Seprom İçin Çözüm

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve muamma03 tarafından 22 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Seprom Satışa Sunulsun ?

1. Evet

oy sayısı 31
    48,4%
  2. Hayır

oy sayısı 33
    51,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. muamma03

muamma03 User

Bildiği üzere oyunda bir çok sıkıntı var en başka geleni seprom azlığı bu konuda yönetimin bir şeyler üretmesi ve düzeltmesi gerekiyor bir şekilde bir çok açık ve bug çıkıyor sözde önlemler alınıyor engelleniyor vs vs. Bunlar çok iyi bir çözüm değil artık değişik ve kesin çözümler gerekiyor bunun sepromu satışa sunmak olarak görüyorum aklımdaki fiyatlandırma şu şekildedir.
    100.000 Seprom = 15 tl
    1.000.000 seprom = 50 tl
    10.000.000 seprom = 100 tl
    NOT: verdiğim sayılar atış bazındaki karşılığı değildir.
    olması dileğiyle...

blulight bunu beğendi.
  2. blulight

blulight User

gayette güzel bi çözüm olmuş eline emegine saglık

3. Hocam rakamlar biraz abartılı değil mi?

4. muamma03

muamma03 User

ideal atıştaki karşığı değil 100.000 seprom 1 milyon atış demek

5. loyla1

loyla1 User

güzel bir düşünce olmuş
    tıpkı HELIX gibi süpriz olarak satılırsa muhteşem olur
    kim düşündüyse şimdiden teşşekür ederim..

6. Yanlış anladınız 5 tl için 100.000 seprom fazla olmuş, Biraz düşürmek yerinde olur.
    :)

7. Bu iş olursa fikri atan kişi admin olsun. helal valla iyi fikir

8. SELÇUKLU

SELÇUKLU User

Fikir olarak güzelde DO zaten sineğin yağını çıkarırken her şeyi fahiş fiyatla satarken birde seprom belasına bulaşacağına herkesin SKYLAB kapasitesini artırsa ve sepromu 9 k larda bırakmasa daha iyi değilmi? büyüt seprom ambarını yap 100 k dileyen uriyle göndersin kullansın,kime ne zararı var? Yıllardır 9 k da çakıldı kaldı.oyuna hiç bir getirisi olmayan oyuncu hangarlarını çöplüğe çeviren iris tasarımları getireceğine oyuncunun asıl sorunlarıyla ilgilenin.satılamayan buna benzer ekipmanlar yüzünden insanlar bir porttan yarım saate atlıyor.

9. cengiz-55

cengiz-55 User

sizde bu darkorbit azim i oldukca bunlar daha coooook oyunculari avanak yerine koyarak herseye basdan verdikleri imkanlari geri cekip daha da sinirliyacaklar ve cok para kazanma hirsi onlari zengin edecek ben artik baska oyun ariyorum ahanda size söz

10. Bence olmaz bu tamam herşey para oyunda fakat bu dengeleri alt üst eder başka bir geliştirme gelmeli.

11. oben

oben User

onca emek zaman harcanan skylb neye yarayacak ben zamanında ilk çıktığında parayla uri çekip hızlı geliştiren onclarca oyuncu biliyorum..parası bol olanlar satın alabilir onlar zaten bu oyuna bir emek sarf etmediler edemezlerde basar parayı istediklerini alırlar.skylaba güncelleme gelmesi şart.parası olmayanlar ne yapacaklar alçak sürünmeye devam öylemi..çok bencilce bir fikir..

12. barisbrs16

barisbrs16 User

Bence fiyatlar çok ucuz. 15 TL'ye 100k seprom kaosa neden olur :D
    Önüne gelen alırsa seprom taşının kıymeti kalmaz. Herkes aynı değerde vuracak çünkü. 15 TL'ye ancak 25k-50k arası verilmeli.
    +1

13. -1
    Oyunu pay to win den kurtarmak yerine hala uçurum yaratmaya çalışıyorsunuz.Eskiden portalda 20-30 gemi olurdu artık bir haritada 5-10 gemi var taş çatlasın.Herkesi düşünmek gerek sadece kendimizi değil.Sen parayı yatır sepromu çek yeni başlayan adamı kes böyle gittikçe oyun kötüleşiyor.Skylab kapasitesi veya hızı arttırılabilir seprom yetmiyorsa bu gibi fikirler daha mantıklı.

14. Sv birleşme işlemleri bitmeden herhangi bir çözüm beklemiyorum,
    bana göre en makul ve kolay çözüm promerium ve seprom beslemesinin geçişini sağlayacak bir cpu donanımıdır.
    Hedef yardım cpu benzeri yani,
    hangi beslemeden harcamak istersen onu aktif et gitsin.
    bu şekilde sepromu en iyi şekilde yani ister savaşırken ister kapı yaparken kullanabilir kişi.
    ve bu extra para ödemeyi gerektiren bir düzenleme olmaz.
    Arkadaşımızın satışa sunduğu örnekler aşırı yüksek
    zaten vip,indirim,%50 boster gibi bir çok yük var oyuncular üzerinde
    Yeni masraflar eklenirse bu oyun kendini imha etmeyi hızlandırmış olur fikrimce. -1

15. Agır_TR

Agır_TR User

olmasın türkiyeden para cıkmasın ülke ekonomiisi için :D

16. Şuanki darkorbit için konuşursak ucu kaçmamış olduğu sürece(Bu seprom örneği biraz abartılı mesela) pay2win den bahsetmeyi mantıklı bulmuyorum çünkü inanın bir şeyler sürekli satışa sunulmaya devam edecek eğer düzenleme yapılır ve seprom sayı değerleri daha makul düzeye getirilirse belki fikir geçerli olabilir.

17. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.