Skylab Verimlilik Güncellemesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PatatesKızartması tarafından 21 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Skylabın tamamına verimlilik gelsin mi?

1. Evet, iyi görünüyor.

76,9%
  2. Hayır, gerek yok.

23,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Evet başlıktan da gördüğünüz gibi fikrim premerium, enderum ve terbium için olan verimliliği bütün skylaba yayılmasıdır.

Oyunda besleme yetiştirmek oyunu uzun süre oynayan oyuncular için bir problem gerçekten. Bu nedenle birlikte oyunu uzun süre oynayanlar için oyuna böyle bir özelliğin gelmesi oyuncuları mutlu edecektir.

Ayrıntılar

Çıkarılan maden miktarı artarken alması gereken maden miktarı da artacak şekilde olacak.
    Mesela siz direkt olarak sepromun verimliliğini arttıramazsınız önce ondan önce gelen, onun oluşturmasında etki eden hepsine verimliliğini arttırmanız gerekecek. Sepromdan öncekilere verimlilik hızı arttırılmazsa maden üretim hızı sepromu beslemeye yetmeyecek ve promerium 0 lanacak ve seprom daha yavaş çalışacak.

Not: Rakamlar değişebilir, Sadece temsilidir.

Prometid rafinerisi

Uridium robotları kullanılıyor:

Credits robotları kullanılıyor:

Duranium rafinerisi

Promerium rafinerisi:

Xeno rafinerisi

Seprom rafinerisi

Son düzenlenen: 21 Ekim 2019
    «®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  2. Mehmet_Can

Mehmet_Can User

İnancın olsun bende tam böyle bir konu açacaktım sen açtın oyuna yeni başladım skaylap geliştirmeye çalışıyorum.
    İlk 3 de bile sıkıntılarım var.
    Bence ilk 3 üretimi %200
    Sonraki 3 üretim %100
    Sarı taş ve seprom üretimi %50 daha fazla olsa iyi olurdu.

PatatesKızartması bunu beğendi.
  3. -Star-

-Star- User

Böyle bir yenilik kesinlikle lazım.Seproma çözüm olarak birleştirmeye getirdiler ama çok pahalı,genelde seprom kapasitesi artmalı diye bir istek var benim farkettiğim ama bu da aynı kapıya çıkıyor.Kesinlikle iş yapar. +1

PatatesKızartması bunu beğendi.

4. Prometheus çıkmış, bo3 çıkacak, yeni gemiler gelmiş, diroite spartan adında istatistik tasarım eklenmiş. Oyun kendini güncelledikçe güncellemiş ama hala seprom kapasitesi 9.079 olarak devam ediyor. Verimlilikle beraber sepromun depo edilme miktarı da arttırılmalıdır.

-=ODIN=- ve PatatesKızartması bunu beğendi.
  5. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

İlk önce konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim , bu süreçten sonra konunuzu sık sık takip edeceğiz ve gerekli çoğunlukta desteği elde ettiğiniz takdirde raporlarımıza ekleyeceğiz. Ek olarak konunuzu index konusuna eklemiş bulunmaktayız.

İyi forumlar.

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.