Destek URİDİUM Fiyatları Düşürülmeli

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve iEmre tarafından 7 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Darkorbit Türkiye Server'larında Uridium Fiyatlarını Düşürmelimi ?

1. Fiyatlara İndirim Gelmeli

90,4%
  2. Hayır Gelmesede Olur

9,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. iEmre

iEmre User

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere bu oyunda uridium çok pahallı x oyunlarda bile 5 tl lik pateklere hemen hemen birşeyler yapabilecek hale geliyorsunuz ama bu oyunda 180 TL( x3 de aldığınızda 1.000.000) uridium ile bile pek bir şey yapabilmeniz mümkün değil

Bu Bir almanya oyunu ve Euro üzerinden hesap yapıyorlar fakat unuttukları şu var bu ülkede açlık sınırı 2.000 TL iken asgari ücret 1.050 TL Sözün Kısası Türkiye insanları oyun oynamayı sevmelerine rağmen oyun paraları cok fazla olan darkorbit vb. oyunları artık tercih etmek istemiyorlar.

Biz oyuncular olarak bile yeri geldiğinde uridium cekmeyi canımızdan can olarak nitelendiriyoruz.

Bu yüzden Darkorbit Uridium Fiyatlarının tekrar gözden geçirilmesini ve türiye şartlarına göre bir uyarlanma yapılmasını ücretlerin ülkelere özel olmasını istiyorum.

200 TL Lik bir uridium paketi cogu kisinin maaşının 5'de 1 i demektir. Bu Fiyatları daha cazip hale getirirsek oyuncu sayımız arttığı gibi bot kullanan illegal oynayan oyuncu sayısı azalır online sayısındada belirgin artışlar görülür diye düşünüyorum.

Bu benim şahsi düşüncem şu paket bu kadar para olsun demiyorum ama düşürülmesi gerektiğini bizim ülkemize göre pahallı olduğunu söylüyorum sizlerde destek olursanız belki fiyatların tekrar düzenlenmesini sağlayabiliriz şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

İyi Oyunlar iyi Forumlar...

2. Merhaba ,

Daha önceden açılmış ve epeyce eski olan Buradaki konuyu inceleyip eğer o konu işinizi görürse bu konuya kilitlenme talebinizi yazabilirsiniz. Benzer konuların çok olması desteği bölmektedir.

İyi forumlar.

3. iEmre

iEmre User

Adminim Ben Burda Açıklamalı Ve Detaylı Olarak Neden Olması Gerektiğini Yazdım. Yinede Takdir sizin. Eğer Kitlemekte Gerek Görmezseniz Konuyu Sabitlemenizi Rica Ediyorum.

Son düzenlenen: 7 Şubat 2015
  4. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Üyelerin konuları , tartışmalara yol açtığı ( Onunki sabitlendi , benimki neden sabitlenmiyor ) , sabit konuların bölümün ilk sayfasının üzerinde bulunması ve yer kaplaması , yeni açılan konuların çok aşağılarda yada ikinci sayfalarda kalmaları nedenleri ile , sadece Yetkililerin özel durumlarda açtığı konular sabitlenmektedir.

Keyifli Forumlar

iEmre ve GALATASARAY bunu beğendi.
  5. ÇORBACI

ÇORBACI User

Son derece doğru bir tespit gerçekten Türkiye şartlarında çok pahalı uridium fiyatları

iEmre bunu beğendi.
  6. konu güzel deteğe devam

iEmre bunu beğendi.
  7. kesinlikle olmalı çoğu oyunda 200 tlye çok iyi yerlere gelebilirken darkorbitte 200 tlye nerdeyse hiç bir şey değişmemesi komik bir durum denebilir :)

iEmre bunu beğendi.
  8. bence iyi olur

tam destekkk

iEmre bunu beğendi.
  9. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Bende olumlu düşünüyorum oyunun gelişmesiyle birlikte gelen uridium ihtiyacı bu yönüyle biraz daha azaltılabilir.

İyi forumlar

iEmre ve GALATASARAY bunu beğendi.
  10. eger uri fiyati duserse bir cok kisi oyun geri gelir o zaman gelisme hizli sekilde olur o zaman herkez kendi butcesine gore uri alma sansi olur suan uri fiyatlari pahali bence aylik 180 her hafta ceksen 1 milyara yakin para yapar

ama dusuk olursa bence iyi olur

onemli birsey daha o zaman millet arayisa girmez bence

iEmre bunu beğendi.
  11. süper olur uri cok fazla gerekli ama alınca cokda bişey yapamıyoz fiyatı düşmesı gayet iyi olacaktır. bi oy da benden :)

iEmre bunu beğendi.
  12. Bencede olmalı bir iris-kalkan jenaratörü-lf4-lf3 vb. şeyleri 16 seviye yapmak indirim-vip paketiyle(%30 indirim) ile 70 bin uridium'a patlıyor.
    10 Droid 10x70.000=700.000
    35 LF4 35X70.000=2.245.000
    35 Jeneratör 35X70.000=2.450.000
    TOPLAM=5.600.000
    Pet ve Havoc-Hercul LF4 ANAHTAR PARASI HARİÇ BU KADAR ÇOK FAZLA.

