Yaratık Ödülleri Katlayıcı Paketi XL

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Forum.Hesabım tarafından 10 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Fikir hakkında ki düşünceleriniz?

1. Olmalı

oy sayısı 59
    83,1%
  2. Olmamalı

oy sayısı 5
    7,0%
  3. Geliştirilmeli

oy sayısı 7
    9,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. [​IMG]

İSTEKLER DOĞRULTUSUNDA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER ;

1) Rütbe Puanı ve Sıralama Puan'ının Ay'a çıkmaması için Tecrübe Puanı ve Şeref Puanı ödülleri için geçersiz sayıldı.
    2) Süresi 8 haftaya uzatıldı.
    3) Haksız kazancın önüne geçmek için Grup Kapısı(LOW) ve Galaksi Kapıları için geçersiz sayıldı.

Son düzenlenen: 13 Kasım 2014
    Darkbull.Star, *Cihan* ve CФMΞШΛЯ bunu beğendi.
  2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bence güzel bir fikir ve desteklenmeli.+1

3. Çok teşekkür ederim mod'um, beni çok sevindirdiniz çok sağolun :)

4. Bence de böyle bi paket olmalı artık çünkü kaç senedir yaratıklar aynı uridium kredi şeref ve tp vermesi aynıdır artık bunun artması lazım ve bu paket çok güzel olur.

Forum.Hesabım bunu beğendi.
  5. inş. yaparlar ama sanmıyorum inş. olur inş.

6. Güzel fikir ama sıralama ve rütbe ler aya çıkar

7. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Bende beğendim , Güzel bir düşünce

Lakin İki kat yaratık ödülü , Tecrübe Puanı , Şeref Puanı , Kredi ve Uridium ' u kapsayacağını düşünürsek biraz uçuk bir fikir gibi geldi bana

Neden derseniz ;

Bazı özel günlerde %50 Şeref Desteği çıkıyor , Bununla birlikte iki şeref desteğini alan biri HONOR - B01 ve HONOR - B02 ile %70 yapar.

Gemi bonusunu da katarsanız %80 , Üstüne birde bu İki kat paketi

Aynı şey Tecrübe Puanı içinde geçerli

Değerli OSMANBABA ' nında dediği gibi , Rütbe ve sıralamalar aya çıkar :)

Bu paket Sadece Uridium ve Krediyi arttıracak şekilde kısıtlanırsa neden olmasın derim. +1

Keyifli Forumlar

8. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Bununla boss küçürbium kestiğini düşünsene 40m x 2 = 80 m credi 16.400 de uri verir :D +1

9. Desteklenmeli fakat İstiklal Fm mizin dediği gibi düzeltmeler olmalı +1

10. herşey para değil bence bu gibi şeyler ödül olmalı yarışma birincilerine verilmeli

11. Gereken düzenleme yapıldı, uyarınız için teşekkür ederim :)

Gereken düzenleme yapıldı, söylemiş olduğunuz gibi TP ve ŞP'yi ilave etmedim. Gerekli uyarınız ve fikriniz için teşekkür ederim :)

Oh oh oh maşallah :D

Gereken düzenleme yapıldı, yorumunuz için teşekkür ederim :)

O zaman da haksızlık olmaz mı? Bence para ile satılması daha mantıklı.

12. oyuncu yararına konuları severim bu konu desteklenmeli

13. rGn

rGn User

tp ve şp vermeyecek ise diğer paketler gibi 8 hafta olmalı süresi onun dışında gayet mantıklı millet bu vesile ile haritalara çıkabilir. hatta low kaldırılsa bu paket çok revaşta olur.

14. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

low bugu duzeltilmedikce hicbir yenilik paketini hic bir uriyi ne ceker ne kullanirim..bu paket falkon kesenleri x 2 kat ucurur ...fikir guzel ancak once buglar giderilicek sonra herseye varim.

15. SORRYAGA

SORRYAGA User

Fikir güzel destekliyorum ama herşeyi iyice düşünmek lazım.İlk halinde galiba tecrübe ve şeref de pakete dahildi anladığım kadarıyla ama rüttbeleri düşününce bu kısım kaldırıldı.Şimdi kredi ve uri için düzenlenmiş bu seferde millet bu pakete saldırırsa açık arttırma fiyatları uçabilir.Neyse ben desteği vereyim gerisini baştakiler düşünsün...:D:D

16. Desteğiniz için teşekkür ederim :)

Diğer arkadaşlar da sizinle aynı düşünce de ise 8 hafta yapılabilir elbet. TP ve ŞP açısından da düşünülünce 4 hafta olarak yapmıştım lakin TP-ŞP kaldırılınca 8 hafta olabilir, yorumunuz için teşekkür ederim.

Haklısınız, önce hatalar düzeltilmeli ondan sonra bu paket piyasaya çıkarılmalı. Desteğiniz için teşekkür ederim :)

Evet, TP-ŞP'de dahildi fakat gelen olumsuz yorumlar üzerine kaldırıldı :) Şöyle olur, böyle olur dediğimizden dolayı yaratıkların ödülleri 2006'dan beri aynı değil mi zaten? :) Desteğiniz için teşekkür ederim.

17. güzel fikir gg kapısı ve low harici gecerli olursa haksız kazancında önüne gecilmiş olur..

18. rGn

rGn User

Arkadaş güzel bir konuya değinmiş arkadaş falcondan 11bin uri koparanlar otomatik 22bin yapcak buda delicesine bir rakam.
    Benimde aklıma direk low geldi zaten low kaldırılırsa bu paket lowun yerini tutar ayrıca dediğim gibi tp ve şp vermeyecekse 8 hafta olmalı
    Bir arkadaş ta alış veriş fiyatları fırlar demiş. zaten alış verişten kimse birşey alamıyor kolay kolay hele yeni başlayanlar uri ile alıyor lf3 ve kalkanları. alış veriş o konuda ne olursa olsun sıkıntılı zaten :) ama klanda uzun süre kalırlarsa sağlam kredi çekebilirler onda unutmayalım.
    Son olarak low kalıdırlırsa kasılmak için kesinnikle gelmeli bu paket.

19. bug lar olduğu sürece hiç bir yenilikten zevk alınmaz önce şu low u kapatsınlar

20. Yorumunuz için teşekkür ederim. Fikir yeniden düzenlenmiştir, umarım bu şekilde daha iyi olmuştur :)

LOW kapısı için geçersiz sayıldı, umarım bu şekilde beğenirsiniz :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.