Sunucu ve Gemi Değiştirme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve тüякιşн_¢σмαη∂σ tarafından 7 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Olmalı Mı

1. Evet Olmalı

71,6%
  2. Hayır Olmamalı

17,3%
  3. Geliştirilmeli

11,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba
    şimdi biz oyunu tr6 acıyoruz fakat bi bakıyoruz bizm arkadaşlar tr1 de (örnek olarak) ee tr6 daki carı full goli yapmışsın tr1 de phoenixle oynamak olmaz şimdi deyip tr1 da boş boş oynuyorsun benim fikrim şu fakat yanında * olan fikirlerin açıklamaları en altta madde numaraları ile belirtilmiştir buyurun fikrimHer kullanıcı hesabını istediği servere taşıyabilsin bunun şartları ise şunlardır
    • Server değiştirmek için 40000 (kırk bin) uridium ödemen gerekecek
    • Şeref puanı %60 düsürülecek*
    • tp si %50 düsürülecek*
    • Geçtiğiniz serverdeki şirket in aynı kalacak (tr6 da vrusan tr1e geçince de vru olacaksın)
    • Oynadığınız ülkenin sunucularından dışarıya çıkamazsınız
    • Var olan credits miktarınız sıfırlanacak
    • 3 ay boyunca herhangi bir klandan ödeme alamayacaksınız
    • Yeni Açılan herhangi bir sunucuya birkaç yıl geçiş yapılamıyacak

fikir bu kadar eğer eklememi istediğiniz bir şey olursa yada çıkmasını istediğiniz bir şey olursa düzeltebilirim
    ankete lütfen katılın ve hayır diyenler lütfen sebeplerini yazsın
    Not: Serverler Sadece 1(bir) kere Değiştirilebilir
    Not: Server Değiştiren kişiler kendi aralarında bir sıralamaya sokulacaklar dır

2-3* tp kasmak genel olarka düşünüldüğünde tp yi düşürüp şerefin daha fazla düşmesini uygun gördüm

Buyurun resimler

1. Adım

2. Adım[​IMG]

3. Adım

Güvenlik kodunu doğru bir şekilde giriniz.

4. Adım

Görüş ve Önerilerinizi Bekliyorum Lütfen Ankete Katılın...

Son düzenlenen: 12 Haziran 2014
  2. Keslinlikle olmalı yeter ben bıktım Tr6 dan Zaten klan şirketini satı tek tük oyuncusu kaldı 1 cubi için 30 kere patlıyom aynı adama cubiyi düşman haritası ilan etiler çok sıkıldım.Gerçi Bigboint böle bişey yapmaz ama olsun şansımızı deniyelim

3. TR6 Vru da böyle bir durum var doğru bende o yüzden bu konuyu tekrar açtım zaten. Lidy 1 cubi için beni kesiyordu ya sırf bu tip durumlar için olmalı

4. Ben de Eic kardeş aynı sorun AVCI FATE daha çok klan var cubide rahat yok zaten 5-3 giremiyoz çok gerilim oyunucu bırak bırak oyna şu oyunu 1 buçuk sene oluyo 1 hafta oynuyom 1 hafta bırakıyom öle böle devam ediyom ama bakalım ne kadar götürcez.

5. -Miği-

-Miği- User

kesinlikle olması gerekiyor oyuncuları bi server de zorla tutmanın anlamı yok zaten cogunda oyuncuda yok bu sefer oyunu bırakıyorlar böyle bişey şart bence +1

6. DraydiBoy

DraydiBoy User

bence sunucu değiştirirken adaletsizlik olur mesela adam oyuncuların az olduğu yerde kasmış kasacağı kadar çarını sonra TR2 ye geçiyor sıralama olayı da çok saçma zaten çok da bozulmalar olur bence artık sunucu değişmeleri konusunu bırakın.

