Yaratık Çalınmasına SON !!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 7 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu ?

1. evet

72,7%
  2. hayır

27,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar çoğumuz çekmişizdir herkesin başına gelmiştir benim fikrim şu

Biz yaratık keserken dost gemileri bize sıkmamalı...

Bu dediğim sadece dost gemileri için geçerlidir düşmanlar yaratığınızı çalabilir. Düşman klanlarda yaratığïnızı çalabilir. Yani düşmanlar ve düşman klanlar siz yaratık keserken size saldırabilir... Sadece dost gemiler size saldıramaz yaratık kesildikten sonra size saldırabilirler.

Dikkat dost gemiler siz yaratığa sıkmadan önce size saldırırlarsa yaratığa sıkarak kurtulamazsınız savaşmak zorunda kalmak zorunda kalırsınız.. Dost gemiler size sıkmadan önce yaratığa saldırırsanız saldırdan korunursunuz. Düşmanlar her şekilde size saldırabilir. Düşman klanlarda öyle.

ve bir uyarı yapayım..

Yaratık çalan arkadaşlar HAK YİYORSUNUZ ! sizin olmayan şeyleri almayın. Oyun şirketimiz haksız kazanç sağlamak yasaktır diyor fakat buda bir haksız kazançtır bence bu işe el atılmalı !

Son düzenlenen: 8 Ekim 2014
    JΣDI-MASTER bunu beğendi.
  2. zaten adam yaratığı çalmak için ilk seni kesip ondan sonra yaratığı kesiyo :D kb ama -1

3. knk gerçekliğe karşı bi kere bu olay. yani cidden uzaya çıktın yaratığa saldırdın ve başkası saldıramıyor :D ayrıca düşman oyuncudan da yaratık çalabiliyoruz??

4. Düşman oyuncudan yaratık çalabiliyoruz dost gemiler için geçerlidir bu...

5. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Fikrin amacı güzel bir haksızlığı engelliyorsunuz.Ancak bunun yöntemi bu şekilde olmamalı.Yani bunlar çok cafcaflı başka bir şekilde mantıklı olursa desteğimi kesmem adil bir durum için :)

İyi forumlar

6. Şimdi oldu mu modum tekrar düzenledim konuyu...

7. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Fikir güzel ancak şu var, güçlü oyuncunun güçsüzden npc çalması biraz nadir görülen bir durum. Güçsüz olanda güçlüden kolay kolay çalamaz. Bu dediğiniz uber haritasında olur mu bilemem ancak biraz sıkıntılı bir durum. Düşünsenize 4*5 te adam avına çıkmışsınız ki görevleride var zaten, gemi nadir bulunurken oyuncuyu kaçırdığınızda adam kendini korumak için npc lere sıkacak, şimdiki portta oluşan durumdan farkı yok... Bilemedim

Keyifli Forumlar

8. Hocam bu dost gemiler için geçerli düşmanlara her şekilde sıkabilirsiniz.

9. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Heyecanla ayzarken o kısmı atlamışım :) bilmiyorum gereklimi böyle bişi bilemiyorum hala :)

Keyifli Forumlar

10. tr6 kej fateyi çok çağırtıyor
    bu yüzden şirket değiştirdim valla

11. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Bu şekildede çok kapsamlı düşünülmesi gerek.Ancak sadece dost gemiler için geçerli olacağından ben destekliyorum.Ayrıca sonda yazdığınız yazıyı kaldırmanızı rica ediyorum.Bu şekilde işlem yapabilirmiyiz sizce? Merkeze yollayabilirmiyiz bu haliyle ?

İyi forumlar

12. SORRYAGA

SORRYAGA User

Fikir iyi niyetli güzel bir fikir ama sonuç olarak bu bir savaş oyunu.Böyle bir şeyin başına gelmemesi için önce kendin güçlü olmalısın.Ayrıca arkan da sağlam olmalı. Modun da dediği gibi kapsamlı düşünülmesi gereken bir durum bu.Şimdilik oy vermiyorum...

13. Destek veremeyeceğim sebebini de bir örnekle açıklayayım.

Örneğin;Fikrin uygulandığını düşünürsek Serverimde sevmediğim bir oyuncu var diyelim benden daha güçlü bir gemi haritada beni kastırmıyor bende haritada dolanırken bir bakıyorum boss bir yaratık kesiyor canıda az ohh aldım intikamı diyorum ancak arkadaş yaratığı porta kadar çekip atlıyor.

Sonuç olarak çok sinir bozucu bir durum oluşur bu yazdığım örnek gibi farklı daha çok durum ortaya çıkabilir.

Benim düşüncem bu şekilde oyundan bu tarz şeylerden de zevk almalıyız ki hırslanıp dahada güçlü olalım.

14. Kardeş adam gelsin senden güçlüyse tallonunu bossunu çalsın sonrada vah vah vah izle...

15. Nefes

Nefes User

Merhaba

Benim düşüncem ise dost bir gemiyi kesmenin cezası yükseltilmeli bu durumda kimse kimseyi kolay kolay kesemez madem yaratık çalacak hakkı olmayanı alacak o zaman şuan normal bir dost gemisi kestiğimizde aldığımız cezanın 10 katı -20 katı ceza alması gerekir ben bu yönde bir değişim olmasını isterdim ozaman yaratığımı çalması için beni kessinde görelim.

16. Yapacak bir şey yok maalesef bunlar oyunun içinde olan şeyler büyük balık küçük balığı yer :rolleyes:
    Modum bu seferde sıkıp canımızı azaltırlar kaçarken npc patlatır oda çözüm olmaz bana göre

17. Nefes

Nefes User

Merhaba

Evet haklısınız o bakımdan hiç düşünmedim bence karışık bir konu ve içinden çıkamayacağımız kesin bakalım diğer yorumlar hangi düşünceleri açığa çıkartacak.

18. Kardeşim dost gemiden bahsediyorum adam kendi şirketinden...

19. Tamam yaratık çalınmasını desteklemiyorum zaten ama fikrin verdiğim örnekteki gibi bir çok fırsata dönüşebilir.

20. Hayır yanıtı veren arkadaşlar yaratık çalan arkadaşlar heralde :D taş yağmuruna tutun

benzales ve taylin53 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.