Şirket Değiştirme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Real_Madrid tarafından 23 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsunmu

1. Evet

71,4%
  2. Hayır

28,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar mesela kendimden örnek vereceğim gemimin 2.5 milyon şerefi var mmo'ya geçmek istiyorum ama geçersem 1.250 milyon' a indirilecek şeref puanım buda büyük rütbe kaybı tr1 de zaten rütbe atlamak hayal gibi bir şey şirket değiştirince giden şeref puanı % 50 yerine %10 olmalı 2.5 milyon ise 250.000 şeref puanı gitmeli .. Ama Bu % 10 ilk seferde geçerli ondan sonra % 25 de sabit kalacak her değiştirmede % 25 şeref puanı gidecek

HOKKABAZ bunu beğendi.
  2. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

bence olabilir oyum olumlu

HOKKABAZ bunu beğendi.
  3. Oy'unuda kullansan bu arada teşekkür ederim

HOKKABAZ bunu beğendi.
  4. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

unutmuşum :D

HOKKABAZ bunu beğendi.
  5. olmalı 2m şeref var ben degişmem ama geçmişte çok degiştim

6. Merhaba ,

Bence değişmemeli oran düşürülürse sürekli şirket değiştirenler olur. Şu anda bile sık sık şirket değiştirenler oluyor.

İyi forumlar.

7. nurim...

nurim... User

bigpoint şirketi avrupada ve rusyada bircok oyunu aldı bu konuyla ılgıleneceklerını sanmıyorum,bayagı bir calısanı işden cıkardılar yetısemıyorlar oyunlara..
    yönetici nasılsa bildiginizi okuyacaksınız ne diye anket düzenledinizki :)))

-yeter123- bunu beğendi.
  8. Fikriniz İçin Sağolun :) ne türlü olursa olsun

9. DraydiBoy

DraydiBoy User

Bence de değiştirilmemeli

10. Neden Bir Açıklasan

11. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

modum şirket değiştirmenin neresi kötü olabilirki evet arkadaşın dediği öneri olursa artık herkes sıkıldığı şirketi korkmadan değiştirebilecek bence yeni bir şirket çokta kötü birşey olmasa gerek, birde arkadaşın dediğine görede bedava olmyacakya gene %25 şeref gidecek buda anımsanacak bir rakam değil bence

Son düzenlenen: 24 Haziran 2014
  12. Eyvallah Kardeşim Tam Diyeceklerimi Dedin

13. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

ne demek :)

14. :)

güncel

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Haziran 2014
  15. Alone

Alone User

adamda şeref neredeyse kalmıyor.

16. HOKKABAZ

HOKKABAZ User

ben en az 3 kere tüm şirketleri değiştim şeref falan kalmadı bence çok iyi bir fikir. olumlu

17. Sağol Kardeşim Fikrin İçin :)

18. Merhaba ,

Şirket değiştirmelerin neresi kötü diye mi soruyorsunuz ? :) Bu %50 şeref kesintisini caydırıcı diyorsunuz fakat yine de sık sık şirket değişimleri oluyor. Eğer bu oran düşerse bu sefer şirket değişimleri daha sık olacak ve böylece bütün rütbeler karışacak. Rütbelerin dengeleri bozulur ve yüksek rütbe puanı olanlar şirket değiştirince bazılarının rütbesi düşer ayrıca sıralamalar çok oynar. Buna benzer değişimlerin yanı sıra bir şirketteki güçlü klan komple bir şirkete geçip bir süre sonra başka şirkete geçebilir.

Kısaca oyundaki dengeler alt üst olur.

İyi forumlar.

19. Eleman 1.250.000 şerefin derdinde :D Biz ne yapalım kardeşim şerefler aldı başını 50 milyona kadar çıktı şirket değişsek 25 milyon gidecek senin rütbenden kesilir 1.250 puan, bizim rütbemizden kesilir 25.000 puan? Kendi açımızdan bakarak güzel, ama bu güçlü gemilerin şeref yüzünden çekinerek şirket değiştirmemelerini yok eder. Adam gelir senin şirketine, senin rütbenden daha yüksek bi rütbeyle gelir, sen elindeki rütbeden de olursun. Olmamalı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.