Sayborg Yeteneği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ziyaaaaa tarafından 2 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

yetenek uzatılsınmı(5 sanıye)

1. evet

oy sayısı 10
    43,5%
  2. hayır

oy sayısı 7
    30,4%
  3. yetenek uzatılmasın ama soguma suresı azaltılsın

oy sayısı 6
    26,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ziyaaaaa

ziyaaaaa User

bilindiği gibi sayborg guncellenerek 180 sanıyeden(soğuma suresı)270 e çıkarıldı peki şöyle bakalım 1.500.000 urılık bı gemı 4.30 dakıkada 1 tekıllık kullanacak ve toplamda 315 k hasar verecek.venomla 4.30 dakıkada 360 k hasar verılebılıyor tekıllıkle. onun için sayborgun tekıllık yetenegının suresı 5 sanıye uzatılmalı.bu gemıye onca emek verildi venom 250 k urı sayborg ise .1.500.000.ve 2.000.000.arası uri ile alınabılıyor.burda bir yanlışlık yokmu sızce

2. bu yeni gemilerin hepsini çöp etiler.Hammercalw yerine ageis kullanıyorum özellikleri daha avantajlı vuruş gücü hariç.Cyborg'da o kadar harcadığın emek karşısında neredeyse venomla aynı özellikleri koymuşlar.mimesis desen o da çöp oldu.Bari en baştan bu özellikler ile getirilseydi o kadar emek harcayıp zamanımı boşa harcamazdım.çok azıcık bir fark için kaç milyon uri ve kaç saat zaman harcıyoruz sonra güçsüz hiç emek harcamayan biri çıkıyor bu gemiler çok güçlü diyor kesiliyoruz diyor ama o kadar harcanan emeğe bakmıyor ve yetkililer o adamlara bakarak güçsüzleştiriyorlar gemileri.

o zaman bizde diyelim venomun gücü düşürülsün zaten kazanılması en kolay gemilerden yeşil sandıktan birleştirmeden açık artırmadan elde ediliyor gücü de fazla sayborg gibi onuda düşürün o zaman hem kazanılması kolay hem syborgdan az bir şey güçsüz saçma sapan iş

Son düzenlenen: 2 Şubat 2019
    Yargı bunu beğendi.
  3. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

İyi forumlar.

4. Zaten gemi 16 lazer 16 slot 360 k hasar veriyor venomun iki katı hasar veriyor tekillik bence su an gayet iyi aşırı güçlü olmasına gerek yok

5. valla arkadaşlar darkorbit bunu alışkanlık haline getirdi bir yenilik yapıyor belirli bir süre sonra oyuncuların aleyhine değiştiriyor hiç oyuncularımızı memnun edelim prensibi yok petler yeni çıktığında kamikaze özelliğinde süre yoktu millet tek başına cubi kesiyordu herkes dünyanın parasını verip aldı tam tadını çıkaracaklar uri kasmaya başladılar uri çeken yok hemen süre getirildi formdan isyan mesajları atan oyuncular formda banlandı sebep dedik diğer oyuncuları oyundan soğutuyormuşuz bıraktık tabi oyunu son zamanlarda vakit geçirmek adına bir hesap açtım orta güçte bir gemi ile canım sıkıldıkça giriyorum bir miktar uri çekiyorum takılıyorum size tavsiyem hırs yapmayın kesen kessin sizi oyununuzda zevk almaya bakın hırs yaparsanız çok paranız gider iyi oyunlar herkese

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.