V.I.P.'e yeni özellik.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve org2BordoGüç tarafından 2 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

VIP üyelerin topladığı palladiumlar 2 kat sayılsın mı?

1. Evet

oy sayısı 22
    45,8%
  2. Hayır

oy sayısı 26
    54,2%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. VIP üyelerin topladığı palladiumlar iki kat sayılsın. Yani bir palladium toplayınca ambara iki palladium eklensin.
    Yeni sunucu birleşimi ile beraber pala çok kalabalık hale geldi, hem pala bulmak zorlaşıyor hem de savaş riski artıyor. En azından bu yeniliğin getirilmesini istiyorum.
    Ya da x2 Avantaj Paketine palladiumlar da eklenebilir.

Yorumlarınızı bekliyorum.

MUHAFIZ-MEHMET-ÇVŞ bunu beğendi.
  2. oyun yeteri kadar p2w parayı yatıran şuan benim 18239043289014 kat önümde zaten gerek yok :D

***met*** ve MUHAFIZ-MEHMET-ÇVŞ bunu beğendi.
  3. dostum haklı olabilirsin fakat bide şu var ki oyunun %89'u bot npc+kutu dahil e bunlardan zaten kastığın uri ve topladığı kutulardan gg parçası felan katlayıcı ile birlikte zaten rahat kapı döner adamlar neden böyle bir özelliğe gerek duysunlar ki..
    Fikrin olarak haklı olabilirsin tabi ama oyunda bu kadar botçu varken bu sefer seni hiç o 5-3 haritasına sokmazlar acilen şu botları temizlemeleri lazım. (ki buda İMKANSIZ. )Tabi umarım ne dediğimi anlatabilmişimdir. :D

4. Son derece haklısınız. Buradaki konuların bir çoğu oyuncuların yararını gözetmek için açılıyor. Fakat şu noktayı göremiyorlar. Mesela hakkıyla oynayan oyuncu bu yenilikten 1 oranında yararlanacaksa, illegal yollara başvuran oyuncular 5 oranında yararlanacaklar. Bu da demek oluyor ki her daim onların gerisinde kalacaksın. Bu nedenle ben de bu tarz bir çok konuyu sıcak bakmıyorum.

5. 2 katı yerine 1,5 katı olursa daha uygun görünür.

***met*** ve MUHAFIZ-MEHMET-ÇVŞ bunu beğendi.
  6. Prophecy

Prophecy User

Hayır.

***met*** bunu beğendi.
  7. Ve ucretsiz atlama :)

***met*** bunu beğendi.
  8. katılıyorum viplere daha fazla ayrıcalık lazım oakdar para veriyoruz

***met*** bunu beğendi.
  9. Vip avantajlarının arttırılmasına herzaman varım.

***met*** bunu beğendi.
  10. Bak bu süper fikir. Atlama cpu ücretsiz çalışsın!

***met*** bunu beğendi.
  11. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.