iEmre bunu beğendi.
  13. dedigin dogru

birde oyun da kimse yok suan tr1 deyim ben suan kimse 5,1 5,2 5,3 de topsan 50 gemi var

ben sunu eminimki gids iyi degil

iEmre bunu beğendi.
  14. Merhaba ,

Bu arada aslında fiyatlar sabit fakat her ülkenin kendi içinde farklar oluşuyor. Türkiye'de alışveriş fiyatlarının yüksek ve maliyetli olmasının sebebi TL'nin dolar yada euro gibi paralar karşısında düşük değerde olmasından kaynaklanıyor.

İyi forumlar.

15. evet haklisinda oyun pahali bence artik luks hala geldi bence o yuzden oyuncu azalmasi oluyor bence cunku yeni baslayan bir kisi kolay kolay full olamaz yada zengin olacak anca
    cunku darkobrit artik hersey sansi isi oldu mesala kappa kapisi 60 de full yapan kisiler bar zeta da ayni 1 milyon uri indirim paketin varsa
    2 alfa
    2 beta
    2 de gama acarsin sans ya
    bende indirim paketi vip hepsi var

kiyamet admin ben eskiden bu oyuna 7,8 saat oynardim zevk alirdim simdi size sorayim ben tr1 gelin
    cubi kesen ayni ksiiler 5,3 de ki ayni kisiler ic savasan yapan ayni kisiler kimi keseceksin
    eskiden port etrafinda 40 gemi olurdu :D

iEmre bunu beğendi.
  16. Sadece uri değil indirim, katlayıcı vs diğer paketlerde çok pahalı..Bu konuda kesinlikle bir düzenleme yapılmalı, birde bunun üstüne low değişti DO çok oyuncu kaybeder bu gidişle..

iEmre bunu beğendi.
  17. iEmre

iEmre User

Destek veren arkadaşlar cok cok teşekkür ederim burada önemli olan türkiyede oyun piyasasının ucuz olursa oyuncu cektiği gerceği ve Euro Dolar para birim değerlerinin TL den yüksek olması, Destekleriniz Devamını bekliyorum arkadaşlar

18. kaansakal

kaansakal User

Bildiğim kadarıyla uridium fiyat düzenlemeleri oyuncuların server larına göre değil de milliyetlerine göre yapılmaktadır.(ben TR server ında oynamama rağmen TL olarak alabiliyorum)Yani bu güncelleme yine sadece TR serverlarında değil milliyet olarak gelmelidir.
    Edit:Tr server larında oynamadığımız için zaten birçok kampanyadan yararlanamıyoruz(1TL güçlendirici,bayram etkinlikleri vb) bari uridium fiyatlarında indirim olacaksa belli server lara gelmesin.Türk oyuncunun Tr serverlarında oynamaması suç sayılmasın.

19. Merhaba,

Sunucuların ülke ismine göre ayrılması zaten sizin dediğiniz gibi millet olarak ayrılmasından kaynaklanmaktadır. Darkorbit zaten Türkiye sunucularını, Almanya sunucularını vs. daha birçok ülkeyi bu tür durumlardan dolayı ayırmıştır. Ama siz yine de gidip inatla Türkiye değil de başka ülkenin sunucusunda oynuyorsanız Darkorbit'in buna yapabileceği bir şey yok. O kadar Türkiye sunucusu mevcut zaten. Tam da sizin istediğiniz gibi millet millet ayrılmış şekilde bütün sunucular. Yabancı sunucuda oynamak sizin kendi seçiminiz.

İyi Forumlar.

20. TSUNAMI™

TSUNAMI™ User

Uridium fiyatları bırakın düşmeyi artmalı, evet tahmni edebileceğiniz gibi hayır oyunu kullanan benim.

Tüm serverlarda uridium fiyatları arttırılmalı, ve kur ne olursa olsun Almanya ile sabitlenmeli, yani Almanyada neyse o fiyatı ödemeliyiz.

Alman oyunundaki Almanya fiyatlarını bilmeden Bigpointe biz türklerin oyuna bu kadar para vermesi imkansız biraz indirim yapın demek kolaya kaçmak oluyor.

bknz: [​IMG]

330.000 k uridium paketi 99.99 €

1 Euro =
    2,82375 Türk Lirası

99.99 € = 282 TL ediyor.

Peki siz kaç para veriyorsunuz?

Not: ne zenginim nede çalışyorum lise 3 e gidiyorum, bu oyunada sırf şu uridium fiyatları düştü dediler diyerek döndüm, oda yatırdığım paraların iadesini istemek için. ben( ve daha onbinlerce kişi) yüksek fiyat verelim ama oynamaktan sıkılan ve bir yerelere gelebilmek için sabrı olmayanlar ucuzlasın desin.
    Haksızlık..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.