Slot Çubuğu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ___________CAN tarafından 24 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu

Anketin kapanma tarihi 19 Ocak 2015.
  1. Evet olabilir

oy sayısı 22
    91,7%
  2. Hayır

oy sayısı 2
    8,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba benim ne zamandır aklıma olan bir konu. Yeni slot çubuğuna bir türlü alışamadım çok büyük ve kullanışsız geliyor bana. Ayarlar sekmesinde bir seçenek olsa '' eski slot çubuğunu göster '' diye ve isteyen istediğini kullansa daha iyi olur diye düşünüyorum.

Eski slot çubuğu :

Son düzenlenen: 24 Ağustos 2014
    Angel•3 ve BlackGhost™ bunu beğendi.
  2. Olabilir, bence güzel fikir hem eski slot çubuğu görüntü olarak daha hoş duruyor bence :) Olumlu oy +1.

___________CAN bunu beğendi.
  3. Teşekkür ederim bencede. Hem daha hoş hemde daha pratik kullanması bana göre ekranda ufak durması avantaj.

4. Pek bir şey değişmeyecek bence gerek yok ama olumsuz oy da vermiyorum

5. yine de sağol. En azından bir zararı yok size :)

6. DraydiBoy

DraydiBoy User

yeni slot cubugu ekranda cok yer kaplıyor buda dezavantaj oluyor bizim için bence de böyle birsey olabilir

+1

7. Teşekkür ederim. Belki size abartma gibi gelicek ama görünmez rakibe tıklamak için bile dezavantaj bana göre ve göze hiç hoş gelmiyor.

Destekleyen herkese teşekkürler.

8. Yeani görsel olarak biraz daha iyi olabilir bu yeni arayüz ama cephane sayısı filan gereksiz kalabalık çok büyük yapmışlar hak veriyorum o konuda..

9. bence olmalı hatta yeni slot çubuğunun animasyonlarıda gelebilir mesela x1 sıkıyoruz etrafında dönen şey bundada olabilir +1

10. Teşekkür ederim desteğin için..

güncel.. Hadi arkadaşlar oyunuzu esirgemeyin :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ağustos 2014
    _LaGoST_ bunu beğendi.
  11. kesinlikle olmalı bence +1 inşallah olur.

BlackGhost™ ve ___________CAN bunu beğendi.
  12. Teşekkür ederim.Böyle düşünenlerin olucağını biliyordum konuyu güncel tutarsak ve yeterli oyu alırsak neden olmasın..

Açıkçası şuanki hali beni rahatsız ediyor.

13. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bende size katılıyorum eskisi daha güzeldi ieleteceğim fakat değişme konusunda çok fazla bir şey beklemeyiniz. oyum olumlu yöndedir.

14. Sağolun modum biz en azından şansımızı deneyelim :)

Nefes bunu beğendi.
  15. bende size teşekkür ederim can bey cidden eskisi modumun söylediği gibi daha güzeldi inşallah olur bu yenisine bi alışamadım..

16. Modum zaten fazla değişiklik istemiyoruz eskisi gelse yeter :D Ayarlardan isteyen istediğini kullanabilse böyle bir imkan olsa çok iyi olur ama artık olurmu orası teknik ekibe kalmış..

17. bence bi fark yok ama yinede insanlar istediği şekil oynayabilmeli o yüzden +1

18. Yaşasın ya işte bunu düşünen bir kişi daha!
    Kesinlikle hemen yapılmalı muhteşem olur.
    Heyecanlandım :)
    +1
    Bence Olumlu oy ver :D baskınlarda güzel görünüyordu böyle tipi kaydı miktarları filan yazıyor video çekemiyorum artık.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.