Sevkiyat Kuponu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve »»-KΞИWØØD-««[BURN] tarafından 21 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce

1. evet

95,5%
  2. hayır

4,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam arkadaşlar aklıma geldi size sunmak istedim bilindiği üzere atlama kuponu var atlamayı uri karşılığıda yapabiliyoruz kupon karşılığındada.bu neden skylabta olmasın ki.
    Ewet Galaxy Gates de diğer kapı parçası, tamir kuponu gibi sevkiyat kuponu verilecek oranı biraz az ama değeri sizde yorumda belirtebilirsiniz.
    Sevkiyat kuponu olunca skylabta
    Hemen göndermek için verilen urinin yerinde kalan kuponumuz gösterilecek.Kuponumuz yoksa normal uri değeri karşımıza çıkacak.Yorum sizin inş beğenirsiniz.

2. +1 .

Son düzenlenen: 21 Aralık 2013
  3. kaansakal

kaansakal User

Şahsen pek sevkiyat problemi yaşamıyorum ama yine de neden olmasın ki? :)

4. DuoTırs

DuoTırs User

Olsa iyi olur ++

5. KARANLIK

KARANLIK User

Bende destekliyorum.Ancak nasıl kazanabiliriz bu kuponu biraz daha açıklamalsınız.

6. oldukça güzel bir çalışma basit ama gerçekten özgün ve güzel :) kesinlikle böyle birşey eklenmeli :) şahsen her seprom çekişimde 2000-3000 urim gidiyor :(

7. galaxi gatesten enerji karşılığında % 2 oranla falan verilebilir.

8. KARANLIK

KARANLIK User

Bunları ilk mesajınıza düzenli bir şekilde ekleyerek üyelerimizin defalarca okuması yerine bir kerede okuyup anlamalarını sağlamalısınız.Unutmayın size destek verecek olan üyelerimizdir :)

9. Harika bir fikir umarım gerçekleşir.

10. Harika bir fikir, ancak şansları GG kapısına eşit olsa daha iyi olur (%13 oran, sizce de iyi değil mi?)
    +1

11. Hepinize teşekkürler arkadaşlar.

up up up up

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Şubat 2014
  12. +1 destek var

13. Olmalı bencede +1

14. teşekkürler arkadaşlar.

15. Teşekkürler arkadaşlar.

16. Bede tebrium ve endrium toplayıcısı varacak hiçbir şekilde prometium alamıyorum yeterince bu sistemle Berki benim sorunum çözülür :)

17. İnş para kasmak biraz daha kolaylaşmalı malum müzayede salonu değişti :)

18. Evet ancak eskiden şekili nick rütbe fln insanları yüksek para yatırdığına dahil kandırıyordun artık bu yok :) ancak günlük parayı anında alma mesaj gelme vb iyi olmuş :)

19. Aynen kaybetme sıkıntısıda olmuyor.

UP UP UP UP

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Mart 2014
  20. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Olumlu Bakıyorum Umarım Gerekli Destek Gelir :)

İyi Forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.