Sohbet Banı Güncellemesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ◐•тєямιηαтöя•◑ tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bu güncelleme gerçekleşsin mi?

1. Evet!

oy sayısı 18
    66,7%
  2. Hayır!

oy sayısı 9
    33,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar, bu seferki fikrim sohbet banıyla ilgili. Biliyorsunuz sohbet banı yiyince hem başkalarının yazdıklarını göremiyorsunuz, hem de kendiniz bir şey yazamıyorsunuz.

Bence başkalarının yazdıklarını görebilmeliyiz, sonuçta bann yememizin sebebi sohbette kurallara aykırı bir şey yazmak ama suçumuz neyse cezamız ona göre olmalı o yüzden sohbette ban alınca bir şey yazamamalıyız ama başkalarının yazdıklarını görebilmeliyiz diye düşünüyorum.

Şimdiden teşekkürler.

2. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Benim oyum olumsuz çünkü bu sefer cezanın bir anlamı kalmaz yani foruma uyarlarsa ban alıyım ama konuları görebiliyim gibi bir şey ortaya çıkıyor ceza amacı kalmaz bence oyum olumsuz -1

3. Modum forumla ilgili dememiştim aslında mesela chatte ban yersen ve başkası sana önemli bir şey yazarsa onu görememiş olursun eğer çok önemli bir şeyse kötü olur çoğu oyunda da böyle zaten sohbette ceza alınca başkalarının yazdıklarını görebiliyorsun yine de yorumunuz için teşekkürler.

DELI•VAR bunu beğendi.
  4. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Ben zaten foruma uyarmayacak bi yorumda bulundum ama ceza nın anlamı kalmaz diye düşünüyorum çünkü sohbette yazılanları görülmediği halde baya büyük olaylar çıkıyor birde sohbette yazılanlar görünür olursa bu tartışmaların önüne geçilmez diye düşünüyorum ben

5. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Benim fikrim olumsuz.Çünkü bu hafifletici bir sistem.Bence dahada ağırlaştırıcı fikirler üretmelisiniz basitleştirici değil.

İyi forumlar

-RealMardin- bunu beğendi.
  6. Bence bu güncelleme 1 hafta 1 ay ve sınırsız hariç diğerlerine gelmeli +1

7. Yorumlarınız için teşekkürler :)

8. BİR örnekleme yapıcam ; şimdi sen diyorsun ki önünde baklava yesinler sen baklavayı gör ama yeme ,bence ne baklavayı gör nede baklavayı ye, yani chatte yazılanları görmen belkide seni daha da çıldırtıcak ama bunun yerine oyundaki e-posta sistemi biraz daha hızlı olsa ve güncelleştirilse çok daha iyi olur banı olanlar için

9. Chatte yazılanları istersen chat penceresini kapatarak görmeyebilirsin. Ya düşün klan savaşındasınız ya da başka bir şey yapıyorsunuz adam sana taktik veriyor ama pat ban yiyorsun adamın verdiği taktikleri göremiyorsun hem o yüzden de bu güncelleme önemli.

DELI•VAR bunu beğendi.
  10. DELI•VAR

DELI•VAR User

Tam destek cezamız chatte yazılanları görmemek değil chate bişiy yazamamak olmalı.
    +1

11. Olumsuz mu? Daha az önce ''Genel Konular'' kısmına: ''Bence ban yiyince kendimiz bir şey yazmamalıyız ama başkalarının yazdıklarını görebilmeliyiz.'' diyen sen değil miydin?

Yok artık diyorum başka bir şey demiyorum :D

12. Oyum olumsuz Ozaman banın degeri kalmaz küfür ederim nede olsa chati görüyorum sıkıntı olmaz gibi olur...

13. İyi de zaten küfür ediliyorsa CM onu engellemek için ban atar küfür edemez adam sorun ortadan kalkmış olur.

14. diğer üyelere göre olumsuz kardeşim.

15. Tamam sen bilirsin :) Görüşüne saygı duyarım. Ama keşke kendi yorumunu görebilseydim.

16. diğer arkadaşların yorumlarına bakılırsa haklılar ceza küçülüyor. adamalr küfür eder nasılsa diğerlerinin ne yazdıını börüyom sövüyüm bişi olmaz derler ve bu kötü bi hal alır bencede böyle iyi.

17. İyi de başkalarının yazdıklarını sadece görebilecek, mesaj atamayacak. Ha kendi aklında söver diyorsan e o da olacak mecbur :D

18. Olmamalı. Nedenleri yazmışlar zaten ...

Ama epostanın hızlandırılması iyi fikir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.