Yeni etkinlik: Kod adı: Plüton (RESİMLİ ANKETLİ)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SnowLeopard tarafından 21 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olmalımı ?

1. OLMALI !!!

oy sayısı 66
    79,5%
  2. Olmamalı Neden ;(

oy sayısı 11
    13,3%
  3. Bazı şeyler çıkabilir

oy sayısı 17
    20,5%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herşey çok güzel savaşsız sakin bir palladium gününde başladı. Birden bire Korsandaki bütün gemiler aşırı radyasyon sebebiyle patlamaya başladı. Sonra bu radyasyonu yayan gemilerden birisini işartelemeyi başaran general gemiyi imha etti ve kalan parçaları üssümüze getirdi. Geminin üzerinde Plüton_12 yazıyordu. Sonra bu gemideki radyasyonu manyetize edip diğer gemileride yakaladık ve ??? haritasına kilitledik. Fakat Rsb benzeri bir lazer ile güvenlik duvarını delmeyi başardılar ve kendi teknolojileri ile radyasyondan etkilenmeden kaçamayı başardılar. Amaçları ana üslerimizi yok etmekmiş ancak ??? haritasından kaçarken radyasyon sebebi ile ana üs yerine Galaxy Gates'lere ışınlandılar. Haydi onları bul imha et ve şirketin tarından ödüllenidiril !
    Skrop Kapısı bitmiş hali:
    Skrop kapısı parçalara ayrılmış hali:
    9 parçaya ek arkadaki bazı şeylerde parçalar arasındadır.
    NOT: Fotoğraf Alıntıdır.

Skrop kapısı kronos benzeri bir kapıdır. 12 Parçadan oluşur ve parça çıkma ihtimali %90. Bu kapıyı açmak için kullanılan enerji ise 500.000 Credist. 16 Seviye üstü oyuncular katılabilir.
    Kapıya girilmiş temsili Fotoğraf.

Kapıda karşınıza çıkacak gemiler:
    1. Aşama:
    5 Plüton Goliath: Lazer Hasarı 2.500 R-310 ve HST-1de Eco-10 kullanıyor
    1 Plüton Aegis (İnsta Kalkanlı): Lazer Hasarı 12.500 (Rsb Kullanıyor) ve PLT 2026 Kullanıyor. Dikkat Hızlı olmazsan bu aegis şamandıra atabilir.

2. Aşama:
    10 Plüton Sperhead: Lazer Hasarı 1.000 ve Roket isabetlemeli PLT-3030 kullanıyor.
    Güve uçuş düzeni ve 6 flaxı var.
    1 Plüton Citadel (İnsta kalkanlı): Lazer Hasarı: 3.000 R-310 ve 6lı roketatarında Sar-1 atıyor. Dikkat Citadel yeteneğini kullanabilir ve sperheada sıkarken birden citadele sıkabilirsin.

Kapı size 2 can verir. Patlarsanız can alamazsınız fakat Eğer bitiremezseniz tekrar yapma şansı veriliyor.

Kapı Ödülleri: 10.000 Uridium 15 Günlük Dosyası 5 Ganimet Anahtarı Ve belki 75.000 uridiumluk droit uçuş düzenlerinden birisini kazanma şansı. Ayrıca hiç patlamadan bu kapıyı bitirirsen 250.000 şeref puanı ve <Plüton Durdurucu> Ünvanını alacaksın.

16. Seviye değil misin?
    Senin içinde bir kapı yaptık.
    Bu kapı 10 parça ve 1 enerji 100.000 Credits

Karşına çıkacak yaratıklar:

1. Aşama:
    100 Beta Streuner
    10 Gamma Lordakia
    1 Yarı canlı Lordakium
    Ayrıca Streuner ve Lordakium Sen sıkmadığın sürece sana sıkmıyor.

2. Aşama:
    10 Phoenix (6 Flaxlı Yengeç Kullanıyor ve Gemisinde 4 LF-1 4 A-2 var.)
    1 Liberator (İnsta Kalkanlı) (8 Flaxlı güve Kullanıyor Gemisi Full lf-2)

Ödüllerin: 5.000 Uridium 10 Günlük Dosyası 5 Ganimet Anahtarı Ve <Plüton Kralı> ünvanı. Ve ayrıca Bu etkinliğe özel 50.000.000m değerinde Plüton Uçuş Düzeni. Üstelik patlamazsan 200.000 şeref puanı daha kazanacaksın.

