Öneri SKYLAB Hammade Göstergesi ham..

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xBETAxGamaxALPHAx tarafından 25 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce nasil olmalimi

1. Olmali

97,0%
  2. Olmamali

3,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam Arkadaslar ( ÖN YARGI YAPMADAN ÖNCE LUTFEN OKUYUN ) benim bir önerim var ama ne eksik ne fazla oyun yapimcilar birsey istedigim yok nede kaldirmalarini istedigim birsey
    yok. Sadece syklabin biraz elden gecmesi
    Önerim: Syklab'in yaninda ambar ' daki hammade sayisni gostericek bir yer olsun Ve bizde ne kadar hammade aktaracagimizi bilelim bazen oyuna giremiyoruz.

Birde Skylab sayfasinin icindeki hammade gostergesinin hemen yaninda ( hammade satis ) yeri olsun.gemideki fazla hammade satsin Ama Skylab sayfasinda hammade satabilmesi icin ( istasyonun yaninda olmasi gerek ). Oyuna giremedgimizde ve seprom atmak istedigimizde 1.500 promerium ola biliyo ve aktaramiyoruz 3 bin sepromu .Skylab kasan birisi kotu hammadeleri oldunda atamiyor oyuna girişide bazen mumkun olamadigi icin girecegi ve aktaracagi zamani bekliyor
    cog kisi bazenleri pc oynayamaya biliyo bunlar yatarken , yemek yerken , baban pc kalk dedigi zaman vs. vs.

Son düzenlenen: 26 Nisan 2015
    BlackGhost™ bunu beğendi.
  2. wasd1dsaw

wasd1dsaw User

bence mantıklı, ne çok zor ne de devrim niteliğinde bişey sadece oyun kolaylığı

xBETAxGamaxALPHAx bunu beğendi.
  3. Kac senedir Skylab hep ayni mobile girdiyoruz bazen o zmn oyuna giris olmuyo bence mantikli kolaylik saglar

Güncell.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Nisan 2015
  4. satmada olsun ? +1

5. Eyw. Kardesim

6. Merhaba ,

Daha önceden telefon v.b. cihazlar için uygulaması olsun gibi bir konu açılmıştı. Eğer öyle bir şey olursa zaten bu tür basit şeyleri yapma imkanı bulabilirsiniz. Zaten şu anda telefondan açık arttırmaya filan bakılıp teklif verilebiliyor diye biliyorum.

İyi forumlar.

7. Malesef adminim flash istiyor Teldeki neti kotayi asmak istemiyorum. bazi uygulamalarla oluyor girile biliyor ama oyuna girmek zor yani pc kasan telde dusunun o yuzden biraz guncellenmesini istiyoruz Ins. Olur
    Telde kotali netti asmak istemiyorum o yuzden rahatlik olur.

8. Merhaba ,

Bazı telefonlardan oyuna girilebiliyor fakat pc'deki gibi oyunda bir şey yapılması çok zor. İlerleyen günlerde ne olacak bilemeyiz.

İyi forumlar.

9. Modum tellerde girildigini biliyorum ama biz oyuna girip kasmak deil sadece "SKYLAB'TA" gemideki fazla hammade satip hammade aktarmak eve geldigimizde veya pc basina gectigimizde rahatcana seprom aktarilmis bi sekilde veya pro. Aktarilmis ve satilmis sekilde para kasmak asil amacim.
    Tsk. Yorumlariniz icin peki Oyunuz olumlumu olumsuzmu adminim ?

10. Merhaba ,

Teknoloji ilerliyor sonuçta ve gün gelecek bir çok şey yapılabilir hale gelecek diye düşünüyorum. :)

İyi forumlar.

11. Beliki oyunuz olumsuz caniniz saolsun teknoloji gelisiyor doru ama ne zaman . :) ben sadece telimdeyken Skylabtan raat islem yapmayi istemistim.

-light-09 bunu beğendi.
  12. Merhaba ,

Şu an için tarafsız bakıyorum yani ne olumlu ne olumsuz diyemem. Çünkü oyuna gelen bir çok şey gün geliyor farklı amaçlar için kullanılıyor. :)

İyi forumlar.

13. Ah o sorunlardan herkez muzdarip ama herseyde bir sorun cikiyor mesela arenada ilk basta bug olmustu ama duzeltildi onemli olan gerekli kisilerin ilgilenmesi benim dusuncem otomatik buton olmasi kendi yazmiycak beli bir hesapla otimatik buton olmasi . :)

Son düzenlenen: 25 Nisan 2015
    -light-09 bunu beğendi.
  14. SİSTEM

SİSTEM User

Bir düşünce ve fikir tutuluyorsa zaten her zaman desteklenecektir fakat en iyi destek alan bir konu bile burda gün geçtikçe unutulmaktadır misal 1000 kişi konunuza bakar ve hatta okur ama hiç bir zaman size destek vermez 1000 kişide belki 100 kişi anca destek atar oda zor olsada.

15. Ins. Arkadaslar desteklerini esirgemezler
    Destegin icin saol

-light-09 ve SİSTEM bunu beğendi.
  16. -light-09

-light-09 User

Bence gayet mantikli ve guzel bir konu benimde isime yariycaktir. +1

17. Prophecy

Prophecy User

güzel fikir oyum olumlu

18. BlackFlag

BlackFlag User

Guzel olabilir. Oyum olumlu

19. darko_pro1

darko_pro1 User

Bende bazen sevkiyatı unutup yada sadece sevkiyat yaptığım zaman oluyor ve oyuna girmek sıkıcı oluyor yararlı bir fikir +1.

20. Tsk. Kardesim

Ins. Olur.

GÜNCEL...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.