uridyum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *elit*adam* tarafından 26 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

1.000.000. Krediye 1.000 Urıdıum Takas

1. Olsun

oy sayısı 30
    53,6%
  2. Olmasın

oy sayısı 26
    46,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. önceden 1.000.000 crediye 1000 uridyum takas yapılıyodu şimdi olsa daha iii olr

2. Güzel olur ama anket açmamışsın. Anket açmanı tavsiye ediyorum.

3. *Asalet*

*Asalet* User

Merhabalar,

Konunuzun Anket şeklinde olması için tekrardan düzenlenmiştir.

İyi Forumlar.

4. Eskiden yanlış hatırlamıyorsam uridium krediye çevriliyordu Kredi uridium a değilo_O

GREED ve ÖKKEŞİMM bunu beğendi.
  5. Uridium krediye çeviriliyor kredi uri'ye değil

Sanada selamlar tr4'teki elit adam ucb

6. Merhaba ,

Bu dediğiniz olursa yüksek miktarlarda kredisi olanlar çok daha avantajlı çıkacaktır. :) Mesela benim oyun hesabımda 4 milyar kredi var. :D :)

Ayrıca yanılmıyorsam daha önceden benzer konular açılmıştı fakat olumsuz mesaj çok fazla almışlardı.

İyi forumlar.

7. admin bunu üst yerlere söylerseniz sevinirim oyuncu sayısıda artıcaktır büyük ihtimalle

8. Kötü fikir. Ben de isterim de abartmışsın. Ben gemiye ambar aldım, günde 1 kez girip hemen çıksam 2000 promerium ile 1m kredi yaparım. Günde beleşten 1k uri çok. Açık arttırmada goli tasarımına adamlar 200.000.000 basıyor. Zaten oyundakilerin %70 i tek atıyor, hepsi mi tek atsın?

9. sen güçlenmezmisin ????

10. Tabi ben de güçlencem de haksızlık olur. Ben uri çekmedim ama daha önce uri çekenlere haksızlık olur. Ayrıca ben de güçlenirim ama günde 20m üstü kredi kasanlar var. Adama günde 20k uri fazladan gelir. Gemini fullemek istiyorsan gidersin test server'a. Oyunun anlamı kalmaz zaten.
    Fakat tamamen karşı değilim. Günlük uri çevirme sınırı olsa iyi olur bence.

Son düzenlenen: 29 Haziran 2015
    ●~βΛĐ◄►βØY~● bunu beğendi.
  11. sende kas elin ykmu ?? millet emek veriyo kasıo sende kas

12. Kardeşim anlamıyorsun herhalde. Skylab diye birşey var. Günde her seferinde 5dk olarak girsen, 4m kredi yaparsın. Ben bile yaparım, citadel veya premium alsan iki katını bile yaparsın. Sen bana geldin emekten bahsediyorsun. Oyuna günde topu topu 20 dk ayırcak ve 4k urisi olcak. Giriş bonusu da gelsin oh 4200 uri. Bir de emek diyorsun. Kardeşim bak skylab olmasa birşey demem ama sen oyunun dengesini altüst edersin. Hadi herşeyi kenara bırak unut dediklerimi. Darkorbit'in bunu yapma ihtimali yok. İmkansız, 0, hiç, anladın? Şirket batsa yapmazlar böyle birşeyi. Bunun üzerine daha da tartışmayacağım zaten.

13. hiç belli olmaz ztn oyunu dogru dürüs kaç kşi oynayan var herkes bırakıyo neyin kafasını yaşıon daha hiç degilse oyuncu sayısı artar

14. SpookS

SpookS User

Merhaba,

Arkadaşlar bidiğiniz üzere bizlerde sizler gibi oyuncuyuz.Şöyle söyleyeyim, benim gemimde 7.5milyar kredi var kredisi az olanlar çok kötü durumda kalmaz mı ?

Keyifli forumlar.

15. ayrıca hele ki es kaza önceden citadel alan varsa oyunu oynamaya gerek kalmaz hiç. adam bi ambarda 16k ya yakın uri alıcak o uri ile hızlı gönderip tekrar çekse maden ilk gün 120k sonraki her gün için yaklaşık 60 k uri gelicek yani yani abartmayın arkadaşlar oyuna emek vermeden oynayınca zevkte almazsınız ki

16. oynama sen gidersin darkorbit 1000 kşi kazanır ;))

17. ayrıca ben gidersem darkorbit edice zararı o 1000 kişiden karşılayamaz batar şirket ;)

18. karşılar karşılar bin kşi vip cekse her ay senin oyuna yatırdıgın paranın 1000 katı olr ;)

darkorbit 1000 katı kar eder ;)

senin verdigin paranın 1000 mislisini kazanır dark

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Haziran 2015
  19. Tom_Cat

Tom_Cat User

güzel fikir geliştirilmesi gerekir.

20. kesinlikle olumsuz diyorum çünkü 1 m kredi çok az bir miktar. 3 tane tallon ile 1.200 k ediyo zaten. Skylabı saymıyorum bile. geliştirilse 10.000k ya 1k uri olsa o da az gibi... en iyisi olmaması.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.