Öneri Yeni Etkinlik:Gezegenler Savaşı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve thequardın tarafından 14 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bu etkinlik gelmeli mi?

1. Evet,gelmeli

82,2%
  2. Geliştirilmeli(nasıl geliştirileceğini yoruma yazın)

12,3%
  3. Hayır,gelmemeli(nedenini yoruma yazın)

5,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba Uzay Pilotu,

3 şirketin de bilim adamları Samanyolu'nu incelerken diğer gezegenlerden gelen pilotlar aynı anda 3 şirketin bilim adamlarını öldürdü.Bunun gibi durumların bir daha yaşanmaması için diğer gezegenlerdeki pilotları öldürmek için 3 şirket birleşip en iyi uzay pilotlarını göndermeleri gerektiğini kararlaştırdı.Bu listede sen de varsın.Tüm gezegenlere bazı portallar yerleştirdik.Bu portallardan geçerek diğer gezegenlere kolayca geçebilirsin.Ama dikkatli ol diğer gezegenler uzaylılarla(NPC) işbirliği yapıyorlar.İyi şanslar Uzay pilotu.

Hikayemiz buydu şimdi etkinliği anlatıcam.Etkinlikte 3 şirket birleşip diğer gezegenlere gidip orada karşınıza çıkan gemileri yok edeceksiniz.

1. gezegen Merkür(değiştirebilir)
    10 leonow
    5 vega(Şimşek)
    3 goli(Enforcer)
    1 spearhead(Spearhead Elite)

2.gezegen Uranüs(değiştirebilir)
    25 leonow
    10 vega(Şimşek)
    1 goli(Diminisher)
    1 goli(Venom)
    1 goli(Solace)
    1 goli(Sentinel)
    1 goli(Spectrum)
    3 spearhead(Spearhead Elite)
    1 aegis(Aegis Elite)

3. gezegen Neptün(değiştirebilir)
    50 leonow
    25 vega(Şimşek)
    2 goli(Diminisher)
    2 goli(Venom)
    2 goli(Solace)
    2 goli(Sentinel)
    2 goli(Spectrum)
    5 spearhead(Spearhead Elite)
    3 aegis(Aegis Elite)
    1citadel(Citadel Elite)

4.gezegen Jupiter(değiştirebilir)
    100 leonow
    50 vega(Şimşek)
    5 goli(Diminisher)
    5 goli(Venom)
    5 goli(Solace)
    5 goli(Sentinel)
    5 goli(Spectrum)
    10 spearhead(Spearhead Elite)
    5 aegis(Aegis Elite)
    3 citadel(Citadel Elite)

5.gezegen Satürn(değiştirebilir)
    200 leonow
    100 vega(Şimşek)
    10 goli(Diminisher)
    10 goli(Venom)
    10 goli(Solace)
    10 goli(Sentinel)
    10 goli(Spectrum)
    25 spearhead(Spearhead Elite)
    10 aegis(Aegis Elite)
    5 citadel(Citadel Elite)

Satürn'de ki tüm gemiler satürn tasarımı takmasalar bile satürn tasarımının özelliklerine sahip olacaklar.

Şimdi gemiler kalkanları sölicem: (değiştirebilir)

Leonow:100.000 kalkan

Vega:150.000 kalkan

Goli:250.000 kalkan

Spearhead:200.000 kalkan

Aegis:400.000 kalkan

Citadel:600.000 kalkan

Gemilerin DP'leri normalde olan Dp'lerdir.(Leonow 160.000 dp olacak)

Karşınıza çıkan elit ve tasarımlı gemilerin özellikleri olacak bilgisayar kendi kendine rastgele özellikleri kullanacak.

Her gezegende sağ üstte portal olucak karşınıza çıkan tüm gemileri yok etmeden o portaldan geçilemicek.

Satürn'de de işi bitince sağ üst portaldan eve gitmemiz lazım normalde ama uzaylılar(NPC) o portalı bozuyolar ve bizi başka bir yere ışınlıyor.Orada ise şu yaratıklarla kaşılacağız.(değiştirilebilir)
    400 devolarium
    200 sibelon
    150 lordakium
    100 kristallon
    20 boss kristallon
    5 Uber kristallon

Npc'ler dalga dalga gelicekler örnek olarak ilk 400 devo gelcek onları kesinde 200 sibo gelicek.

Tüm yaratıkları yok edince tam ortada bir portal çıkıo oradanda eve gidiliyor.

Bu etkinlikte tekrar doğma seçeneklerinin hepsi ücretsizdir.

Gemilerden gelecek ödüller:
    Leonow:
    150.000 credi
    50 uridium

Vega:
    300.000 credi
    75 uridium

Goli:
    400.000 credi
    150 uridium

Spearhead:
    300.000 credi
    100 uridium

Aegis:
    400.000 credi
    175 uridium

Citadel:
    700.000 credi
    350 uridium

Etkinlik bitince herkese:
    25.000.000 credi
    25.000 uridium
    5.000 ucb-100
    10 ema
    10 havai fişek
    5 ganimet anahtarı
    10.000 mcb-25
    7.500 mcb-50
    100gg
    Ünvan(Gemi Avcısı-Müthiş Yokedici)

Ödüller bu şekildedir arkadaşlar tabi bu ödüller değiştirilebilir.

NPC'lerden gelecek olan ödüller
    0-11 lv olanlara %30
    12-16 lv olanlara %20
    16 üstü lv olanlara %10 daha fazla gelecektir

Hangi şirket veya klanda olursanız olsun kimse kimseye dalamayacak.

