Slot CPU 5 (SL05-CPU)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ŦîMΞs☼sQuaRЄ tarafından 2 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

SL05-CPU'nun çıkmasını ..........

1. İstiyorum

oy sayısı 108
    90,0%
  2. İstemiyorum

oy sayısı 15
    12,5%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aktif ve zorunlu olarak kullandığımız ekstraların sayısı 11'in üzerindedir. SL04-CPU 10 Ekstra yer verdiği için arta kalan ekstraları 1. konfigürasyona, diğerini 2. konfigürasyona koyarak eşitlemeye çalışıyoruz fakat artık cidden slot yeri yetmemektedir.

Aktif olarak kulandığım 11-12 CPU dışında da ben ekstralarıma Mayın Turbo CPU, Labor CPU, Atlama CPU, Yakıt Satın Alım CPU, Hedef Yardım CPU vb. eşyalar koymak istiyorum fakat yer sıkıntısı çok olduğu için kullanamıyorum.

Artık SL05-CPU'nun çıkma zamanı geldiğini ve bu mazeme alışverişte de satılması gerektiğini düşünüyorum

Ben de amatör olarak aşağıdaki görseli hazırladım.

Slot-CPU 5

Gemide ekstralar için 15 yeni slot verir.

Konfigürasyon başına bu türden sadece bir malzeme kullanılabilir.

2. *Asalet*

*Asalet* User

Extralar slotunun yetersiz olması en büyük sorun zaten umarım sesinizi duyarlar ve hayata geçirirler bizlerde faydalanırız...:)

golazeni bunu beğendi.
  3. Herkesin sorunu bence olsun oyum olumlu +1

4. saaaaaa

saaaaaa User

5. +1 bencede olmalı

★Cαℓιєηтσя★ bunu beğendi.
  6. Olması lazm 10lu cpu yetersiz +1

7. eksi oy verenler 10 slotu bile dolduramayanlar :D

-solo2008- bunu beğendi.
  8. ben istemiyorum açıkcası pusat veya cerrah kullanan birisiym gemim ful artı ful sıralama oynamaktayım ve gereksiz x1 lazer alma cpusu veyahutta roket alma cpularını kaldır sorun ortadan kalkar ben x4 den aşşa lazer kullanmadığım için roketlerimde hep urilik sorun olmuyo :D açıkcası

9. bütün oyuncular sıralamaya oynuyor dimi nasıl da unuttum tüh..

-UZMAN_ADAM- bunu beğendi.
  10. işte oynamadığı için sorun orda 10 slot gayet iyi instayı akıllıyı diroit tamir cpuyu takmıyanlar oluyo sırf 1 cpu için buda vslerde avabtaj ayrıca diroit tamir cpusunu takmaya üşendikleri içinde irislerini çok kolay söküyoruz :) gene olabilir mantıklı ama bu saydığım özelliklerden dolayı ben olmasını istemiyorum

11. tabiki 15 olması iyi olur fakat bunun illaki yarım milyon uriye mal olacak bir cpu ile olmasımı lazım.bu tür konular açıp cesaretlendirmeyin derim sonra bi bakmşsın cıkarmışlar..bana göre oyundaki yeniliklere denk ekipmanında genişletilmesi lazım bunu illa oyuncukarın dile getirmesi gerkmez.emaydı 3 saniyeydi akıllıydı derken yeşil lazer serum cıktı bırak ekstraları oyun ekranındaki slotların bile 15 er den 30 olası şart oldu..şimdi yakında yeni droit uçuş düzenleri çıkacak neremize takıcaz bilemiyorum..

-UZMAN_ADAM- bunu beğendi.
  12. CypteR

CypteR User

Çok işe yarar oyumu verdim :D

13. Aynen ben Credicli ekstralari bile takmak istiyorum kaldiki urilileri bile takacak yer yok.

14. Yazdıklarını okudum herşey güzel ama aşağıdakine de sen 250.000 uridium verip aldın sanırım ? :) Onun için SL05'in yarım milyon uri olmasını istemiyorsun :)

15. WolfWar

WolfWar User

Kesinlikle olmalı. Bana 13 tane yetmiyor :D

16. Bence olması gereken birşey bu baya faydalı olucağını düşünüyorum açıkçası. özellikle sperhead pusat gibi tasarımlarda çok faydası olur

WolfWar bunu beğendi.
  17. aynen öyle :)

WolfWar bunu beğendi.
  18. Geçmişteki bilgi birikimim ve deneyimlerime dayanarak böyle bir şey çıkınca çeşit çeşit cpu çıkacağı için olmamasından yana oy kullandım :|

19. Prophecy

Prophecy User

oyunda bitek sen yoksun
    birşeye de olumlu oy ver

Ben destekliyorum +1

20. 2008 den beri bu oyundayım ondan dolayı :)
    İleride ne olacağını biliyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.