
    Süre:15 dakika
    Yükleme Süresi (Tekrar Kullanabilme):5 dakika

8. KARANLIK

KARANLIK User

Savaş Tamir Robotu,
    Savaş Tamir Robotu aktif olduğunda, her geçen saniyede geminin 10.000 DP onarır. Bunun dışında, mücadelede için tasarlanmıştır ve bu yüzden vahşi lazer savaşlarında kullanılabilir.

Kullanımı:

Üretim Şartları:
    • 500.000 Credits
    • 250 Seprom
    • 2 Araştırma dosyası
    Etki:10.000 Darbe Puanı
    Süre:10 Saniye
    Yükleme Süresi (Tekrar Kullanabilme):2 dakika

9. KARANLIK

KARANLIK User

Üretimini gerçekleştirdiğiniz teknolojiyi kullanmak istemiyorsanız silebilir ve üretim binanızı tekrar kullanıma açabilirsiniz. Ancak bu işlem sonucunda yaptığınız harcamalar da silinecektir.

TuvaletTerliği ve -RealMardin- bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.