Geri bildirim Yama Notları - 2018 [Geri Bildirim]

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 3 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Yama notları ile ilgili düşüncelerinizi bu konu altında belirtebilirisiniz.

2. On numara 5 yildiz devami da gelsin .d mimesis +1 jenaratör

İSOTCHU bunu beğendi.
  3. oben

oben User

Darkorbit'in ilk yamasi yayında! Bu, DO dünyasındaki yamaların ilki.
    bu ilk yama öylemi kıdıklayında gülelim bari hertarafımız yama oldu be el altından vurduğunuz yamalar neye sayılıyor.bikere halkaya gelen 2 ci yama vuruşa geldi kalkana geldi geliştirmelere geldi pet kamikazeye geldi..neye gelmediki..önemli olan yama değil önemli olan milleti enayi yerine koymanız..bişeyi iyi düşünün taşının son şeklini verin öyle çıkartın yüksek özelliklerle çıkarıp millete aldırıp sonra yamalamayın.boşuna dememi atalarımız kırk kere ölç bir kere biç...yamalı bohçaya döndük vesselam.bundan sonrası umrumda bile değil.gelecek yamalarda görüşürüz belki..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 May 2018
  4. SiMSeK53TR

SiMSeK53TR User

kocaman denge yamasında sadece bunlarmı yapıldı. Üstelik gemilerin yeteneklerinin soruma süreside yapılmamış

5. berbar

berbar User

tartarus hızı goliye eşit çok güzel boşuna verdik o kadar parayı

ASLINDA*HERSEY*MASAL bunu beğendi.
  6. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

neden cyborgun grup hasarı düşmedi ! tam bir saçmalık. tek yemeye devam. en azından tortu ile vurkaç yapıyorduk şimdi onuda yapamıycaz.

7. pusat 4 Ever :D

Spinaci bunu beğendi.
  8. Aria

Aria User

Saçmalıktan ibaret.

Geri bildirim yapayım;

1; Oyundaki en fazla hasar vuran gemiler sayborg vb güncelleme gelmeden onlara karşı durabilen gemilerin yamalanma çabası ilginç.
    2; Oyunda oil satmak için hergün helix günü açan darkorbit ekibi, x-7 kapısı ve oil miktarını biraz düşürmeyi akıl edemiyor.
    3; Oyunda, klanlar yüzünden yeni gelen oyuncular, oynamıyor, üstüne hazır çarları satın alıyorlar. Yani darkorbit hiç kazanamıyor.
    4; Hayatım da 1 defa vip aldım +150 oil için bir daha da bu oyuna para vermem. Bende sayborg yok, spectrum ile geziyordum. Onu güçsüzleştirdiler. Şimdi sayborg bile karşı koyamıyoruz.
    5; Halka düzenine o kadar uri verdim. Geri istiyorum. Kubbe oluşumu alacam, denge yaması geliyorsa, halka olmuş çöp...
    6; Güveyle 600 k vuruyorlar. Hani darkorbit ekibi? Adamın biri bana "470k" attı. Ben dedim oha, o bana dedi açık.
    7; Oyunda eşitlik yok. 2 aydır. x-7 kapısına girecek adam arıyorum. Ne mi? Adam ilk sorusu "Sayborg ,hammarcraw" spartan var mı?
    Yok deyince, chattan block atıyorlar.
    8: Full havoc, lf4, iris, herculeste olasınız. Oyun eşitlik yoksa hiçbir şeye katılamıyorsunuz.
    9: Hitac etkinliğiymiş. Demener resmini değiştirmişler. Hitac koymuslar adına. Yumurta çıkarmışlar. Açınca, içinden harf çıkıyor. Ama sonuç; Klanlar kasıyor, biz bakıyoz. Adamlar 600 çekiliş hakkı oldu diyor. 10-14 günde 100 bin çekiliş yaparım diyor hani biz? Hani biz? 100bin vs 4 kapsül :( Darkorbite akıl ve fikir verin.
    10: Solace, hadi anladım, düşürdün, ulan adamlar zaten 600 k atıyor. Sen düşürsen ne yazar. Adam 600 attığı sürece istediğin kadar düşür, adam için 1 atış denk.

Yama değil, çarşafın söküğünü kapatıylar. Oyunu oynamayacağım. x5 koyacam çarı, ban yiyesiye kadar kassın. Artık umurumda değilsiniz.
    Hitac ve demener etkinlikleri benim için son oldu. Eşitlik adeletlik kalmamış.

