Ultra Katlayıcı Avantaj Saati (4x Uridium)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Dεχтεя tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce olabilir mi?

1. Evet!

82,3%
  2. Evet, ama geliştirilebilir.

14,5%
  3. Hayır!

3,2%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. [​IMG]

Bazen 3 kat etkinlikleri (Mega Happy Hour) biraz az gelebilir. Bunun önüne geçmek ve oyunun yapımcılarına daha fazla para kazandırmak adına Ultra Kazançlı Saat gelebilir. Tabii bu süreyi de sistem belirler. Belirlenen sürede Ultra Kazançlı Saat gerçekleşirse, bu süre boyunca satın alınan (parayla) tüm Uridium'lar dörde (yanlış duymadınız!) katlanır!
    Ayrıca çoğu oyuncu bu kampanyadan yararlanarak Uridium çekeceği için yapımcılara daha fazla para gelir. Bu da dolaylı olarak oyunun gelişmesinde katkı sağlar. Böylece oyunda yeni şeyler ve yeni uzaylılar, belki yeni kapılar görebiliriz.

Etkinlik ayda 1 kez, özel etkinliklerde (örneğin kış etkinlikleri, Solar Clash vs.) 2 haftada 1 gelebilir. Çok nadiren rastgele ortaya çıkar, bu yüzden kaçırmak istemezsiniz!

x4 Saati, aynı zamanda millî bayramlarımızda (Örn. 23 Nisan, 30 Ağustos, 1 Mayıs vb.) saat 19:00 - 20:00 arası ortaya çıkar. Millî bayramları 4 kat Uridium kazancı ile kutlayın!

Son düzenlenen: 1 May 2014
  2. 6KN

6KN User

OLMALI ama yapacaklarını düşünmüyorum çıkarlarına ters. amaçları sanki daha çok oyuncuyu oyundan sogutmak

skayra1 bunu beğendi.
  3. Amaç burada hem oyunu sevdirmek, hem de şirkete para kazandırarak oyunun gelişmesine katkıda bulunmak. (Çünkü x4 saatinde daha fazla kişi Uridium çekecektir.)

4. 6KN

6KN User

katılyorum bende uri fiyatları düşsün diye bi konu açmıştım bu konuyla hemen hemen aynı gibi

5. KARANLIK

KARANLIK User

Böyle bir durum olursa uridium fiyatlarının aynı kalmasını beklemeyiniz bence.Üzerinde düşünülmesi gereken bir konu.

6. Prophecy

Prophecy User

Güzel fikir

7. Bu etkinlik neredyse ayda 1 veya 2 haftada 1 gelmeli. Ama olmalı mı ? Evet :)

8. Etkinlik ayda 1 kez, özel etkinliklerde (örneğin kış etkinlikleri, Solar Clash vs.) 2 haftada 1 gelebilir.

9. _DODGE_

_DODGE_ User

Dexter bence yılda 1 kez olsun haftada 1 2 kez fazla olur yılbaşılarinda olsun haftada yada ayda bir olursa cok zor olur

Atıyorum yılbaşı olur fakat o gün boyunca sursun x4

10. Yılbaşı veya Solar Clash etkinlikleri esnasında x4 2 haftada bir olur. Diğer aylarda ise ayda bir. Yılda 1 kez olursa x4'ü uzun süre bekleyenler hüsrana uğrayabilir ve canları x4'ü beklemekten sıkılır.

11. böyle birşey yapılmaz bence oyuncu olarak düşünürsek güzel olur ama oyun bunu yapmaz ve uridium alacakların hepsi bu günü bekler yani :)
    ''ben hayır dedim ama sonradan fikrimi geliştirilebilir olarak değiştirdim ama ankette kaldı öyle''

12. _DODGE_

_DODGE_ User

Bak bence bir solar clesh birde yıl başında olsun özellikle yılbaşında 1 gün sürsün bence

13. Konunun başında yazan "Saat" var ya? Bu, o işin sadece 1 saat süreceği anlamına gelir.
    Ayrıca x4 zamanını bekleyecekler için duyuru: Eğer x4 tutarsa x3 ve x2 daha sık görülmeye başlanır.

14. Drowhake

Drowhake User

Kesinlikle olmalı ancak 1 ayda 1 olacak birşey değil burada 4 kattan bahsediyoruz 2-3 ayda 1 ve 30 dk liğe mahsus yapılmalı ki bir değeri olsun oyuncular bu etkinliği kaçırmamak için elinden geleni yapsın.

15. _DODGE_

_DODGE_ User

30 dakika çok az adam kaçırınca isyanlara bağlar :D

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  16. @Drowhake 30 dakikalık bir şey değil bu. 1 saat bile adamlara ancak yetiyor x3 kaçırdım isyanlarını bilmeyen yoktur :eek:

17. @Dεχтεя x3ü kaçıran isyan mı ediyor haftaya gene var :D

18. Drowhake

Drowhake User

@Dεχтεя dostum o kadarda kaçırsılar x4 bu sonuçta bu kadar abartı birşeye böyle abartı bir zaman lazım. ;)

19. Konu, yeni kapağı ile güncellendi!

20. Şu anda uridyum çekmiyorum ama işe yarayacağına inanıyorum.

Şu saati ayarlasan ? Saati belirtmemişsin :) 19:00 , 20:00 , 15:30 ???

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.