Yeni bir teknoloji 'Maksimum Güç'

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ASİL-DENİZCi tarafından 17 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni teknolojimizi beğendiniz mi?

1. Evet

2. Hayır

3. Kararsızım

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yıllarca süren Ar&Ge çalışmaları ile sınırları zorlayacak yeni bir teknoloji üretmeyi başardık. Mühendislerimizin geliştirdiği teknolojinin temeli tüm sistem bileşenlerini kısa bir süre boyunca %100 performansta çalıştırmak üzerine kuruldu.

Bu teknoloji kullanıldığında lazerler ve roketler 10 saniye boyunca maksimum hasar verir. Hasar artış ve yükseliş aralığını daraltarak her atışın maksimum hasar vermesi sağlanır.

Örneğin; LF-4 lazer topunuz bu teknolojiyi kullandığınız zaman 10 saniye boyunca maksimum hasar yani 200 hasar verir düşüş yaşanmaz.

Güncelleme 11.09.2019

Oyunda dengeler değiştiğinden teknoloji süresinde biraz daha azalmaya gidilmiştir.

Ek olarak sadece lazerler değil kalkanlar için de ekleme yapılmıştır.

Yeni ek: Teknoloji kullanıldığı anda kalkan dolmaya başlar. Hasar alındığında kalkan dolması durur. Hasar alınırken kullanıldığında sadece 1 saniyelik yenileme yapar.

Son düzenlenen: 11 Eylül 2019
  2. +1:) yalnız bu teknoloji kullanılırken Enerji transferinin aksine dışarıdan fark edilmemesi lazım yoksa PLD-8 ile etkisi kırılır düşüncesindeyim.

3. Güzel bir noktaya değinmişsiniz. Lakin oyun bu sonuçta avantajların bir de dezavantajları olmalı ki çekişmeli ve güzel olsun. Hem PLD-8 sanırım 5 saniye etki ediyor yani geriye kalan 10 saniye de yeterli olur gibi :)

4. Prophecy

Prophecy User

Güzel fikirmiş +1

5. Seprom zaten iyi xan yakiyor bu da gelirse millet haşat olur.

__40__ bunu beğendi.
  6. bence hedef yardım cpu yeterli, herkesden tek yersek savaş oyunu olmaz tek atan kazanır oyunu olur.

7. Bu özellik gemiden bağımsız olduğu için her gemi kullanabilir bu da oyunda gemiler arasındaki güç farkını biraz daha azaltıp dengeli bir ortam sağlar. Bunlara ek olarak oyunda en fazla 3 teknoloji aynı anda kullanılabiliyor. Ama toplamda 5 teknoloji var ve bunların sadece 3'ü savaş için uygun. Çeşitlilik şart ne kadar çeşitlilik olursa o kadar çok farklı strateji geliştirilir.

Hedef yardım ile pek bir bağı olmasa da elbette aynı amacı güdüyor teknoloji, birim süre başına verilen hasarı maksimuma çıkarmak. Bir cyborg ile savaşmak ve kafa tutmak için illa bir cyborg mu almalı insan. Diğer gemilere de anlık olarak geçici bir fırsat sunuyor.

8. oyun çok dengesiz olmasa çok guzel bir teknoloji olur , o kadar emek de etmişsin tebrik ederim. şimdi adam en fazla 200 k çakıyorsa bunun sayesınde hep 200k çakıp terör estirir. güçlüyü daha güçlü kılar. zayıfda yoluna bakar o arada npc döner :) bu yanı

9. Oyun sonuçta birileri daha az gelişmiş olmalı ki savaşlar olsun. Herkesin eşit olduğu bir sistemde çok eğlenceli bir oyun olacağını sanmıyorum. Hem savunma amaçlı ufak bir ekleme de yaptım. :)

10. Prophecy

Prophecy User

Yetenekler sergilenir. Bu oyun şuan yetenek oyunu değil. Güçlü olan tek atar oyunu.

ALONE_WOLF_☾☆ bunu beğendi.
  11. Oyunun dengeleri ile ilgili sayfalarca yazı yazılabilir. Lakin oyunun sadece yetenek oyunu olması darkorbit için mümkün değil. Çünkü kısa bir süre sonra insanlar sıkılmaya başlayacaklardır. Benim düşüncem oyun biraz daha yetenek ve takım oyununa dönüşmeli. Zira herkesin bireysel takıldığı bir oyunda yetenekli olsanız bile bir süre sonra sıkılacaksınızdır.

12. Kararsız lf4'leri tam ve 16 seviye geliştirilmiş olan tek karışımla bir konfiyi götürür. Geçen bir adam tek karışımla (sayborg ile) 400 bin attı. Güçlüyü daha güçlü kılacak bir yenilik olur. O yüzden böyle bir teknolojinin gelmemesi lazım. Oyun savaş oyunu ama biz ekipman ve diğer yenilikleri tamamlamaktan savaşa fırsat bulamıyoruz.

-1

13. JustRuling

JustRuling User

Katılıyorum

14. Eksi oya karşın güzel bir noktaya değinmişsiniz. Kararsız LF-4'ler şuan için kullanışsız ve gereksizler çünkü vuruş ortalamaları LF-4 ile aynı. Bu teknoloji sayesinde Kararsız LF-4, Füzyon Kalkanı gibi ekipmanlara kullanım imkanı getiriyorum. Bunun yanında herkesin erişebileceği bir şey olduğu için şu durum için avantajlı bu durum için avantajsız demek pek mantıklı değil. Zira bu bir teknoloji olduğu için dezavantaj getiremez zaten. Bunlar bir yana Enerji transferi çok etkin ve savaşın yönünü değiştirebilecek bir teknoloji iken bu varken gemi kesemeyiz demiyoruz, biz de alıp kullanıyoruz.

Fikir güncellenmiştir.

15. konu gerçekleşti

16. Bunu sağlayan teknoloji hangisi ki?

17. yakında geliyor diye duydum .D

18. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.