Skylab inşa süresini uri ile kısaltma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KomediaN tarafından 1 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Süreler azaltılmalı mı?

1. evet

90,0%
  2. hayır

10,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KomediaN

KomediaN User

Merhabalar;

Benim önerim ''SKYLAB'' için olacaktı.
    Skylab geliştirme sürelerinin çok yüksek olduğunu düşünüyorum.
    Seprom Refinerisi'ni 20lvl yapmak yaklaşık 3.5 ay sürüyor.
    Oyuna yeni başlamış birisi olarak en basitinden Yetenek Ağacından Ar-ge puanı verirken bile seprom bulmakta zorluk çekiyorum.

Bu skylab geliştirme sürelerinin azaltılmasından yanayım.
    Oyuna yeni başlayıp seprom elde etmek için 3.5 ay boyunca skylab geliştirmesini beklemek zorunda oluyoruz.
    20 seviye yapmadan seprom toplamak çok vakit kaybı yapıyor.

Oyunu gelen etkinliklerle oyunu fazlasıyla hızlandırmışsınız güzel olmuş fakat skylab eskisi gibi çok yavaş geliştiriliyor.

En azından hızlandırılması için istenen uridium miktarını hemen inşa süresi yerine
    belirli bir uridium karşılığı inşaat süresini yarıya düşür gibi seçenekler eklenmesi daha güzel olur diye düşünüyorum.

Örneğin ilk süreyi yarıya düşürme için 5000 uridium tarzı seçenekler olsa daha güzel olur.

2. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim.Konunuzu Güncelleme ve Fikir Havucu İndexe ekliyorum.Fikrinize üyelerimizin desteği arttığında raporlarımıza ekleyerek bilgilendirme geçeceğiz.

İyi forumlar.

KomediaN bunu beğendi.
  3. KomediaN

KomediaN User

İnsanların çoğunun skylab 20 lvl olduğundan pek ilgi görmedi sanırım.
    Şuan full lf4 vs olmama rağmen arge vericek sepromu bulamıyorum.
    Destek lütfen.
    Ayrıca sepromu da sadece skylabdan elde edebildiğimizden çok sıkıntılı

4. DraydiBoy

DraydiBoy User

Gercekten yeni oyuncular için olmalı gerekli bir düzenleme

5. KomediaN

KomediaN User

Konu oyunu oynayan kişilerin çoğunun seviyelerinin 20 seviye olduğundan pek ilgi görmemiş.
    Seprom rafinerisinin sürelerinin ciddi anlamda düşürülmesi veya uridum ile süreyi %10 düşür gibi seçeneklerin olması gerekir.
    4 ay sonunda anca skylab kullanabilecez.

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.