Uridium ile ne yapmalıyım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DemonGuard1 tarafından 17 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar 100k uri biriktirdim indirim paketedie alıcam .ben bu uri ile lf4 gününde açabildiğim kadar kutumu açmalıyım yoksa burgumu almalıyım yardım için teşekkürler şimdiden.
    gemim full +8lf4 var

2. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Burgu uçuş düzeninin 20+ LF-4 olmadan almamanız yönünde.Zira çok büyük bir etkisi olmamakta.

İyi forumlar.

3. 81 anahtar açtım diminsher 2 lf4 ve 10k uri çıktı uri ile log diskleri tamalayıp arge yaptım

4. Cillos™

Cillos™ User

Zeta yapabilirsin. Cumartesi günü %15 indirim geliyor ggye, indirim paketi alırsan oradan da %25 gelir, vipin de varsa %5 daha. %45 indirim olur. 100k uriye 1 zeta açabilirsin pazar günü x2 de tamamlarsın

5. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Bence yeterince makul bir gün olmuş sizin. 81 kutuda 2 LF-4 hafife alınmayacak derecede iyi bir oran.Başarılarınızın devamını dilerim :)

İyi forumlar.

6. 4 kutuda 1 lf4 çıakrttım ayptr sölemesi

Cillos™ bunu beğendi.
  7. Bencede çok iyi birgün olmuş.Ayrıca bundan sonra havoçları fullemeye çalışabilirsiniz uridium ile veya pvpde katlayıcıyla ayrıca havoçlarda fullse kappaya yönelin.

8. YAKARİ20

YAKARİ20 User

merhaba arkadaşlar diroitlerdeki hasarlar nasıl gideriliyor bilgi verebilirmisiniz acaba teşekkürler

9. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Hangar-->Yönet-->Diroitler-->Tamir et.

l.PNG

İyi forumlar.

Cillos™ bunu beğendi.
  10. YAKARİ20

YAKARİ20 User

teşekkürler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.