9. Solace ve tartarus artık benim gözümde phoneix.

ASLINDA*HERSEY*MASAL ve -asterixs- bunu beğendi.
  10. Kebirifai

Kebirifai User

Tartarusun bundan sonra ne işe yarayacağını bir yetkili çıkıp söylesin.Söyleyemez çünkü çöp oldu.Yapılması gereken hangarında tartarus bulunan hesaplara uridiumların iade edilmesidir.Adalet budur..200 k uridium az mı arkadaşlar?

ASLINDA*HERSEY*MASAL ve -asterixs- bunu beğendi.
  11. + Tartarus hız olayı gerçekten yerinde ve olumlu.

+ Halka düzeni olumlu. %120 ne demekti :)

- Güve saniye başına 3 olabilirdi.

Solace konusunda kararsızım.

+ Spetrum durumu iyi oldu artık savaşlarda kullanacak kişi bu durumu göze alır.

12. kubbe daha önce duyurulduğu haliyle ne zaman gelir heyecanla bekliyorum.

13. Gerçekten berbat olmuş iyiydi eski düzen ne yapmaya çaılışıyonuz anlamış değilim:(
    tartarus bi artısı hızdı şimdi phoneix gibi boş bi gemi

14. SÜPER OLMUŞ.

15. Tartarus gemisinin bundan sonra ne albenisi olabilir ki?

Açıkçası çok zayıf yamalar olmuş.

16. dp ile güçlendirilmiş spearhead kullan daha iyi.diz 25 hp lf4 tak herkül veya spartan, çiftle bide spearheadı, bide gruptaysan vs de rahat alırsın tartarusu.yemedimi bas felç ediciye yavaşlasın tartusçum.bi artısı 3 lü roket ateşleme süresi azalmış.güvede ölmüş,halkada ölmüş.gamada bile zorlancaz artık kami atarken halkada.solacede işe yaramaz olmuş gibi.%50 dp basarken bile kesiyodum solaceyi sayborgla şimdi ise parçalarım herhalde.

Spinaci bunu beğendi.
  17. YAKUPSF47

YAKUPSF47 User

guveyı eskı halıne getırın ne anlamı var bunun cok sacma ıgrenc olmus. kaldırın o zman butun ucus duzenlerını ..

18. Denge yamasında belirtilen bir çok şey gerçekleşmemiş bu konuda bilgi alabilirmiyiz?

SPECTRUM

• Prizmatik Kalkan yeteneği süresi 30 saniyeden 22 saniyeye düşürüldü.
      • Prizmatik Kalkan yeteneği bekleme süresi 180 saniyeden 900 saniyeye çıkarıldı.
      • Yetenek aktifken kendi hasarının düşme oranı %50'den %45'e düşürüldü.
    SOLACE

• Nano Küme Tamir yeteneği bekleme süresi 90 saniyeden 840 saniyeye çıkarıldı.
      • Nano Küme Tamir yeteneği kendine can basma özelliği %50'den %45'e düşürüldü.
      • Nano Küme Tamir yeteneği gruba can basma özelli %25'den %15'e düşürüldü.
    Yukarıda kırmızı olarak belirtmiş olduğum cümleler söylendiği gibi yapılmamış. Bekleme süreleri 15 dk ya uzatılacaktı ve yeteneklerin sürekli kullanımı önlenecekti ama herhangi bir değişiklik yapılmamış. Ayrıca spectrum prizmatik kalkan yalnızca 8 saniye düşürülecekti. Dün gerçekleşen yamada 15 saniye düşürülmüş yani spectrum kullanmanın pek bir anlamı kalmadı. Solacede ise kendiğime bastığımız can %50 den %45 e düşürülecekti. Dünki yamada %35 e düşürülmüş. Bunca zaman paylaşılan yama üzerinden konuşuyorduk ama bunlar yapıldı. O zaman geri bildirim niye veriyoruz onu merak ettim

19. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Klâsik DarkOrbit ne diyebiliriz ki başka. Halka ilk olarak %180 kalkan özelliği ile satışa çıktı. Aradan zaman geçti bir çok kişi aldı. Derken öyle oldu böyle oldu derken %120'ye düşürüldü. Belli bir süre böyle kaldı yine satıldı. Şimdi de %85'e indirilmiş ve bir süre daha böyle kalır satılır. Sonra belki %50 ya da %45'e filan çekilir. :D :)

20. kardeş diyorum ya 36 hp lf4 hastalıklıı sayborg burgudayken 1-1 vs de halkalı full solaceyi indiriyodum %120 iken :).şimdi hem kalkan düsürüldü hemde dp basma.şimdi bi düşünsene naparım bu solaceyi :D.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.