Öneri UBA Haritasının Büyümesini İstiyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ____™MΣЯT♥BΣΫ™ tarafından 17 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

UBA Haritası Büyüsünmü ?

1. Büyüsün

oy sayısı 14
    70,0%
  2. Büyümesin

oy sayısı 6
    30,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle merhabalar, UBA Haritası çok küçük olduğu için savaşa hazırlanamıyoruz rakipler çift ağırla konfiyle geldiği için taktiğimizi uygulayamıyoruz bizi kapana sıkıştırıyorlar harita biraz dahada büyürse bizim için daha güzel olur.
    Jackpot arenası gibi olsa çok daha güzel olur İyi günler...

2. RexMarium

RexMarium User

Sonuna kadar haklısın ayrıca halka konfisinde %25 kalkan yükleme güçlendiricisi varken bile 1.savaşın ardından 2konfide kalkanlarım yenillenmiyor ve 2.savasa baslarken süre kalkanlarımın dolmasına yetmiyor.. Eğer kalkanların full 16 ve full herculessen bunuda farketmiş olman lazım. UBA çok sorunlu

3. Aliens

Aliens User

Öncelikle konunuz yanlış yerde. Oyuna gelmesini istediğiniz öneri-fikirleri 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' bölümüne açmanız gerekir. Ayrıca açtığınız konulara kurallar gereği anket eklemeniz gereklidir. Önerinize gelirsek, bence gayet mantıklı ve gerekli bir yenilik olur.

4. Bana göre uba genişlemesine gerek yok, tek sorun sizden daha güçlü kişiler gelmesi.

5. konuyu uygun bölüme taşırsan ve biraz daha üstünde durup çalışırsan iyi bi destek alırsın

6. Öncelikle merhabalar,
    UBA Haritasının Çok Küçük olması biz savaşçılar için çok kötü bir özellik Tavsiyem JPA Arenası gibi veya JPA arenası Boyutunda olsun çok daha güzel olur. Anketi Lütfen Cevaplayın.
    İyi Günler...

Gerekli yere konuyu açtım bu konuyu kaldırabilirsiniz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Temmuz 2016
  7. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Konularınız birleştirilmiştir.

iyi forumlar.

Ѷ©ĦǖńŦệŘ bunu beğendi.
  8. anakin5555

anakin5555 User

bnce geeesksiz adam sprekli kaçarsa nasıl kescez süredde var -1

9. xcodefatal

xcodefatal User

dostum kusura bakma ama yorumun gerçekten bana gereksiz geldi dark jpayı kaldırdı ve anlaşılan geri getirmeyi düşünmüyor onun yerine uba var diyolar jpa ile ubayı karşılaştırırsak daima çift ağır girmek gerekiyor çünkü hafif konfide kaçıcak bi yer yok ayrıca rakip sürekli kaçıcak diye birşeyde yok şuan tek taktik çift ağır başka uygulanacak birşey yok alanın darlığından dolayı bunlarıda göz önünde bulundursaydın keşke :)

10. Kessinlikle büyümesi lazım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.