SSS:Bigpoint Portalı E-Posta Doğrulama

Konusu 'Açıklamalar/Sözlük' forumundadır ve Minerva tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Minerva

Minerva Guest

Merhaba Uzay Pilotları,

Diğer bigpoint oyunlarında olduğu gibi,e-posta adreslerinin doğruluğu;kullanıcı bilgisini değiştirmeden önce,kanıtlanmış olmalıdır.E-posta doğrulaması başarılı giriş sonrasında ''Hesabım''-->''Hesap ayarları'' başlıkları altında kullanılabilir.

1.adım: e-posta doğrulama sürecine başlamak için, ''hesap bilgilerini değiştir''bölümünün üzerinde bulunan devam bölümünü tıklayınız.

2.adım:e-posta doğrulama penceresi görünecektir.Halihazırda gösterilen varsayılan e-posta(bu daha önceden kullanıcı tarafından hesaba kayıt ettirmiş olduğu e-posta'dır) geçerli şifreyi ''geçerli şifre'' alanına girerek devam üzerine tıklayın.

3.adım: Güvenlik kodunu (Captcha )onaylayınız.

4.adım:Güvenlik kodu başarılı bir şekilde onaylandıktan sonra,bir sistem e-postası,onaylanmış adresinize gönderilmiş olacaktır.E-posta adresinin doğruluğunu kanıtlamak için,gönderilen e-posta içindeki doğrulama linki üzerine tıklayınız.

E-posta adresinin doğrulama süreci başarılı bir şekilde kanıtlandıktan sonra,bilgi değiştirme aktif hale getirilmiş olacaktır.Veri değiştirme işlevi ''Hesabım''--> ''Hesap ayarları''sekmeleri altında başarılı bir giriş yapıldıktan sonra kullanılabilir.

1.adım: Bilgi değiştirme sürecini başlatmak için,hesap bilgilerini değiştirme sekmesinde sonraki bölümünü tıklayınız.

2.adım: Veri değiştirme penceresi görünecektir.

3.adım: Buradaki bilgi değiştirmede tüm Bigpoint oyunlarında ki sürece benzer şekilde çalışmaktadır:
    • Kullanıcı adı değiştir:Yeni kullanıcı adı ve geçerli şifreyi alanına giriniz,değiştir bölümüne tıklayınız.
    • Şifre değiştir : Yeni şifre alanına; yeni şifreyi onaylama alanına ,geçerli şifre alanına bilgileri giriniz,değiştir sekmesini tıklayınız.
    • E-posta değiştirme : Yeni e-postanızı ve geçerli şifrenizi alanlarına giriniz,değiştir sekmesini tıklayınız.
    4.adım: Değiştir sekmesini tıkladıktan sonra bir güvenlik kodu görünür.görüntülenen kodu onaylayınız.

5.adım: Güvenlik kodu başarılı bir şekilde onaylandıktan sonra,bir sistem e-postası onaylanmış e-posta adresinize gönderilecektir.Veri değiştirme sürecini bitirmek için,gönderilen e-posta içerisindeki doğrulama linkini tıklayınız.
    • Eğer e-postanızı değiştirdiyseniz,iki adet doğrulama e-postası gönderilecektir.ilk e-posta eski e-posta adresinize gönderilecek ve siz içindeki link'i doğruladıktan sonra ikinci e-posta yeni e-posta adresinize gönderilecektir.İkinci eposta içerisindeki doğrulama linkide onaylandıktan sonra,bilgi değiştirme süreci bitirilmiş olacaktır.

Bigpoint e-bülten aboneliği ve abonelik iptali mümkündür.
    Bu işlev bilgi değiştirme penceresinde kullanılabilir.

• Abonelik için: Kontrol kutusunu işaretleyin.''değiştir''bölümünü tıklayın,güvenlik kodunu onaylayın.
    • Abonelik iptali için : Kontrol kutusundaki işaretlemeyi kaldırın,''değiştir''bölümünü tıklayın,güvenlik kodunu onaylayın.

DarkOrbit Takımı..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.