Uridium Fiyatları Düşsün

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 6KN tarafından 2 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

fiyatlar düşsünmü

1. valla çok iyi olur

78,4%
  2. denizde kum bende para gerek yok

21,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 6KN

6KN User

arkadaşlar bu konu belkide daha önceden açılmıs olabilir amacım bu konuyu güncel tutmak bildiğiniz gibi 1 mil uri 220 tl ve 220 tl ile hiçbirşey yapılamamaktadır benim fikrim 1mil uri 100 tl olsun diğer uri fiyatlarıda buna paralel olarak düşsün ve galaksi fiyatlarıda şöyle olsun 50 gg 1 tl olsun

2. KARANLIK

KARANLIK User

1 milyon uridium ile ne yapamıyorsunuz acaba ? Bence fiyatlar oldukça normal.

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  3. 6KN

6KN User

karanlık fm 35 lf4 için ortalama 2000 3000 kutu açmak lazım 1m uriyle 650 anahtar alınmaktadır lf4leri bile fullemek için 650 700 tl harcanmalıdırki sadece bu kadar para bile fazladır

AUÇ bunu beğendi.
  4. ben 400 kutuda 0 lf4 :)

5. yada uri kasma artsın talon 128 uri olsun 180 cubide artsın boylece herkez oyun doner ben bugun giridim flaxla rdegişmiş merak ettim uri kasılması zor oldugu için çok oynayamıom

ShadowTheHedgehog bunu beğendi.
  6. 6KN

6KN User

bu da olabilir

7. 1. 1mil uri ile zaten ne istersen yaparsın 2. ben hayatımda goli vega lf3 tarzı silahları u ile alanı görmedim hep açıktan alıyolar hatta artık citadel fln bile açıktan alınıyo bi tek lf4 lağzım bide havoc fln....

8. 6KN

6KN User

zaten elit malzemeleri alamadıgımız için boyle bir konu actım 1m uriye kac tane zeta veya kappa açacaksın yapacaksın sonra sana havoc veya herkul verecek sen hiç 1 m uriye havocları fulleyen gördunmu

AUÇ bunu beğendi.
  9. valla ben tahmin ettim ben az kapı açtım pek aşırı um yok :D özür dilerim yorumum için

10. 1milyon uriye 6 zeta falan açılır ondan çıkacak en fazla 3 havoç

AUÇ bunu beğendi.
  11. 6KN

6KN User

2 kat lf4 zamanı 200 kutu 0 lf4

basit hesapla 220 tl =2 havoc olsun full havoc olmak için 1100 tl full lf4 olmak için 700 tl en iyi ihtimal 1800 2000 tl ye fullenırız milletin neden zamanında bota yonelmesini daha iyi anlamaları lazım darkorbit ekibinin

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Nisan 2014
  12. AUÇ

AUÇ User

6KN kesinlikle katılıyorum fiyatlar düşmeli

+1

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Nisan 2014
  13. 6KN

6KN User

destek verelim lütfen

14. KARANLIK

KARANLIK User

Sayın 6KN lütfen yap hesap desteklemeyin.Tekrarında kilitlemek durumunda kalırım.

●MΔŇÌ√ΣŁД● bunu beğendi.
  15. Dövlet bize bağmiyyyy ... :D

16. bence fiaytları şuan çok uygun 1 mil uri 150 TL

17. 6KN

6KN User

bazı kişlerde 300 tl kişiden kişye değişiyor

18. _DODGE_

_DODGE_ User

Bana gore darkorbit e para yatırmak parani çöpe atmakla aynı nedeni şu müşteri memnuniyeti yok eğer memnuniyet olsa idi aegis ve diger ekipmanlar ticarete gelmeden önce bildirilirdi ticarete koyulacağı kimse de zarar etmez idi

Siz siz olun paranizi saklayın ileride lazım olur paranizi bu tür oyunlar icin harcamayın ;)

Adamlar parayı düşünüyor biz onlarin umurlarında bile değiliz bizi sadece koyun olarak görüyorlar bilirsiniz koyunların yünleri vardır ve bu yünler işlenip fabrika da yatak yorgan malzemesi olur...

Aynı hesap sadece birkaç sey eksik.

Hepsi Lanet kapitalizm yüzünden !

19. dussede fena olmaz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.