Seyir Defteri Sistemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve pimptr|yusuf| tarafından 2 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Seyir Kayıt sistemi güncellenmeli mi

1. Evet-iyi olurdu

oy sayısı 6
    85,7%
  2. Hayır-Kim bakar ki seyire

oy sayısı 1
    14,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle herkese merhaba.Önerim şudur seyir defteri kısmına geldiğimizde malumunuz gemi 5 yıllıkta olsa ilk kayıt tarihinden itibaren gerçekleşmiş birçok olay orada bulunmakta.Orada sağ üst tarafa aynı ''Ana sayfa/Sıralama/Etkinlik Sıralaması'' kısmına geldiğimizde sağ üstte çıkan buton gibi bir buton eklenirse ve butonun içeriği olarak:
    *Toplam Seyir
    *İmha ettiğin uzaylı-npc ler
    *İmha ettiğin Oyuncular
    *İmha edildiklerin
    *Kazanılan Tecrübe ve Şeref puanları
    *-Tecrübe ve -Şeref
    *Alınan Nesneler
    *Tamamladığın Görevler
    *Tamamladığın Galaksi Kapıları
    *Banking-payment
    *Abonelik başlangıçları ve İptali

Şeklinde kategorilere ayrılırsa daha basit bir şekilde aradığımızı buluruz hem biz hemde destek ekibi. Uridyum kısmındaki balans sekmesinde de aynı şeyin geçerli olması gerekiyor mesela ben balans a girince gemiye ne kadar vip indirim paketi veya uridyum çekmişim sayfa sayfa aramadan bulabilmem daha iyi olurdu.
    Bir diğer konu ise seyirde bir oyuncuyu imha ettiğimde yada edildiğimde oyuncu nikinin profil linki ile bağlantılı olması daha kolay olurdu(açık artırmadaki gibi) ve aynı şekilde klan/diplomasi kısmında da klanın üzerine tıklayınca aramada çıkan pencere şeklinde klanın penceresi veya bir profil gibi sayfa açılması da güzel olurdu.
    Açık artırmada 1000000 yerine sayıların arasında nokta bulunması daha basit olurdu diye düşünüyorum 1.000.000 şeklinde. Bir desteğe 250000000 teklif vereceğimde bunun 25 milyon mu 2.5 milyar mı 250 milyon mu olduğunu ekrana baya yaklaşarak sıfırları saymaya çalışıyorum:)
    Daha eklenebilecek işlevsel olan birçok küçük ayrıntı var şimdilik bu kadar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuza anket eklemeyi unutmayınız, anket eklemeyi bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz. 24 saat boyunca anket eklemezseniz konunuz arşive taşınacaktır.

İyi forumlar.

3. alta attığım kodlar bahsettiğim butonun kodları elimden geldiğince sadeleştirdim

Kod:
    <head>

<script type="text/javascript" src="https://darkorbit-22.bpsecure.com/js/jQuery/jquery-1.4.4.min.js?__cv=73a9c334c5ca71d70d092b42064f6400"></script>
    </head>
    <body onLoad="" >

<link type="text/css" rel="stylesheet" href="https://darkorbit-22.bpsecure.com/css/cdn/hallOfFame.css?__cv=a0991261c36291037830a0b98764fd00" />
    <script type="text/javascript" src="https://darkorbit-22.bpsecure.com/js/hallOfFame.js?__cv=64267c27227a187a78dab61ab9e85b00" language="javascript"></script>
    <div id="hof_dropdown_wrapper">
                        <div id="hof_dropdown" class="hof_selection_down" onclick="HOF.toggleRankingSelection()">
                                SEYİR DEFTERİ
                            </div>
                <div id="hof_dropdown_menu">
                                <a href="/indexInternal.es?action=internalHallofFame&view=TDMCompanyOverallRanking">
                       İMHA ETTİKLERİN </a>
                                <a href="/indexInternal.es?action=internalHallofFame&view=TDMUserOverallRanking">
                       İMHA EDİLDİKLERİN </a>
                                <a href="/indexInternal.es?action=internalHallofFame&view=TDMUserDailyRanking">
                       İMHA ETTİĞİN UZAYLILAR </a>
                                <a href="/indexInternal.es?action=internalHallofFame&view=Spaceball">
                       TAMAMLADIĞIN GÖREVLER  </a>
                                <a href="/indexInternal.es?action=internalHallofFame&view=PlayerInvasion">
                       TAMAMLADIĞIN GALAKSİ KAPILARI </a>
                                <a href="/indexInternal.es?action=internalHallofFame&view=pirateHunt_userRanking">
                       KAZANDIĞIN TECRÜBE VE ŞEREF PUANLARI </a>
                                <a href="indexInternal.es?action=internalHallofFame&view=captureTheBeacon_daily">
                       KAYBETTİĞİN ŞEREF PUANLARI </a>
                                <a href="/indexInternal.es?action=internalHallofFame&view=captureTheBeacon_daily">
    </div>
    </body>
    </html>

4. VALEYARD

VALEYARD Guest

Bence biraz daha geliştirmeli veya farklı bir fikir sunmalısınız. Çünkü yukarıda saydığınız şeylerin çoğunu zaten sıralamadan veya rütbe puanınızın altında yazan hesaplamadan öğrenebilirsiniz.

5. VALEYARD Anlaşılan daha iyi fikirlerin var ki benimkileri anlamadan çürütmüşsün. O kadar iyi biliyorsan sen yap seninkini de görelim?
    oradaki amaç en basitinden ben kaç gemi yok ettiğim yada edildiğim değil, ben cubi keserken benim şirketimdeki adam veya düşman beni kestiğinde ben yarım saat sonra seyire baktığımda o adamın nikini proflini herşeyini bulabilmem:) veya 4-5 haritasında bi loardakia ya vurdunmu seyire 2-3 satır atlıyor sonra ara ki bulasın herhangi bir oyuncuyu veya başka birşeyi

6. Çok güzel bir fikir şöyle bir oyun düşünün ki support ekibi bile kim kimi kesmiş diye seyir seyir dolaşıp isim bakıyor. Tüm bunlara ne gerek var arkadaşın dediği gibi kategorilere ayrılıp istenilen şeyin seyirine bakılmalı.

Diğer şeylerde olursa çok daha iyi olur.

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.