Solace Yeteneği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ___________CAN tarafından 30 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu?

Anketin kapanma tarihi 30 Temmuz 2015.
  1. Evet Olsun

71,1%
  2. Hayır olmasın

28,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba ben solace için daha iyi bir özellik düşündüm.Böyle bir geminin bir nebze daha iyi özellikleri olması gerek diye düşünüyorum.Tabiki aegis kadar olmasada daha gelişmiş olması gerekir bence.

Solace '' nano küme tamiri '' yeteneği aktif olunca %50 dp ve gruptakilerede %25 dp veriyor biliyorsunuz.

Bunun yanında %20 de '' kalkan tamiri '' versin ama gruptakilerin kalkanını yenilemesin. Böylece daha etkili olur.

Bu yetenek nano küme tamiri ile birlikte kullanılabilir yani hem dp hem kalkan tamir olmuş olur.

Soğuma süresi yine 15 dakika olur.

Nano küme tamiri kalkanada etki etmeli çünkü bu gemi çıkmadan önce lf4 gibi şeyler yoktu ve vuruşlar düşüktü.Şimdi 1 rsb salvosu 100-150 bin vurabiliyor.

Son düzenlenen: 4 Ağustos 2014
  2. DELI•VAR

DELI•VAR User

Olabilir aslında solacenin ne eksiği var :)
    +1

HaYaLeT003 ve ___________CAN bunu beğendi.
  3. Teşekkür ederim :) Yani solace de sonuçta tamir gemisi 15 dakika soğuma süresi var üstüne.. Nano küme tamiri kalkanada fayda etsin :)

DELI•VAR bunu beğendi.
  4. DELI•VAR

DELI•VAR User

Zaten aegis gibi değil 15dk soğuma süresi var %50 dp nedir ki %50de kalkan verirse daha iyi olucaktır :)

5. Bende öyle düşünüyorum :)

DELI•VAR bunu beğendi.
  6. HaYaLeT003

HaYaLeT003 User

güzel olur yani bi zararı olmaz +1 :)

___________CAN bunu beğendi.
  7. DELI•VAR

DELI•VAR User

Boşuna almış olmayız en azından %50 dp nedir ki ortalama 150 bin falan ediyor kalkanda olursa iyi olucak :)

___________CAN ve HaYaLeT003 bunu beğendi.
  8. Bence bu haliyle Zaten Toplu Savaşlarda Çok iş yapıyor diğer türlü Aegisten farki kalmaz. :) tabi bu benim fikrim

9. Ama yeteneği 15 dakikada 1 doluyor zaten aegisinse 1 dakikada :) hem aegisin yine daha fazla yeteneği olucak.

Bu kalkanda 15 dakikada dolucağından öyle aegis etkisi yaratamaz diye düşünüyorum ancak fiyatına göre değer kazanmış olur :)

10. Diğer yeteneklere göre fazla öne çıkmasını istemem solace gelirse Diminisher ada kesin değişim lazım :)

11. Cloud

Cloud User

Şu an ki hali iyi, öyle olursa abartı olur herkes kullanmaya başlar

Optimus•Prime bunu beğendi.
  12. oyunda solace çok az olsa iyi olur bencede

13. Solace'ye böyle bir ek yetenek gelirse diğer yeteneği olan tasarımlar içinde ek yetemek istenebilir .. Hem zaten Solace savaşlarda çok etkili olabilen bir tasarım .. Eğer savaşta solace kullanıyorsan zaten kazanma olasılığın 1 fazla ... Ama eğer böyle ek yenetek gelirse 2 adım öne geçer .. Düşünsene oyunda kalkanı 1.5-2 m olan adamlar var onlar sırf solace ile takılsa biz ne yapacağız ?? Soğuma süresi var deme onu yarıya indiren güçlendirici var ... adamın 2m kalkanı var solace ile savaşıyor tam kesilecekken bir yetenek yop ana 200k dp 1m kalkan ee nasıl kesilecek onlar ??

14. Solace bu kadar avantajlı bir gemimi gerçekten , klan başkanıda aynısını söylüyor ancak bana göre o kadar etkili değil.

Doğru %50 fazla olabilir ancak %20 filan olmalı o zaman bence çok etkisiz şuanda vuruşlara karşı.

Öyle alakasız ve aşırı bir istek değil bence tamir gemisi sonuçta nano küme tamiri kalkanada etki etmeli çünkü bu gemi çıkmadan önce lf4 gibi şeyler yoktu ve vuruşlar düşüktü.Zaten o kadar kalkanı yapan adam fazla vuramaz aynı server deyiz ne biçim vuruyorlar biliyorsundur..Kamikazedeki bir adam 3-5 vuruşta o kalkanı indirir zaten..

Son düzenlenen: 30 Temmuz 2014
  15. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Solaceye gelmesi diğerlerine haksızlık yaratır.Bence olmamalı.

İyi forum

16. Modum bu gemi çıktığında bu kadar fazla yenilik yoktu vuruşlar azdı yani.150 bin dp basmak avantaj değil artık. Çünkü 1 vuruş 150 bin.Buda bir savunma gemisi ancak bana göre yetersiz.Zaten 15 dakikada 1 yüklenicek.

Yani oyuna ilk geldiğinde özellikleri böyle olsa şu anda bence kimse diğer gemilere haksızlık var bu gemi çok güçlü demezdi

17. Solace oyunun zaten en güçlü tasarımı... kim ne derse desin!
    Eğer yeteneğini doğru anda kullanırsa Solace takmış kişi ölümsüz olur tabi 4v1 5v1 gibi bişey değilse...

18. titans___

titans___ User

o kadar yetenekle yıkılmaz olur grubuyla berabe tam gelişmiş kalkanları tam gelişmiş bir adam zor kesiliyor birde bu gelirse tadından yenmez herkes buna yğklenir

19. Doğru söylüyorsun o zamanlar o kadar yenilik yoktu ama şimdi senin 150k vuruyor dediğin adamların hepsi güçlendiricilerde hep çift dolaşıyor ... yani normal bir gemide çift darbe + kalp tasarım zaten 530 darbe puanı yapıyor .. onu yarısı 265bin dp ... Onun yanısıra teknoloji yeteneklerinin de var olduğunu sayarsak bence yine de tehlikeli ..

20. Ancasin

Ancasin User

Hadi solaceye kalkan tamir yeteneği geldi diyelim. E aegisin ne farkı kaldı? Hadi süresinin 15 dakika olması farkı var diyelim. O zaman sentinelin, venomun da özellikleri 15 dakikaya düşsün. Bence aegis varken gerek yok bir goliath tasarımına kalkan tamiri yeteneğinin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.