Yeni bir kapı: Horus

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯¯ƒσяєνєя•αℓσηє¯¯ tarafından 14 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce mantıklı mı?

1. Evet

78,0%
  2. Hayır

8,5%
  3. Gelişmeli

18,6%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba Arkadaşlar. Başlıktan anlaşılabileceği gibi aklımda yeni bir kapı fikri var. Malum bu aralar uridium sıkıntımız bir hayli arttı :D ancak bu kapı diğerlerinden biraz daha değişik, açılışı da, yapılışı da. Bilgisayarda olmadığım için resim atamıyorum geçince konuyu resimleyecem. Şimdi kapının parçası, yapılışı ve ödülü hakkında detaylı bilgiye gelelim.

Kapı 25 parçadan oluşur ve parçalar yeşil korsan ganimetinden çıkar. Çıkma ihtimali Apis parçası çıkma ihtimaline eşittir.

İçeride birbirinden aksiyonlu 7 bölüm bulunur ve bölümler sadece içerideki NPClerden çıkacak Madalya ile atlanabilir.
    Örneğin 3 Kristallon gelir ve madalya çıkma ihtimali %25 dir. O madalya çıkana kadar 3'er kristallon kesmeye devam edersiniz.

BÖLÜMLER:

1. BÖLÜM
    6 Boss Kristallin (Madalya ihtimali %10)

2.BÖLÜM
    9 Lordakium (Madalya ihtimali %5)
    2 Boss Kristallon (Madalya ihtimali %22)

3.BÖLÜM
    8 GG Convict (%11 Madalya ihtimali)
    18 Sibelonit (%5 Madalya ihtimali)

4.BÖLÜM
    1 GG Century Falcon (Madalya ihtimali %70)

5.BÖLÜM
    10 Boss Lordakium (Madalya ihtimali %12)
    7 UberSibelon (Madalya ihtimali %12) (Full range değil, dönerek kesilebilir)

6.BÖLÜM
    18 GG y Kristallin (%4 Madalya ihtimali)
    4 UberKristallon (Full range değil, %33 Madalya ihtimali)

7.BÖLÜM
    2 Kucurbium (%25 Madalya ihtimali)
    1 GG UberKristallon (%20 Madalya ihtimali)

8.BÖLÜM
    1 Octopus (Ahtapot şeklinde çok güçlü bir yaratık ve %100 madalya şansı)

Kapının ödülleri:
    50.000 Uridium
    50.000 UCB-100
    10.000 RSB-75
    30 booty-key
    90 logfile
    10.000.000 TP
    500.000 Şeref
    Tam geliştirilmiş bir LF-4 kazanma şansı. (%33)

Octopus:
    6.000.000 DP
    4.500.000 Kalkan
    1.000 saldırı değeri
    Özellik: Tıpkı Battkeray gibi kızarır ve saldırı değeri 5 saniyeliğine %2500 artar.

Credits: 4.750.000
    Uridium: 6.000
    EP: 1.750.000
    ŞP: 6.000

Çöpü yoktur.

Soru: Madalyaların çıkma ihtimali Tüm yaratıklar kesildiğinde mi işler yoksa her yaratıkta mı?
    Cevap: her yaratıktan her an madalya çıkarabilir, dalgayı geçebilirsiniz. Dilerseniz diğer yaratıkları da kesip dalgayı atlayabilirsiniz.

Son düzenlenen: 18 Şubat 2015
    BlackGhost™ ve *F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  2. Oyumu ollumlu yönde verdim fakat ödüllere göre kapının yapmı çok kolay Bence daha zaman almalı ve daha zorlayıcı bir şekilde olmalı Bide korsan ganimeti olayınıda beğenmedim kapı parçaları zor bulunsun tabi ama korsan kutusundan çıkmasın parçalar

Kapı parçaları aynı kronos parçalarını aldığımız şekilde yapılsa iyi olurdu

3. Yorum için teşekkür ederim ama zorluğuna bir kez daha bakmalısın bence. Diğerlerinden de aynı yorumlar gelirse bi düzenleme yaparım ;)

4. Biraz daha zorlaştırılmalı halen aynı fikirdeyim Bide madalya olayı nedir???

5. Bak o dalgada belirtilen yaratıklar geliyor ve her birinden madalya çıkma ihtimalinide belirttim madalyayı çıkarana kadar o yaratıkları kesmek zorundasın eğer madalya çıkarırsan bölümü geçebilirsin diğer yaratıkları kesmeden. Tabi kesebilirsinde sana kalmış.

6. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Oyun olumlu ama bu madalyalar ne işe yarıyor? Ve octopus %2500 arttırırsa saldırı gücünü 2.5 m hasar oluyor :D Sanırım bir 0 fazla koymuşsun.

7. Anladığım kadarıyla yaratıkların sonu yok taki madalyayı çıkartana kadar

8. -ZİFİRİ-

-ZİFİRİ- Guest

Merhaba ,

Benim oyum da olumlu.

İyi Forumlar.

9. Doğru koydum senin hesapta hata var 25 bin oluyor hasarı :D

Madalyayı kazanınca bölümü geçiyorsun madalya çıkana kadar yaratık kesmek zorundasın

10. Countdooo

Countdooo User

hay Allah..... okuduğumda kapıyı Horoz kapısı diye okudum:D
    güzel fikir onun için oyumda olumlu.

Son düzenlenen: 14 Şubat 2015
  11. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Haa pardon benim kafa gitti bu kadar kolay hesabı yapamadım :D

12. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

+1 guzel fikir resimlede gelistirirseniz .ancak sondaki tam gelismis lf4 biraz fazla gelmezmi DO ya:)

13. Teşekkür ediyorum dediklerinizi değerlendircem hayır diyen arkadaşlar da nedenini yazarsa sonraki konularım için ders olur bana.

14. Güzel konu olmuş tebrik ederim yalnız %2500 değilde %250 olsa daha mantıklı olur.

Zorluk ve ödül arasındaki ilişkiye söz yok...

Oyum olumlu.

15. %250 olursa bişey değişmez ki ha 1000 vurmuş ha 2500 :D
    Yorumun için teşekkür ederim

BlackGhost™ bunu beğendi.
  16. Hesaplamayı yanlış yaptım afedersiniz x250 olarak hesaplamışım.

%2500 en mantıklısı tamam :)

Kötü bir başlangıç oldu değil mi :) konuşmaya ilk başladığımız zaman kötü bir başlangıç yaptım...

17. kardeşim kırgınlıkları salla batenin bozulmasına moralim bozuldu onun eseri yani kusura bakma kimsenin kalbini kırma niyetinde değilim olmam da

BlackGhost™ bunu beğendi.
  18. ÇORBACI

ÇORBACI User

Şu oyuna kapı ve şans faktörü eklendi oyun rezil oldu hala kapı istiyorsunuz.

19. 50 zetadan 11 tane havoc çıkardım bana şanssızlık deme

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.