Plüton uçuş düzeni: %10 darbe Puanı verir ancak diğer yandan Kalkanın %10 azaltır.
    Etrafındaki daire plutonu ön ve arkadaki ikisi ise uydusunu ifade etmektedir.

Dediğim gibi bu gemiler galaxy gates'lere karıştığı için rastgele bir arkaplan verilecek.

Gemilere Uridium-Credits ödülleri:
    Goliath: 256 Uridium 256.000 Credits
    Citadel: 550 Uridium 500.000 Credits
    Aegis: 275 Uridium 275.000 Credits
    Sperhead 100 Uridium 100.000 Credits
    Phoenix: 10 Uridium
    Liberator: 100 Uridium 100.000 Credits
    Şeref ve Tecrübe ödülleri standarttır.

Son düzenlenen: 23 Haziran 2015
    bugrahansezgin, .-ProzeN-. ve titans___ bunu beğendi.
  2. kapılar çok olay ve sen sıkmayına sana sıkmıyor bana çok saçma geldi ödülleri de abarmışsın oyum kesinlikle olumsuz ödülleri ve diğer kolaylıkları düşürürsen belki oyum olumluya döner ayrıca saten doğum günü kapısı var buna gerek yok bence

3. Hikaye kısmını çok beğendim hikaye çok güzel olmuş özellikle kalkanı rsb ile delmesi ve Galaxy Gates'e karışması yönü çok güzel. İki kapının da çıkacak yaratıkları falan güzel bence güzel olmuş oyum olumlu zaten DarkOrbit ekibi gerekli düzenlemeyi yapar(ödül, kapı yaratıkları vs.)

4. Prophecy

Prophecy User

Bence de güzel fikir oyuna böyle yenilikler gelmeli :)

5. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Resim destekli bir konu olsaydı daha hoş olabilirdi diye düşünüyorum.Ancak oyu olumlu benimde.

İyi forumlar

6. DraydiBoy

DraydiBoy User

a-z her şeyi hoşuma gitti

oyum olumlu +1

7. 16 level altı halini düşün 100 beta streuner 10 gamma lordakiz ve bir lordakiuma dayanabilirmiydin ? Hem ayrıca 9. seviyenin bile yapabileceği şekilde düşündüm.

Yorumlarınız için teşekkürler.
    :D adminim eklemeyi unutmuşum bu gemiler galaxy Gates lere karıştığı için rastgele bir arkaplan verilecek

8. Bence olabilir 12. seviyeyim :D

9. -onur5000-

-onur5000- User

Bu tür konular oyuna renk katabileceğinden oyum olumlu +1

10. güncel

11. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

oyum olumlu ama resim desteği olabilirdi diye düşünüyorum :)

+1

12. resimleri ekiyorum
    dah doğrusu ekliyemiyorum resim şekline tıklıyorum forum için olan linki yapıştırıyorum ama resim gözükmüyor

Son düzenlenen: 24 Ağustos 2014
  13. Forum için olan linki değil direkt linki ya da doğrudan linki almalısın eğer hızlıresim sitesinden yüklüyorsan en alttaki kısımdan linki alacaksın.

14. imageshack ten yüklüyorum forum yazan link

15. Forum değil de doğrudan link ya da direkt link yazan linki kopyala, ya da başka hangi seçenekler var sen bana söyle ben ona göre cevap vereyim.

16. ekledim bi tanesi kaldı onunda halledip ekleyicem

17. Resimler çok güzel olmuş eklemişsin eline sağlık.

18. konu up

19. DraydiBoy

DraydiBoy User

Resimli Olması Süper olmuş da Plüton_Goliath_12 aynı kalmıs onun ustunde biraz oynama yapaydın :)

+1

20. yorumun için saol
    evet oyu veren herkese teşekkürler
    ve bu arada o fotoğraf kapıya girilmiş hali daha gemiler gelmedi :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.