Gemilerin vuruş güçleri:
    Leonow: 2.000-3.000

Vega: 3.000-5.000

Goli: 12.500-15.000

Spearhead: 4.000-5.000

Aegis: 7.500-12.500

Citadel: 5.000-7.500

Bunlarda gemilerin vuruş güçleriydi bunlarda ödüller gibi değiştirilebilir.

Eğer harita için resimler flan yaparsanız bana tr6 dan url sini verebilirseniz o resmide ekleyebilirim.

Resimler biraz büyük olmuş bu konudan dolayı özür dilerim

Fikirlerinizi yorum atarak yazabilirsiniz böylece konuyu daha güzel hale getirebiliriz.

Son düzenlenen: 29 Nisan 2017
    anakin5555 ve WolfWar bunu beğendi.
  2. DraydiBoy

DraydiBoy User

Dakorbitteki gg kapılarının birleşimlerini normal haritalara aktarmışsın ama daha zorlu bir şekilde olmuş. Fakat güzel bir konu eğer goli tasarımları yetenek acarsa işler kızışır :D Güzel bir konu olarak bakıyorum ama ödüller sıkıntılı olmuş :D
    Oyum Olumlu +1

3. ödüllere bi fikrim olmadı şimdi giderim ya az yazarım ya çok yazarım flan diye yorumlara aklınızdan geçen ödül miktarınızı yazmanızı istedim yoksa ben tek yapamam :D

zaten o kadar kolay olmasını istemedim orda çıkacak tasarımlı goliler yine yeteneklerini kullanabilecek ama bilgisayar kendisi kullancak onları rastgele

ayrıca desteğin içinde teşekkürler

Son düzenlenen: 14 Ağustos 2015
  4. DraydiBoy

DraydiBoy User

Bunların hepsi aynı andamı saldırıcak dalga dalgamı ve ageis ler birbirlerine kalkan veya can basabilecekler mi eğer basarlarsa sen bizi öldürdün :D

GREED bunu beğendi.
  5. hepsi aynı anda gelicek ama bu etkinlik sınırsız sayıcı oyuncu girebilir ve doğmak ücretsiz o kadar zor deil yani aegis ler bassın diom çok kolay olmasın yani hem bölece ödülleride yüksek olur

6. WolfWar

WolfWar User

Çok ilginç ve güzel bir çalışma olmuş +1 Ama ödülleri senin düzenlemen daha uygun. Biz de ona göre ödüllerin eksiklerini ve fazlalarını söyleyebilelim.

7. bi deniyim o zaman desteğin içinde sağol

Son düzenlenen: 18 Ağustos 2015
  8. Merhabalar,

Öncelikle fikriniz ve emekleriniz için forum adına teşekkürler,ben şahsım adına fikir havuzu bölümümüzü çok seviyorum ve tüm paylaşımları dikkatle okuyorum.Bakalım yorumlar nasıl olacak.

İyi forumlar

thequardın bunu beğendi.
  9. benimde forumda dolaşma amacım güncelleme ve fikir havuzu başka hiç bi yere girmiyorum

•*Sehzade*• bunu beğendi.
  10. Merhabalar,

Benim oyum olumlu yönde oldu.:) fikriniz güzel tabi ki benim olumlu ya da olumsuz görüşüm malum üzere bir etki yapmayacak ama hep söylediğim gibi yapılan paylaşımları her zaman heyecanla takip ediyorum.

İyi forumlar

thequardın bunu beğendi.
  11. desteğiniz için sağolun bende sizin gibi tüm konuları takip ediyorum acaba yeni konu veya bildirim varmı diye heyecanla bekliyorum

12. Merhabalar,

O zaman yeni konularda paylaşımlarda her zaman görüşmek dileğiyle bizler hep buralardayız.:)

Ben fikir havuzunda yapılan paylaşımları görünce genelde mutlaka paylaşan arkadaşımıza teşekkür ediyorum.:):D sonra da beni otomatik teşekkür eden robot sanmasınlar diyorum kendi kendime ama bu teşekkürlerin hepsi benim tarafımdan yazılıyor.Ve gerçek :D çünkü seviyorum bu bölümü

İyi forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Ağustos 2015
    BlackGhost™ bunu beğendi.
  13. bence kimse sizi robot sanmaz :D zaten adminler flan hep böle konuşuo alıştık artık ve bende bu bölümü çok seviyorum en sevdiğim bölüm zaten başka sevdiğim bölüm yok :D

Son düzenlenen: 16 Ağustos 2015
    •*Sehzade*• bunu beğendi.
  14. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Fikir güzel ama ödüller düşük olmuş onları arttırmalısın bence. Bir de hem kişisel (kişisel daha kolay olacak) hem de topluca olabilir. Etkinliğin son günlerinde topluca yapmak için portal açılabilir.

15. bunda kişisel olmucak isteyen herkes girecek sınırsız sayıda kişi girebilir bölece daha kolay olacaktır ödülleride çoğaltırım merak etme

Son düzenlenen: 18 Ağustos 2015
  16. Güzel fikir böyle yeni etkinliklerin çıkması lazım +1

thequardın bunu beğendi.
  17. desteğin için sağol

18. Zor ve uğraştırıcı olacak gibi :)

Fikir çok güzel tebrik ederim :) umarım hayata geçer.Emek verip yazmışsın uzun uzun..

19. zaten kolay olmasın istedim desteğin için sağol

BlackGhost™ bunu beğendi.
  20. Gemiler arasındaki hasar baya fark var bence düzelt. En fazla golinin vurması lazım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.