yansıma h.p ve magma birleşimi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ___DEDE tarafından 15 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

yansıma h.p ve magma birleşimi

1. birleşsin

50,0%
  2. birleşmesin

50,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ___DEDE

___DEDE User

merhabalar malum oyunda yenilik bitmiyor hiper plaz dp veriyor magma pvp de fazla vuruyor hiper plazmit npc ye fazla vuruyor derken en azından ben kendi adıma söylüyorum harita değiştirirken silahları değiştiriyorum. bunların 3ü birleşse hem pvp de hem normal haritada %5 vuruş sabit kalsa %5 te (adet başına) dp verse nasıl olur sizce? zaten kararsız ve prometheus ta var hangar da acaip bi silah seçeneği oluştu hangarda biraz boşalmış olurdu.
    fikir beyan edenlere tşk .saygılar

2. Prometheus lazerlerinin o bonus hasar olayı tüm diğer lazerleri güçsüz kıldı resmen her 5 saniyede bir 36 lazer yerine 72 lazer ile vuruş yapıyoruz bu yüzden tamamen prometheus lazerlerine geçip diğerlerine verdiğimiz emeği unutmak en mantıklı seçim olmaya başladı eğer herhangi bir nerf gelmez ise Lf4 lazerleri Lf3ler gibi silinecekler.

3. ___DEDE

___DEDE User

Prometheus ve kararsızlf4 ler bence birbirine denk vuruş olarak kararsızları 16 level yapmışsanız birde hee yarın birgün prometheus geliştirmesi açılırsa ozaman kesinlikle oyundaki tek tercih edilecek silah olur.

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız, fakat bahsettiğiniz her lazerin farklı kullanım alanı vardı tüm bunları tek lazere indirmeye pek sıcak bakılmayacaktır.

İyi forumlar.

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.