Öneri Skylab'ta yenilik: Palladium Toplayıcı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SnowLeopard tarafından 11 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Palladium Toplayıcı olmalı mı?

1. Olmalı!

oy sayısı 30
    50,0%
  2. Olmamalı.

oy sayısı 12
    20,0%
  3. Sayılar değiştirilmeli

oy sayısı 5
    8,3%
  4. Geliştirilmeli

oy sayısı 17
    28,3%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar. Öncelikle sizden isteğim şu hemen olmaz diyip okumadan Olmasın demeyin lütfen. Ben palladium toplayıcı olmalı diyorum. Özellikleri:
    Maks. 5 Seviye
    1. Seviye Günlük 75 palladium
    2. Seviye Günlük 150 palladium
    3. Seviye Günlük 225 palladium
    4. Seviye Günlük 300 palladium
    5. Seviye Günlük 450 palladium toplar.
    Geliştirmek için istenen ücretler:
    1. seviye = 10.000.000 credits, 1000 seprom, 50 saat
    2. seviye = 20.000.000 credits, 2000 seprom, 75 saat
    3. seviye = 30.000.000 credits, 3000 seprom, 100 saat
    4. seviye = 40.000.000 credits, 4000 seprom, 125 saat
    5. seviye = 100.000.000 credits, 7500 seprom, 150 saat
    Yeni hesap açıp bu toplayıcıyı kurup direk ful olarak oynamanın önüne geçmek için şuda vardır: Palladium rafineyi geliştimek için 1. seviye için herşey en az 15 kalan seviyeler için ise 20dir.
    Depo:
    Depo modülü yada palladium toplayıcı seviyesi farketmeksizin 15.000dir.
    Palladium her zamanki gibi sadece 5-2de takas edilebilir. Takas ederken sizden 5 uridiumda enerji başına ücret alır.
    Vip farketmeksizin her 1000 palladium 10 saatte gönderilmektedir.
    Önerilerinize açığım uygun şekilde sayı değişiklikleri yapılabilir.

2. uriyi işin içine katınca benim kafa gidiyor arkadasım

3. ben geliştirilmeli olarak kullandım oyumu

4. Bence konu iyi olmus ilginc bir dusunce gelistirilmeyede acik

5. Bencede geliştirilmeli

6. Benim buradaki isteğim palladiuma gidemeyen oyuncuların hiç yoktan günlük bir enerji geliri yapabilmesi.
    Palladiumda herkesi rahat keseninde buna ihtiyacı yoktur zaten.

7. Olmasın bence böyle saçma biraz

8. kolibasili

kolibasili User

Sayılar azaltılabilir bide uridium çok gider meselav450pala 1günde 450*5=2250uridium bide bu günlük zaten papaya gidemeyenler bi urusiumdabzor verirler artı palayı toplayanlarda verirse iri isyan ederler gelıştirilmeli

9. uri gitmesi fialn olmasın çk gereksiz yapmışsın onu sadece o toplayıcı gelse skylaba ytr

10. Böyle birşey gelirse 5-3 haritasının anlamı kalmaz.Ve tabiki her zamanki gibi full elit olarak tabir ettiğimiz kişilerin bunları daha kolay yapabılecegını düşünürsek :) her gün kapı açmış olurlar :D bence biraz daha düşünülmeli :) Yoksa benim için sıkıntı yok gelmesi işime gelir :D

haa bu arada unutmuşum 'olmalı' olarak kullandım oyumu +1 :) ama biraz daha geliştir mesela 1 saatte 1000 paludum toplama ! gibi
    çünkü benim vip im var :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Kasım 2016
  11. olmalı ama şu uri işi olmasın gerisi tmm pala yine herkez palada oulr sıkntı olmaz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.