(şeref Düşürme falan boş adam carını 20 lvl yapar 17 lvl olarak devam eder.Acık artırmayla ilgili sorunlar olur TR2 de iris 100.000.000 alınıyor iskandinavyada iris i ben 50.000.000 aldım haksızlık da olur )

oyum olumsuz -1

Son düzenlenen: 8 Haziran 2014
  7. nolur sanki ha o sw de ha bur sw de kasmış sonuçta el emegi biz tr 6 da mmolar yüzünden kasılamıyoz sabahtan akşama kadar portal bekçiligi yapıyoz bu işin sonu nolcak çok merak ediyom.

8. lidyalı keserken sizi izliom lidyalı cubide sizi tabi keser kamuflaj alın bakın cubivarmı lidyalı amca oglum zaten bazen basıoz oraları tr5 geçin tr6 bitik

9. diyoz anlamıyolarki Tr6 kapanınca aklı başına gelirler ben bu oyuna bidaha başlmamki kapanmasa bile ben oyunucu bırakcam oyuna para yatırıyosam karşılınıda almalıyım diye düşünüyorum

10. sunucu değiştirenlere şöyle bir sistem düşündüm

ilk olarak kendi aralarında bir sıralamaya sokulsunlar sonra eğer asıl sw sıralamasına geçmek isterlerse şeref ve tp düşürülsün o şekilde geçsinler

sunucu değiştirdikten sonrada birkaç ay ticarete katılamama gibi bir seçenek eklenebilir geliştirilmeli diye düşünüyorum aklıma geldikçe de yazıyorum zaten :)

11. tabutçu99

tabutçu99 User

iyi ama geiştirmeli +1

12. gemi fuledin ndn tiaet gircen

13. Bence olmamalı . O zaman yeni serverlerde gemi açılır fullenir ve diğer serverlere taşınır ve bu hesap satışını çok büyük ölçüde körükler.

14. her çözümün bir dez avantajı vardır ama iyi bir noktaya değindiniz bunu da bir elden geçirmek lazım aslında

15. Bencede Olmalı Ancak

1) Oyuncu Bulunduğu Ülkenin Serverindan Çıkamasın Mesela Bizim için Sadece Tr1 - Tr2 - Tr3 - Tr4 - Tr5 - Tr6 Arasında Geçişlere İzin Verilsin.

2). Geçişler İlk Geçiş 50.000 U Sonraki Geçişler %25 artarak Devam Etmeli
    Yani Her Geçişte Uridium Değeri Artmalı.

3). Her Geçişte Şeref Değeri %50, Tecrübe Değeri %50 ayrıca 0 Kredi ile Geçiş Yapılmalı (Aksi Halde Burada Klandan Aldıkları Yüksek Kredilerle Diğer Serverlara Geçip İhalede İstediklerini Aldıktan Sonra Geri Dönüş Yapabilirler.)

Bence Bu Şekilde Olabilir.
    Belki bir kaç madde daha eklenebilir.

16. sunucu değiştirmeye zaten sadece 1 kere izin verilicek oda 50.000 uridium olucak zaten kredi sıfırlama fikrini sevdim bunuda ekliyorum konuya teşekkürler :)

Eklemeler yapıldı arkadaşlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Haziran 2014
  17. yeni açılan serverler hariç değiştirme olmalı yeni açılanlara ise 1 yıl sonra geçiş yapılabilmeli +++++++++++++++++++++++++

18. bunuda ekliyorum

teşekkürler

19. Aklıma bir şey daha geldi benim arkadaşım şimdik diyorsunki Gemi değiştirme 1 defa olacak diyelimki biri senin şifreni ele geçirdi ve senin gemin Tr2 De ve tuttu senin gemini Tr6 ya attı 1 defa hakkın olduğu için gemin orada kalır ve bir daha geri dönemezsin ozaman ne yapacaksın ?

Son düzenlenen: 4 Temmuz 2014
  20. Bencede gayet güzel bir fikir kesinlikle olmalı .

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.